Extraliga 2018/2019

AKTUÁLNÍ
VÝSLEDKY

Zlatá trefa v poslední minutě. České Budějovice slaví desátý titul

České Budějovice se po finálové výhře staly nejúspěšnějším českým týmem.

#TýmZVRPSB
1.Korfbal klub Brno, z.s. 121011265:20921
2.Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice 12714250:24015
3.SK RG Prostějov 12408250:2648
4. Modří Sloni YMCA Znojmo 122010230:2824
DatumKoloČísloDomácíHosté
3.3.201910 E020 SK RG Prostějov Modří Sloni YMCA Znojmo 28:20 (16:11)
2.3.201912 E024 SK RG Prostějov Korfbal klub Brno, z.s. 18:19 (9:10)
2.3.201912 E023 Modří Sloni YMCA Znojmo Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice 22:17 (15:8)
17.2.201911 E022 Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice SK RG Prostějov 25:23 (16:13)
17.2.201911 E021 Modří Sloni YMCA Znojmo Korfbal klub Brno, z.s. 18:24 (10:10)
9.2.20199 E018 Korfbal klub Brno, z.s. SK RG Prostějov 22:20 (13:12)
2.2.201910 E019 Korfbal klub Brno, z.s. Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice 24:14 (12:5)
19.1.20199 E017 Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice Modří Sloni YMCA Znojmo 24:13 (12:4)
6.1.20198 E016 SK RG Prostějov Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice 12:22 (8:15)
6.1.20198 E015 Korfbal klub Brno, z.s. Modří Sloni YMCA Znojmo 29:14 (12:10)
5.1.20197 E013 Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice Korfbal klub Brno, z.s. 21:18 (10:9)
5.1.20197 E014 Modří Sloni YMCA Znojmo SK RG Prostějov 21:23 (9:12)
15.12.20186 E011 Modří Sloni YMCA Znojmo Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice 25:16 (13:8)
15.12.20186 E012 SK RG Prostějov Korfbal klub Brno, z.s. 13:18 (8:12)
2.12.20185 E010 Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice SK RG Prostějov 24:20 (10:12)
2.12.20185 E009 Modří Sloni YMCA Znojmo Korfbal klub Brno, z.s. 22:23 (12:11)
1.12.20184 E008 SK RG Prostějov Modří Sloni YMCA Znojmo 31:21 (14:9)
1.12.20184 E007 Korfbal klub Brno, z.s. Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice 18:18 (9:8)
17.11.20183 E005 Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice Modří Sloni YMCA Znojmo 27:22 (19:10)
17.11.20183 E006 Korfbal klub Brno, z.s. SK RG Prostějov 26:23 (15:8)
4.11.20182 E004 Modří Sloni YMCA Znojmo SK RG Prostějov 20:21 (13:12)
4.11.20182 E003 Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice Korfbal klub Brno, z.s. 16:25 (10:13)
3.11.20181 E001 Korfbal klub Brno, z.s. Modří Sloni YMCA Znojmo 19:12 (7:3)
3.11.20181 E002 SK RG Prostějov Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice 18:26 (11:18)
#HráčKlubSkóre
1Pešák PetrKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice72
2Nguyen Patrik Modří Sloni YMCA Znojmo63
3Galíček PetrSK RG Prostějov56
4Jonáková ŠtěpánkaKorfbal klub Brno, z.s.53
5Žák Ivan Modří Sloni YMCA Znojmo48
6Vyroubal AlexandrSK RG Prostějov46
7Krejčí VlastimilKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice42
8Havlová RenataSK RG Prostějov41
9Bušík PeterKorfbal klub Brno, z.s.40
10Zieglerová EliškaKorfbal klub Brno, z.s.36
11Klacková MartinaKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice35
12Drábková DominikaKorfbal klub Brno, z.s.32
13Hurdálková TerezaKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice29
14Mostbeková Monika Modří Sloni YMCA Znojmo27
14Skála MartinKorfbal klub Brno, z.s.27
16Faltýnková LenkaKorfbal klub Brno, z.s.22
16Tichý JanSK RG Prostějov22
16Žák Jakub Modří Sloni YMCA Znojmo22
19Šnajdr PetrSK RG Prostějov20
20Křížková PavlaSK RG Prostějov17
20Zábojová Klára Modří Sloni YMCA Znojmo17
22Štefák DanielSK RG Prostějov15
22Ziegler JiříKorfbal klub Brno, z.s.15
24Tsybyktarov AldarKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice14
25Bláha JakubKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice13
26Součková LucieKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice12
27Lorencová KateřinaSK RG Prostějov11
28Lorencová NikolaSK RG Prostějov10
28Šebelová Lucie Modří Sloni YMCA Znojmo10
30Filipovszká Gabriela Modří Sloni YMCA Znojmo9
30Jemelíková VendulaKorfbal klub Brno, z.s.9
30Kortus RostislavKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice9
30Simonidesová Hana Modří Sloni YMCA Znojmo9
30Sládek OndřejKorfbal klub Brno, z.s.9
35Vávra IvanKorfbal klub Brno, z.s.8
36Marek MichalSK RG Prostějov7
36Procházková HanaKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice7
36Toufar ml. Jan Modří Sloni YMCA Znojmo7
39Kracík IvoKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice6
39Malačka Petr Modří Sloni YMCA Znojmo6
39Toufar Jan Modří Sloni YMCA Znojmo6
42Sahatciu SáraKorfbal klub Brno, z.s.5
42Veselý Tomáš Modří Sloni YMCA Znojmo5
44Lorenz AdamKorfbal klub Brno, z.s.4
44Mensová AnežkaKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice4
44Zelinková KateřinaSK RG Prostějov4
47Čierný OndřejKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice3
47Fridrich OndřejKorfbal klub Brno, z.s.3
49Jiřička MartinKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice2
49Šmíd DanielKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice2
51Fridrichová EvaKorfbal klub Brno, z.s.1
51Lužný MartinSK RG Prostějov1
51Malačka Jan Modří Sloni YMCA Znojmo1
51Štefáková LucieSK RG Prostějov1
55Ferkovičová Tereza Modří Sloni YMCA Znojmo0
55Kortus DanielKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice0
55Máša JakubKorfbal klub Brno, z.s.0
55Mensová MiloslavaKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice0
55Nejedlá JanaKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice0
55Pichl Vojtěch Modří Sloni YMCA Znojmo0
55Rieger DavidSK RG Prostějov0
55Uherková JanaSK RG Prostějov0
55Vejtasová Ivana Modří Sloni YMCA Znojmo0
Příští zápasy

EXTRALIGOVÉ
TÝMY
Archív: 2020/2021, 2019/2020, 2018/2019, 2018/2019 Play-off, 2017/2018, 2016/2017, 2015/2016, 2015/2016 Play-off, 2014/2015, 2014/2015 Play-off