Extraliga 2017/2018

AKTUÁLNÍ
VÝSLEDKY

Náplast za minulý rok. Brno doma získalo třetí korfbalový titul v historii

Brno ve finále extraligy přehrálo České Budějovice 22:15.

#TýmZVRPSB
1.Korfbal klub Brno, z.s. 251915469:39239
2.Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice 2512112446:46125
3. Modří Sloni YMCA Znojmo 249213402:42320
4.SK RG Prostějov 246216405:44614
DatumKoloČísloDomácíHosté
28.4.2018Finále E049 Korfbal klub Brno, z.s. Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice 22:15 (11:4)
7.4.201812 E048 Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice Modří Sloni YMCA Znojmo 21:20 (8:7)
7.4.201812 E047 Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice Modří Sloni YMCA Znojmo 20:27 (7:16)
7.4.201812 E046 Korfbal klub Brno, z.s. SK RG Prostějov 21:15 (11:3)
7.4.201812 E045 Korfbal klub Brno, z.s. SK RG Prostějov 26:22 (12:11)
25.3.20187 E028 SK RG Prostějov Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice 20:25 (10:15)
25.3.20187 E027 SK RG Prostějov Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice 18:13 (9:7)
18.3.201811 E044 SK RG Prostějov Modří Sloni YMCA Znojmo 16:18 (10:5)
18.3.201811 E043 SK RG Prostějov Modří Sloni YMCA Znojmo 23:16 (12:7)
17.3.201811 E042 Korfbal klub Brno, z.s. Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice 20:14 (9:7)
17.3.201811 E041 Korfbal klub Brno, z.s. Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice 18:12 (7:6)
11.3.20189 E036 Modří Sloni YMCA Znojmo Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice 19:19 (10:9)
11.3.20189 E035 Modří Sloni YMCA Znojmo Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice 13:14 (9:7)
4.3.201810 E040 Modří Sloni YMCA Znojmo Korfbal klub Brno, z.s. 21:20 (9:10)
4.3.201810 E038 Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice SK RG Prostějov 16:12 (9:5)
4.3.201810 E037 Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice SK RG Prostějov 18:24 (8:10)
4.3.201810 E039 Modří Sloni YMCA Znojmo Korfbal klub Brno, z.s. 23:19 (17:13)
18.2.20189 E034 SK RG Prostějov Korfbal klub Brno, z.s. 14:17 (7:7)
18.2.20189 E033 SK RG Prostějov Korfbal klub Brno, z.s. 11:19 (4:8)
10.2.20188 E030 Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice Korfbal klub Brno, z.s. 24:18 (13:11)
10.2.20188 E032 Modří Sloni YMCA Znojmo SK RG Prostějov 20:18 (8:8)
10.2.20188 E029 Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice Korfbal klub Brno, z.s. 17:19 (6:12)
10.2.20188 E031 Modří Sloni YMCA Znojmo SK RG Prostějov 22:18 (12:7)
20.1.20187 E026 Korfbal klub Brno, z.s. Modří Sloni YMCA Znojmo 11:15 (6:9)
20.1.20187 E025 Korfbal klub Brno, z.s. Modří Sloni YMCA Znojmo 15:10 (6:6)
7.1.20186 E024 Korfbal klub Brno, z.s. SK RG Prostějov 14:16 (6:6)
7.1.20186 E022 Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice Modří Sloni YMCA Znojmo 14:12 (7:5)
7.1.20186 E023 Korfbal klub Brno, z.s. SK RG Prostějov 22:20 (11:10)
7.1.20186 E021 Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice Modří Sloni YMCA Znojmo 20:19 (11:9)
16.12.20175 E020 Korfbal klub Brno, z.s. Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice 24:22 (12:13)
16.12.20175 E018 SK RG Prostějov Modří Sloni YMCA Znojmo 18:18 (9:12)
16.12.20175 E019 Korfbal klub Brno, z.s. Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice 18:12 (13:4)
16.12.20175 E017 SK RG Prostějov Modří Sloni YMCA Znojmo 24:15 (12:8)
9.12.20174 E016 Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice SK RG Prostějov 25:19 (11:9)
9.12.20174 E014 Modří Sloni YMCA Znojmo Korfbal klub Brno, z.s. 16:19 (9:8)
9.12.20174 E015 Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice SK RG Prostějov 21:11 (8:4)
9.12.20174 E013 Modří Sloni YMCA Znojmo Korfbal klub Brno, z.s. 14:18 (6:12)
26.11.20173 E012 SK RG Prostějov Korfbal klub Brno, z.s. 17:17 (9:12)
26.11.20173 E011 SK RG Prostějov Korfbal klub Brno, z.s. 9:16 (7:12)
26.11.20173 E010 Modří Sloni YMCA Znojmo Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice 13:19 (9:9)
