Extraliga 2014/2015

AKTUÁLNÍ
VÝSLEDKY

Korfbalisté Brna získali svůj první mistrovský titul

Svůj historicky první titul mistrů republiky v seniorské kategorii získali v sobotu v Brně domácí korfbalisté KK Brno, kteří ve finále České korfbalové extraligy zdolali obhájce titulu, tým KKC Sokol České Budějovice 16:13.

#TýmZVRPSB
1. Brno, KK 161312375:26227
2. Modří Sloni YMCA Znojmo 16916308:28719
3. České Budějovice, KCC Sokol 16709286:30714
4. Kolín, VKC 16619296:33413
5. Prostějov, SK RG 163112252:3277
DatumKoloČísloDomácíHosté
8.3.201510 E038 Kolín, VKC Prostějov, SK RG 20:12 (10:2)
8.3.201510 E037 Kolín, VKC Prostějov, SK RG 17:11 (11:6)
8.3.201510 E040 Modří Sloni YMCA Znojmo Brno, KK 20:20 (8:8)
8.3.201510 E039 Modří Sloni YMCA Znojmo Brno, KK 16:22 (11:8)
15.2.20159 E036 Modří Sloni YMCA Znojmo České Budějovice, KCC Sokol 23:22 (13:13)
15.2.20159 E035 Modří Sloni YMCA Znojmo České Budějovice, KCC Sokol 7:0 (0:0)
8.2.20158 E032 Kolín, VKC České Budějovice, KCC Sokol 21:19 (13:5)
8.2.20158 E031 Kolín, VKC České Budějovice, KCC Sokol 27:18 (11:10)
7.2.20159 E034 Prostějov, SK RG Brno, KK 16:26 (8:14)
7.2.20159 E033 Prostějov, SK RG Brno, KK 19:30 (12:16)
17.1.20158 E030 Prostějov, SK RG Modří Sloni YMCA Znojmo 24:23 (13:13)
17.1.20158 E029 Prostějov, SK RG Modří Sloni YMCA Znojmo 13:17 (7:10)
11.1.20157 E026 Brno, KK České Budějovice, KCC Sokol 27:17 (16:10)
11.1.20157 E025 Brno, KK České Budějovice, KCC Sokol 26:16 (11:7)
11.1.20157 E028 Modří Sloni YMCA Znojmo Kolín, VKC 27:19 (14:9)
11.1.20157 E027 Modří Sloni YMCA Znojmo Kolín, VKC 18:17 (9:10)
14.12.20146 E024 České Budějovice, KCC Sokol Prostějov, SK RG 17:11 (12:3)
14.12.20146 E023 České Budějovice, KCC Sokol Prostějov, SK RG 17:19 (10:8)
14.12.20146 E022 Brno, KK Kolín, VKC 23:9 (13:7)
14.12.20146 E021 Brno, KK Kolín, VKC 25:20 (20:14)
7.12.20145 E020 Prostějov, SK RG Kolín, VKC 22:23 (16:12)
7.12.20145 E019 Prostějov, SK RG Kolín, VKC 16:16 (6:9)
7.12.20145 E018 Brno, KK Modří Sloni YMCA Znojmo 24:23 (13:13)
7.12.20145 E017 Brno, KK Modří Sloni YMCA Znojmo 25:20 (11:12)
30.11.20142 E006 České Budějovice, KCC Sokol Kolín, VKC 19:18 (9:6)
30.11.20142 E005 České Budějovice, KCC Sokol Kolín, VKC 26:19 (12:10)
23.11.20144 E016 České Budějovice, KCC Sokol Brno, KK 15:12 (8:7)
23.11.20144 E015 České Budějovice, KCC Sokol Brno, KK 16:21 (6:11)
22.11.20144 E014 Kolín, VKC Modří Sloni YMCA Znojmo 19:21 (12:11)
22.11.20144 E013 Kolín, VKC Modří Sloni YMCA Znojmo 22:21 (9:9)
9.11.20143 E012 Kolín, VKC Brno, KK 16:30 (10:18)
9.11.20143 E011 Kolín, VKC Brno, KK 13:26 (5:12)
8.11.20143 E010 Prostějov, SK RG České Budějovice, KCC Sokol 20:29 (11:16)
8.11.20143 E009 Prostějov, SK RG České Budějovice, KCC Sokol 16:22 (7:17)
12.10.20142 E008 Modří Sloni YMCA Znojmo Prostějov, SK RG 17:15 (8:4)
12.10.20142 E007 Modří Sloni YMCA Znojmo Prostějov, SK RG 15:12 (9:5)
28.9.20141 E004 Modří Sloni YMCA Znojmo České Budějovice, KCC Sokol 25:17 (14:13)
28.9.20141 E003 Modří Sloni YMCA Znojmo České Budějovice, KCC Sokol 15:16 (9:11)
27.9.20141 E002 Brno, KK Prostějov, SK RG 25:11 (16:7)
27.9.20141 E001 Brno, KK Prostějov, SK RG 13:15 (5:8)
#HráčKlubSkóre
