Extraliga 2019/2020

AKTUÁLNÍ
VÝSLEDKY

Generálku na play off zvládlo líp Brno, se Znojmem ho však čeká tuhý boj

Brno přehrálo Znojmo a se stejným sokem změří síly v semifinále

#TýmZVRPSB
1.Korfbal klub Brno, z.s. 121002287:22020
2.SK RG Prostějov 12705254:21614
3.Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice 12606254:25212
4. Modří Sloni YMCA Znojmo 12507260:27010
5. SK Náchod Plhov 122010196:2934
DatumKoloČísloDomácíHosté
7.3.202015 E030 SK RG Prostějov SK Náchod Plhov 7:0 (0:0)
7.3.202015 E029 Modří Sloni YMCA Znojmo Korfbal klub Brno, z.s. 24:26 (13:13)
1.3.202014 E027 Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice SK RG Prostějov 24:20 (11:10)
1.3.202014 E028 SK Náchod Plhov Modří Sloni YMCA Znojmo 23:33 (16:20)
23.2.202013 E025 Modří Sloni YMCA Znojmo Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice 27:18 (16:9)
23.2.202013 E026 Korfbal klub Brno, z.s. SK Náchod Plhov 22:12 (15:6)
22.2.20204 E007 Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice SK RG Prostějov 20:18 (11:9)
16.2.20204 E008 SK Náchod Plhov Modří Sloni YMCA Znojmo 17:26 (7:16)
2.2.202012 E024 Korfbal klub Brno, z.s. SK RG Prostějov 23:18 (13:8)
2.2.202012 E023 SK Náchod Plhov Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice 23:26 (12:10)
1.2.202011 E021 Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice Korfbal klub Brno, z.s. 20:24 (12:15)
1.2.202011 E022 SK RG Prostějov Modří Sloni YMCA Znojmo 22:19 (9:8)
19.1.202010 E019 Korfbal klub Brno, z.s. Modří Sloni YMCA Znojmo 21:18 (12:8)
19.1.202010 E020 SK Náchod Plhov SK RG Prostějov 14:26 (6:12)
5.1.20209 E018 Modří Sloni YMCA Znojmo SK Náchod Plhov 21:22 (11:10)
5.1.20209 E017 SK RG Prostějov Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice 21:20 (8:8)
4.1.20208 E015 Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice Modří Sloni YMCA Znojmo 19:22 (11:12)
4.1.20208 E016 SK Náchod Plhov Korfbal klub Brno, z.s. 22:20 (13:8)
15.12.20197 E013 Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice SK Náchod Plhov 29:19 (15:8)
15.12.20197 E014 SK RG Prostějov Korfbal klub Brno, z.s. 26:29 (12:13)
14.12.20196 E012 Modří Sloni YMCA Znojmo SK RG Prostějov 20:18 (10:5)
14.12.20196 E011 Korfbal klub Brno, z.s. Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice 23:15 (9:5)
8.12.20195 E009 Modří Sloni YMCA Znojmo Korfbal klub Brno, z.s. 16:30 (8:15)
8.12.20195 E010 SK RG Prostějov SK Náchod Plhov 32:14 (12:7)
16.11.20193 E006 Korfbal klub Brno, z.s. SK Náchod Plhov 30:15 (14:7)
16.11.20193 E005 Modří Sloni YMCA Znojmo Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice 16:28 (4:9)
10.11.20192 E004 Korfbal klub Brno, z.s. SK RG Prostějov 15:20 (11:11)
10.11.20192 E003 SK Náchod Plhov Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice 15:21 (9:11)
2.11.20191 E001 Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice Korfbal klub Brno, z.s. 14:24 (7:11)
2.11.20191 E002 SK RG Prostějov Modří Sloni YMCA Znojmo 26:18 (15:4)
#HráčKlubSkóre
1Pešák PetrKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice69
2Faltýnková LenkaKorfbal klub Brno, z.s.55
3Krejčí VlastimilKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice51
4Havlová RenataSK RG Prostějov48
5Vyroubal AlexandrSK RG Prostějov46
6Bušík PeterKorfbal klub Brno, z.s.42
6Podzemský Jiří Modří Sloni YMCA Znojmo42
8Nguyen Patrik Modří Sloni YMCA Znojmo37
9Tichý JanSK RG Prostějov35
10Skála MartinKorfbal klub Brno, z.s.34
11Zieglerová EliškaKorfbal klub Brno, z.s.33
12Galíček PetrSK RG Prostějov32
12Mostbeková Monika Modří Sloni YMCA Znojmo32
