Extraliga 2014/2015

AKTUÁLNÍ
VÝSLEDKY

Korfbalisté Brna získali svůj první mistrovský titul

Svůj historicky první titul mistrů republiky v seniorské kategorii získali v sobotu v Brně domácí korfbalisté KK Brno, kteří ve finále České korfbalové extraligy zdolali obhájce titulu, tým KKC Sokol České Budějovice 16:13.

#TýmZVRPSB
1.Korfbal klub Brno, z.s. 161312375:26227
2. Modří Sloni YMCA Znojmo 16916308:28719
3.Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice 16709286:30714
4.Vembloud korfbal club Kolín 16619296:33413
5.Vosíme.cz Korfbal Prostějov 163112252:3277
DatumKoloČísloDomácíHosté
8.3.201510 E038 Vembloud korfbal club Kolín Vosíme.cz Korfbal Prostějov 20:12 (10:2)
8.3.201510 E037 Vembloud korfbal club Kolín Vosíme.cz Korfbal Prostějov 17:11 (11:6)
8.3.201510 E040 Modří Sloni YMCA Znojmo Korfbal klub Brno, z.s. 20:20 (8:8)
8.3.201510 E039 Modří Sloni YMCA Znojmo Korfbal klub Brno, z.s. 16:22 (11:8)
15.2.20159 E036 Modří Sloni YMCA Znojmo Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice 23:22 (13:13)
15.2.20159 E035 Modří Sloni YMCA Znojmo Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice 7:0 (0:0)
8.2.20158 E032 Vembloud korfbal club Kolín Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice 21:19 (13:5)
8.2.20158 E031 Vembloud korfbal club Kolín Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice 27:18 (11:10)
7.2.20159 E034 Vosíme.cz Korfbal Prostějov Korfbal klub Brno, z.s. 16:26 (8:14)
7.2.20159 E033 Vosíme.cz Korfbal Prostějov Korfbal klub Brno, z.s. 19:30 (12:16)
17.1.20158 E030 Vosíme.cz Korfbal Prostějov Modří Sloni YMCA Znojmo 24:23 (13:13)
17.1.20158 E029 Vosíme.cz Korfbal Prostějov Modří Sloni YMCA Znojmo 13:17 (7:10)
11.1.20157 E026 Korfbal klub Brno, z.s. Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice 27:17 (16:10)
11.1.20157 E025 Korfbal klub Brno, z.s. Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice 26:16 (11:7)
11.1.20157 E028 Modří Sloni YMCA Znojmo Vembloud korfbal club Kolín 27:19 (14:9)
11.1.20157 E027 Modří Sloni YMCA Znojmo Vembloud korfbal club Kolín 18:17 (9:10)
14.12.20146 E024 Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice Vosíme.cz Korfbal Prostějov 17:11 (12:3)
14.12.20146 E023 Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice Vosíme.cz Korfbal Prostějov 17:19 (10:8)
14.12.20146 E022 Korfbal klub Brno, z.s. Vembloud korfbal club Kolín 23:9 (13:7)
14.12.20146 E021 Korfbal klub Brno, z.s. Vembloud korfbal club Kolín 25:20 (20:14)
7.12.20145 E020 Vosíme.cz Korfbal Prostějov Vembloud korfbal club Kolín 22:23 (16:12)
7.12.20145 E019 Vosíme.cz Korfbal Prostějov Vembloud korfbal club Kolín 16:16 (6:9)
7.12.20145 E018 Korfbal klub Brno, z.s. Modří Sloni YMCA Znojmo 24:23 (13:13)
7.12.20145 E017 Korfbal klub Brno, z.s. Modří Sloni YMCA Znojmo 25:20 (11:12)
30.11.20142 E006 Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice Vembloud korfbal club Kolín 19:18 (9:6)
30.11.20142 E005 Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice Vembloud korfbal club Kolín 26:19 (12:10)
23.11.20144 E016 Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice Korfbal klub Brno, z.s. 15:12 (8:7)
23.11.20144 E015 Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice Korfbal klub Brno, z.s. 16:21 (6:11)
22.11.20144 E014 Vembloud korfbal club Kolín Modří Sloni YMCA Znojmo 19:21 (12:11)
22.11.20144 E013 Vembloud korfbal club Kolín Modří Sloni YMCA Znojmo 22:21 (9:9)
9.11.20143 E012 Vembloud korfbal club Kolín Korfbal klub Brno, z.s. 16:30 (10:18)
9.11.20143 E011 Vembloud korfbal club Kolín Korfbal klub Brno, z.s. 13:26 (5:12)
8.11.20143 E010 Vosíme.cz Korfbal Prostějov Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice 20:29 (11:16)
8.11.20143 E009 Vosíme.cz Korfbal Prostějov Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice 16:22 (7:17)
12.10.20142 E008 Modří Sloni YMCA Znojmo Vosíme.cz Korfbal Prostějov 17:15 (8:4)
12.10.20142 E007 Modří Sloni YMCA Znojmo Vosíme.cz Korfbal Prostějov 15:12 (9:5)
28.9.20141 E004 Modří Sloni YMCA Znojmo Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice 25:17 (14:13)
28.9.20141 E003 Modří Sloni YMCA Znojmo Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice 15:16 (9:11)
