Extraliga 2014/2015 Play-off

AKTUÁLNÍ
VÝSLEDKY

Korfbalisté Brna získali svůj první mistrovský titul

Svůj historicky první titul mistrů republiky v seniorské kategorii získali v sobotu v Brně domácí korfbalisté KK Brno, kteří ve finále České korfbalové extraligy zdolali obhájce titulu, tým KKC Sokol České Budějovice 16:13.

#HráčKlubSkóre
1Krejčí VlastimilKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice20
2Žák Ivan Modří Sloni YMCA Znojmo19
3Kubíček MatějVembloud korfbal club Kolín 16
4Jonáková ŠtěpánkaKorfbal klub Brno, z.s.15
5Podzemský Jiří Modří Sloni YMCA Znojmo14
5Zieglerová EliškaKorfbal klub Brno, z.s.14
7Bláha JakubKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice12
7Vávra IvanKorfbal klub Brno, z.s.12
9Čejková DenisaVembloud korfbal club Kolín 11
10Klacková MartinaKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice10
11Fridrichová EvaKorfbal klub Brno, z.s.9
11Kubíček ŠtěpánVembloud korfbal club Kolín 9
11Paďouková TerezaVembloud korfbal club Kolín 9
11Šedý JanKorfbal klub Brno, z.s.9
15Pešák PetrKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice8
15Škrobová PetraKorfbal klub Brno, z.s.8
15Věžník RomanKorfbal klub Brno, z.s.8
18Čermáková RadkaVembloud korfbal club Kolín 7
18Veselý Tomáš Modří Sloni YMCA Znojmo7
20Čierný OndřejKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice6
20Königsmark KarelVembloud korfbal club Kolín 6
20Mostbeková Monika Modří Sloni YMCA Znojmo6
23Šebelová Lucie Modří Sloni YMCA Znojmo5
24Ferkovičová Tereza Modří Sloni YMCA Znojmo4
24Malačka Petr Modří Sloni YMCA Znojmo4
24Martínek TomášVembloud korfbal club Kolín 4
24Motáková KateřinaVembloud korfbal club Kolín 4
28Sládek TomášVembloud korfbal club Kolín 3
29Kozlová VeronikaKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice2
29Schwarz DavidVembloud korfbal club Kolín 2
29Simonidesová Hana Modří Sloni YMCA Znojmo2
29Weissová MartinaKorfbal klub Brno, z.s.2
29Ziegler JiříKorfbal klub Brno, z.s.2
34Hurdálková DenisaKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice1
34Kovalovský Petr Modří Sloni YMCA Znojmo1
34Kracík IvoKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice1
34Mensová MiloslavaKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice1
34Mensová AnežkaKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice1
34Skála MartinKorfbal klub Brno, z.s.1
34Zábojová Klára Modří Sloni YMCA Znojmo1
41Břízová RadkaVembloud korfbal club Kolín 0
41Bušíková ZuzanaKorfbal klub Brno, z.s.0
41Dvořák FilipVembloud korfbal club Kolín 0
41Dvořáková BarboraKorfbal klub Brno, z.s.0
41Filip Lukáš Vembloud korfbal club Kolín 0
41Filipovszká Gabriela Modří Sloni YMCA Znojmo0
41Fridrich OndřejKorfbal klub Brno, z.s.0
41Housková MichaelaKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice0
41Hurdálková GabrielaVembloud korfbal club Kolín 0
41Milichovský ZdeněkVembloud korfbal club Kolín 0
41Nováková Michaela Modří Sloni YMCA Znojmo0
41Pavlica AlešKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice0
Příští zápasy

EXTRALIGOVÉ
TÝMY
Archív: 2020/2021, 2019/2020, 2018/2019, 2018/2019 Play-off, 2017/2018, 2016/2017, 2015/2016, 2015/2016 Play-off, 2014/2015, 2014/2015 Play-off