26.11.20173 E009 Modří Sloni YMCA Znojmo Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice 19:17 (9:5)
12.11.20172 E006 Modří Sloni YMCA Znojmo SK RG Prostějov 15:7 (6:4)
12.11.20172 E005 Modří Sloni YMCA Znojmo SK RG Prostějov 14:18 (6:7)
11.11.20172 E008 Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice Korfbal klub Brno, z.s. 17:24 (9:9)
11.11.20172 E007 Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice Korfbal klub Brno, z.s. 13:17 (4:11)
5.11.20171 E002 SK RG Prostějov Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice 13:15 (7:6)
5.11.20171 E001 SK RG Prostějov Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice 22:23 (14:14)
5.11.20171 E004 Korfbal klub Brno, z.s. Modří Sloni YMCA Znojmo 19:10 (8:6)
5.11.20171 E003 Korfbal klub Brno, z.s. Modří Sloni YMCA Znojmo 16:13 (8:7)
#HráčKlubSkóre
1Podzemský Jiří Modří Sloni YMCA Znojmo118
2Pešák PetrKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice91
3Galíček PetrSK RG Prostějov80
4Jonáková ŠtěpánkaKorfbal klub Brno, z.s.78
5Krejčí VlastimilKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice77
6Žák Ivan Modří Sloni YMCA Znojmo76
7Bušík PeterKorfbal klub Brno, z.s.69
8Bláha JakubKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice65
8Klacková MartinaKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice65
10Havlová RenataSK RG Prostějov60
11Šnajdr PetrSK RG Prostějov59
12Zieglerová EliškaKorfbal klub Brno, z.s.58
13Fridrich OndřejKorfbal klub Brno, z.s.50
14Vyroubal AlexandrSK RG Prostějov48
15Nguyen Patrik Modří Sloni YMCA Znojmo47
16Drábková DominikaKorfbal klub Brno, z.s.46
17Hurdálková GabrielaKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice45
18Šedý JanKorfbal klub Brno, z.s.44
19Marek MichalSK RG Prostějov36
20Tichý JanSK RG Prostějov32
21Ferkovičová Tereza Modří Sloni YMCA Znojmo28
21Šebelová Lucie Modří Sloni YMCA Znojmo28
23Zábojová Klára Modří Sloni YMCA Znojmo26
24Žák Jakub Modří Sloni YMCA Znojmo25
25Štefák DanielSK RG Prostějov23
26Faltýnková LenkaKorfbal klub Brno, z.s.22
27Křížková PavlaSK RG Prostějov21
27Lorencová KateřinaSK RG Prostějov21
27Mostbeková Monika Modří Sloni YMCA Znojmo21
30Jemelíková VendulaKorfbal klub Brno, z.s.20
31Mensová AnežkaKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice19
31Skála MartinKorfbal klub Brno, z.s.19
31Ziegler JiříKorfbal klub Brno, z.s.19
34Filipovszká Gabriela Modří Sloni YMCA Znojmo18
35Sládek OndřejKorfbal klub Brno, z.s.16
36Procházková HanaKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice15
36Šmíd DanielKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice15
36Tsybyktarov AldarKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice15
39Hurdálková TerezaKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice13
40ter Veer NatasjaSK RG Prostějov10
41Zelinková KateřinaSK RG Prostějov9
42Jiřička MartinKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice8
42Vávra IvanKorfbal klub Brno, z.s.8
44Malačka Petr Modří Sloni YMCA Znojmo6
45Mensová MiloslavaKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice5
45Weissová MartinaKorfbal klub Brno, z.s.5
47Cholava TomášKorfbal klub Brno, z.s.4
47Fridrichová EvaKorfbal klub Brno, z.s.4
49Hurdálková DenisaKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice3
49Kracík IvoKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice3
49Toufar Jan Modří Sloni YMCA Znojmo3
49Veselý Tomáš Modří Sloni YMCA Znojmo3
53Čierný OndřejKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice2
53Štefáková LucieSK RG Prostějov2
55Dvořáková Barbora Korfbal klub Brno, z.s.1
56Bušíková ZuzanaKorfbal klub Brno, z.s.0
56Drábková KateřinaSK RG Prostějov0
56Horák DominikSK RG Prostějov0
56Kohoutová JanaKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice0
56Kovář FilipKorfbal klub Brno, z.s.0
56Rieger DavidSK RG Prostějov0
56Toufar ml. Jan Modří Sloni YMCA Znojmo0
56Uherková JanaSK RG Prostějov0
Příští zápasy

EXTRALIGOVÉ
TÝMY
Archív: 2020/2021, 2019/2020, 2018/2019, 2018/2019 Play-off, 2017/2018, 2016/2017, 2015/2016, 2015/2016 Play-off, 2014/2015, 2014/2015 Play-off