1Krejčí Vlastimil České Budějovice, KCC Sokol76
2Podzemský Jiří Modří Sloni YMCA Znojmo72
3Zieglerová Eliška Brno, KK71
4Pešák Petr České Budějovice, KCC Sokol61
5Vyroubal Alexandr Prostějov, SK RG60
5Žák Ivan Modří Sloni YMCA Znojmo60
7Bláha Jakub České Budějovice, KCC Sokol59
8Jonáková Štěpánka Brno, KK54
9Havlová Renata Prostějov, SK RG50
9Kubíček Matěj Kolín, VKC50
11Věžník Roman Brno, KK40
12Fridrichová Eva Brno, KK38
12Klacková Martina České Budějovice, KCC Sokol38
14Königsmark Karel Kolín, VKC35
15Nguyen Patrik Modří Sloni YMCA Znojmo33
15Sládek Tomáš Kolín, VKC33
17Bušík Peter32
18Galíček Petr Prostějov, SK RG30
19Skála Martin Brno, KK28
19Veselý Tomáš Modří Sloni YMCA Znojmo28
21Šedý Jan Brno, KK27
21Zábojová Klára Modří Sloni YMCA Znojmo27
23Malačka Petr Modří Sloni YMCA Znojmo24
24Faltýnková Lenka Prostějov, SK RG23
24Hurdálková Gabriela Kolín, VKC23
24Kubíček Štěpán Kolín, VKC23
24Šebelová Lucie Modří Sloni YMCA Znojmo23
28Ferkovičová Tereza Modří Sloni YMCA Znojmo21
29Schwarz David Kolín, VKC20
30Kozlová Veronika České Budějovice, KCC Sokol19
30Škrobová Petra Brno, KK19
32Motáková Kateřina Kolín, VKC18
32Paďouková Tereza Kolín, VKC18
32Ziegler Jiří Brno, KK18
35Vávra Ivan Brno, KK15
36Mostbeková Monika Modří Sloni YMCA Znojmo14
36Šnévajs Martin Prostějov, SK RG14
36Zelinková Kateřina Prostějov, SK RG14
39Šťastná Jitka Prostějov, SK RG13
40Milichovský Zdeněk Kolín, VKC12
40Weissová Martina Brno, KK12
42Čejková Denisa Kolín, VKC11
42Hurdálková Denisa České Budějovice, KCC Sokol11
42Tsybyktarov Aldar České Budějovice, KCC Sokol11
45Fridrich Ondřej Brno, KK10
45Kolářová Denisa Kolín, VKC10
45Lešanská Aneta Prostějov, SK RG10
48Kracík Ivo České Budějovice, KCC Sokol9
49Bušíková Zuzana Brno, KK8
49Čermáková Radka Kolín, VKC8
49Martínek Tomáš Kolín, VKC8
49Šnajdr Petr Prostějov, SK RG8
49Tvrdíková Kateřina Kolín, VKC8
49Uherka Martin Prostějov, SK RG8
55Šimek Jan Kolín, VKC7
56Ambrosová Nikola Prostějov, SK RG6
56Kovalovský Petr Modří Sloni YMCA Znojmo6
56Marek Michal Prostějov, SK RG6
56Tichý Jan Prostějov, SK RG6
60Břízová Radka Kolín, VKC5
61Pavlica Aleš České Budějovice, KCC Sokol4
61Simonidesová Hana4
63Drábková Dominika Brno, KK3
63Filip Lukáš Kolín, VKC3
63Mensová Anežka České Budějovice, KCC Sokol3
66Čierný Ondřej České Budějovice, KCC Sokol2
66Housková Michaela České Budějovice, KCC Sokol2
66Lužný Martin Prostějov, SK RG2
66Mensová Miloslava České Budějovice, KCC Sokol2
66Žák Jakub Modří Sloni YMCA Znojmo2
71Hasnédl Marek Kolín, VKC1
71Hon Matěj Modří Sloni YMCA Znojmo1
71Kohoutová Jana České Budějovice, KCC Sokol1
71Kovalovský Drahomír Modří Sloni YMCA Znojmo1
71Křížková Pavla Prostějov, SK RG1
71Lorencová Kateřina Prostějov, SK RG1
71Motáková Anna Kolín, VKC1
71Nejedlá Jana České Budějovice, KCC Sokol1
71Vaškovský Václav České Budějovice, KCC Sokol1
80Dvořáková Barbora Brno, KK0
80Dvořáková Adéla Brno, KK0
80Kalová Aneta České Budějovice, KCC Sokol0
80Majorský Bohuslav Brno, KK0
80Nováková Michaela Modří Sloni YMCA Znojmo0
Příští zápasy

EXTRALIGOVÉ
TÝMY
Archív: 2020/2021, 2019/2020, 2018/2019, 2018/2019 Play-off, 2017/2018, 2016/2017, 2015/2016, 2015/2016 Play-off, 2014/2015, 2014/2015 Play-off