Extraliga 2014/2015 Play-off

AKTUÁLNÍ
VÝSLEDKY

Korfbalisté Brna získali svůj první mistrovský titul

Svůj historicky první titul mistrů republiky v seniorské kategorii získali v sobotu v Brně domácí korfbalisté KK Brno, kteří ve finále České korfbalové extraligy zdolali obhájce titulu, tým KKC Sokol České Budějovice 16:13.

#HráčKlubSkóre
1Krejčí Vlastimil České Budějovice, KCC Sokol20
2Žák Ivan Modří Sloni YMCA Znojmo19
3Kubíček Matěj Kolín, VKC16
4Jonáková Štěpánka Brno, KK15
5Podzemský Jiří Modří Sloni YMCA Znojmo14
5Zieglerová Eliška Brno, KK14
7Bláha Jakub České Budějovice, KCC Sokol12
7Vávra Ivan Brno, KK12
9Čejková Denisa Kolín, VKC11
10Klacková Martina České Budějovice, KCC Sokol10
11Fridrichová Eva Brno, KK9
11Kubíček Štěpán Kolín, VKC9
11Paďouková Tereza Kolín, VKC9
11Šedý Jan Brno, KK9
15Pešák Petr České Budějovice, KCC Sokol8
15Škrobová Petra Brno, KK8
15Věžník Roman Brno, KK8
18Čermáková Radka Kolín, VKC7
18Veselý Tomáš Modří Sloni YMCA Znojmo7
20Čierný Ondřej České Budějovice, KCC Sokol6
20Königsmark Karel Kolín, VKC6
20Mostbeková Monika Modří Sloni YMCA Znojmo6
23Šebelová Lucie Modří Sloni YMCA Znojmo5
24Ferkovičová Tereza Modří Sloni YMCA Znojmo4
24Malačka Petr Modří Sloni YMCA Znojmo4
24Martínek Tomáš Kolín, VKC4
24Motáková Kateřina Kolín, VKC4
28Sládek Tomáš Kolín, VKC3
29Kozlová Veronika České Budějovice, KCC Sokol2
29Schwarz David Kolín, VKC2
29Simonidesová Hana Modří Sloni YMCA Znojmo2
29Weissová Martina Brno, KK2
29Ziegler Jiří Brno, KK2
34Hurdálková Denisa České Budějovice, KCC Sokol1
34Kovalovský Petr Modří Sloni YMCA Znojmo1
34Kracík Ivo České Budějovice, KCC Sokol1
34Mensová Miloslava České Budějovice, KCC Sokol1
34Mensová Anežka České Budějovice, KCC Sokol1
34Skála Martin Brno, KK1
34Zábojová Klára Modří Sloni YMCA Znojmo1
41Břízová Radka Kolín, VKC0
41Bušíková Zuzana Brno, KK0
41Dvořák Filip Kolín, VKC0
41Dvořáková Barbora Brno, KK0
41Filip Lukáš Kolín, VKC0
41Filipovszká Gabriela Modří Sloni YMCA Znojmo0
41Fridrich Ondřej Brno, KK0
41Housková Michaela České Budějovice, KCC Sokol0
41Hurdálková Gabriela Kolín, VKC0
41Milichovský Zdeněk Kolín, VKC0
41Nováková Michaela Modří Sloni YMCA Znojmo0
41Pavlica Aleš České Budějovice, KCC Sokol0
Příští zápasy

EXTRALIGOVÉ
TÝMY
Archív: 2020/2021, 2019/2020, 2018/2019, 2018/2019 Play-off, 2017/2018, 2016/2017, 2015/2016, 2015/2016 Play-off, 2014/2015, 2014/2015 Play-off