14Toufar ml. Jan Modří Sloni YMCA Znojmo29
15Šebelová Lucie Modří Sloni YMCA Znojmo26
16Jonáková ŠtěpánkaKorfbal klub Brno, z.s.25
16Žák Ivan Modří Sloni YMCA Znojmo25
18Hurdálková Tereza SK Náchod Plhov24
18Jemelíková VendulaKorfbal klub Brno, z.s.24
18Šimek Jan SK Náchod Plhov24
18Šmíd Filip SK Náchod Plhov24
18Štěpánová Pavlína SK Náchod Plhov24
23Zábojová Klára Modří Sloni YMCA Znojmo23
24Drábková DominikaKorfbal klub Brno, z.s.22
24Nováková Klárka SK Náchod Plhov22
26Šnajdr PetrSK RG Prostějov21
27Kolářová Denisa SK Náchod Plhov20
28Bláha JakubKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice19
28Tsybyktarov AldarKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice19
28Žák Jakub Modří Sloni YMCA Znojmo19
31Vernarská VendulaKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice18
32Lorencová NikolaSK RG Prostějov17
32Procházková HanaKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice17
32Součková LucieKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice17
35Hurdálková Gabriela SK Náchod Plhov16
35Lešanská AnetaSK RG Prostějov16
37Simonidesová Hana Modří Sloni YMCA Znojmo14
38Kortus RostislavKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice12
38Sahatciu SáraKorfbal klub Brno, z.s.12
40Martinec Mikuláš SK Náchod Plhov11
40Vávra IvanKorfbal klub Brno, z.s.11
40Ziegler JiříKorfbal klub Brno, z.s.11
43Křížková PavlaSK RG Prostějov10
43Rompotl Tomáš SK Náchod Plhov10
43Štefák DanielSK RG Prostějov10
46Čermáková Radka SK Náchod Plhov9
46Šmejkal Jan SK Náchod Plhov9
48Holubčíková KristýnaKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice7
48Klacková MartinaKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice7
48Sládek OndřejKorfbal klub Brno, z.s.7
51Veselý Tomáš Modří Sloni YMCA Znojmo6
52Ambrosová NikolaSK RG Prostějov5
52Kracík IvoKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice5
52Lorenz AdamKorfbal klub Brno, z.s.5
55Filipovszká Gabriela Modří Sloni YMCA Znojmo4
55Jiřička MartinKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice4
57Bušíková ZuzanaKorfbal klub Brno, z.s.3
57Hornych Michal SK Náchod Plhov3
57Lužný MartinSK RG Prostějov3
57Silva dos Santos BeatrizKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice3
61Kohoutová JanaKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice2
61Kortus DanielKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice2
61Marek MichalSK RG Prostějov2
61Toufar Jan Modří Sloni YMCA Znojmo2
65Buriánek TomášSK RG Prostějov1
65Čierný OndřejKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice1
65Hák MichaelKorfbal klub Brno, z.s.1
65Kozlová VeronikaKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice1
65Křupal Patrik Modří Sloni YMCA Znojmo1
65Štefáková LucieSK RG Prostějov1
71Botková AnetaKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice0
71Candrová VeronikaKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice0
71Fridrich OndřejKorfbal klub Brno, z.s.0
71Kuncová Anna SK Náchod Plhov0
71Lazárková Martina Modří Sloni YMCA Znojmo0
71Lorencová KateřinaSK RG Prostějov0
71Moc Jiří SK Náchod Plhov0
71Nejedlá JanaKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice0
71Nevludová KateřinaKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice0
71Ošťádal VojtěchSK RG Prostějov0
71Pichl Vojtěch Modří Sloni YMCA Znojmo0
71Rieger DavidSK RG Prostějov0
Příští zápasy

EXTRALIGOVÉ
TÝMY
Archív: 2020/2021, 2019/2020, 2018/2019, 2018/2019 Play-off, 2017/2018, 2016/2017, 2015/2016, 2015/2016 Play-off, 2014/2015, 2014/2015 Play-off