AKTUÁLNÍ
VÝSLEDKY

České Budějovice odstartovaly druhou část extraligy skalpem mistra z Brna

České Budějovice dvakrát vyhrály, poprvé přitom letos porazily Brno.

#TýmZVRPSB
1. Brno, KK 8611176:13913
2. České Budějovice, KCC Sokol 8512170:15811
3. Prostějov, SK RG 8305161:1786
4. Modří Sloni YMCA Znojmo 8107157:1892
#HráčKlubSkóre
1Pešák Petr České Budějovice, KCC Sokol44
2Galíček Petr Prostějov, SK RG42
3Nguyen Patrik Modří Sloni YMCA Znojmo40
4Jonáková Štěpánka Brno, KK38
4Žák Ivan Modří Sloni YMCA Znojmo38
6Krejčí Vlastimil České Budějovice, KCC Sokol31
7Vyroubal Alexandr Prostějov, SK RG30
8Bušík Peter Brno, KK28
9Klacková Martina České Budějovice, KCC Sokol26
10Havlová Renata Prostějov, SK RG23
11Hurdálková Tereza České Budějovice, KCC Sokol21
12Skála Martin Brno, KK20
13Faltýnková Lenka Brno, KK19
13Jonáková Eliška Brno, KK19
15Mostbeková Monika Modří Sloni YMCA Znojmo16
16Drábková Dominika Brno, KK15
16Štefák Daniel Prostějov, SK RG15
16Zábojová Klára Modří Sloni YMCA Znojmo15
19Tsybyktarov Aldar České Budějovice, KCC Sokol14
20Ziegler Jiří Brno, KK13
21Žák Jakub Modří Sloni YMCA Znojmo12
22Křížková Pavla Prostějov, SK RG11
22Šnajdr Petr Prostějov, SK RG11
22Tichý Jan Prostějov, SK RG11
25Bláha Jakub České Budějovice, KCC Sokol10
26Součková Lucie České Budějovice, KCC Sokol9
27Filipovszká Gabriela Modří Sloni YMCA Znojmo8
28Lorencová Nikola Prostějov, SK RG7
28Toufar ml. Jan Modří Sloni YMCA Znojmo7
30Lorencová Kateřina Prostějov, SK RG6
30Procházková Hana České Budějovice, KCC Sokol6
30Šebelová Lucie Modří Sloni YMCA Znojmo6
30Toufar Jan Modří Sloni YMCA Znojmo6
34Sahatciu Sára Brno, KK5
34Vávra Ivan Brno, KK5
34Veselý Tomáš Modří Sloni YMCA Znojmo5
37Sládek Ondřej Brno, KK4
38Jemelíková Vendula Brno, KK3
38Kortus Rostislav České Budějovice, KCC Sokol3
38Lorenz Adam Brno, KK3
38Marek Michal Prostějov, SK RG3
38Simonidesová Hana Modří Sloni YMCA Znojmo3
43Fridrich Ondřej Brno, KK2
43Jiřička Martin České Budějovice, KCC Sokol2
43Šmíd Daniel České Budějovice, KCC Sokol2
43Zelinková Kateřina Prostějov, SK RG2
47Čierný Ondřej České Budějovice, KCC Sokol1
47Fridrichová Eva Brno, KK1
47Malačka Petr Modří Sloni YMCA Znojmo1
47Mensová Anežka České Budějovice, KCC Sokol1
51Ferkovičová Tereza Modří Sloni YMCA Znojmo0
51Lužný Martin Prostějov, SK RG0
51Pichl Vojtěch Modří Sloni YMCA Znojmo0
51Rieger David Prostějov, SK RG0
51Štefáková Lucie Prostějov, SK RG0
51Uherková Jana Prostějov, SK RG0
51Vejtasová Ivana Modří Sloni YMCA Znojmo0

EXTRALIGOVÉ
TÝMY