27.9.20141 E002 Korfbal klub Brno, z.s. Vosíme.cz Korfbal Prostějov 25:11 (16:7)
27.9.20141 E001 Korfbal klub Brno, z.s. Vosíme.cz Korfbal Prostějov 13:15 (5:8)
#HráčKlubSkóre
1Krejčí VlastimilKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice76
2Podzemský Jiří Modří Sloni YMCA Znojmo72
3Zieglerová EliškaKorfbal klub Brno, z.s.71
4Pešák PetrKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice61
5Žák Ivan Modří Sloni YMCA Znojmo60
5Vyroubal AlexandrVosíme.cz Korfbal Prostějov60
7Bláha JakubKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice59
8Skálová ŠtěpánkaKorfbal klub Brno, z.s.54
9Kubíček MatějVembloud korfbal club Kolín 50
9Havlová RenataVosíme.cz Korfbal Prostějov50
11Věžník RomanKorfbal klub Brno, z.s.40
12Klacková MartinaKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice38
12Fridrichová EvaKorfbal klub Brno, z.s.38
14Königsmark KarelVembloud korfbal club Kolín 35
15Sládek TomášVembloud korfbal club Kolín 33
15Nguyen Patrik Modří Sloni YMCA Znojmo33
17Bušík Peter32
18Galíček PetrVosíme.cz Korfbal Prostějov30
19Skála MartinKorfbal klub Brno, z.s.28
19Veselý Tomáš Modří Sloni YMCA Znojmo28
21Zábojová Klára Modří Sloni YMCA Znojmo27
21Šedý JanKorfbal klub Brno, z.s.27
23Malačka Petr Modří Sloni YMCA Znojmo24
24Faltýnková LenkaVosíme.cz Korfbal Prostějov23
24Pichl-Šebelová Lucie Modří Sloni YMCA Znojmo23
24Kubíček ŠtěpánVembloud korfbal club Kolín 23
24Hurdálková GabrielaVembloud korfbal club Kolín 23
28Ferkovičová Tereza Modří Sloni YMCA Znojmo21
29Schwarz DavidVembloud korfbal club Kolín 20
30Škrobová PetraKorfbal klub Brno, z.s.19
30Kozlová VeronikaKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice19
32Ziegler JiříKorfbal klub Brno, z.s.18
32Motáková KateřinaVembloud korfbal club Kolín 18
32Jehličková TerezaVembloud korfbal club Kolín 18
35Vávra IvanKorfbal klub Brno, z.s.15
36Šnévajs MartinVosíme.cz Korfbal Prostějov14
36Zelinková KateřinaVosíme.cz Korfbal Prostějov14
36Mostbeková Monika Modří Sloni YMCA Znojmo14
39Šťastná Jitka Vosíme.cz Korfbal Prostějov13
40Milichovský ZdeněkVembloud korfbal club Kolín 12
40Weissová MartinaKorfbal klub Brno, z.s.12
42Čejková DenisaVembloud korfbal club Kolín 11
42Tsybyktarov AldarKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice11
42Hurdálková DenisaKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice11
45Fridrich OndřejKorfbal klub Brno, z.s.10
45Lešanská AnetaVosíme.cz Korfbal Prostějov10
45Kolářová DenisaVembloud korfbal club Kolín 10
48Kracík IvoKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice9
49Uherka MartinVosíme.cz Korfbal Prostějov8
49Čermáková RadkaVembloud korfbal club Kolín 8
49Martínek TomášVembloud korfbal club Kolín 8
49Tvrdíková KateřinaVembloud korfbal club Kolín 8
49Bušíková ZuzanaKorfbal klub Brno, z.s.8
49Šnajdr PetrVosíme.cz Korfbal Prostějov8
55Šimek JanVembloud korfbal club Kolín 7
56Tichý JanVosíme.cz Korfbal Prostějov6
56Kovalovský Petr Modří Sloni YMCA Znojmo6
56Ambrosová NikolaVosíme.cz Korfbal Prostějov6
56Marek MichalVosíme.cz Korfbal Prostějov6
60Břízová RadkaVembloud korfbal club Kolín 5
61Simonidesová Hana4
61Pavlica AlešKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice4
63Filip LukášVembloud korfbal club Kolín 3
63Karešová AnežkaKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice3
63Drábková DominikaKorfbal klub Brno, z.s.3
66Čierný OndřejKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice2
66Lužný MartinVosíme.cz Korfbal Prostějov2
66Žák Jakub Modří Sloni YMCA Znojmo2
66Housková MichaelaKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice2
66Mensová MiloslavaKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice2
71Nejedlá JanaKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice1
71Hasnédl MarekVembloud korfbal club Kolín 1
71Kohoutová JanaKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice1
71Vaškovský VáclavKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice1
71Kovalovský Drahomír Modří Sloni YMCA Znojmo1
71Hon Matěj Modří Sloni YMCA Znojmo1
71Křížková PavlaVosíme.cz Korfbal Prostějov1
71Lorencová KateřinaVosíme.cz Korfbal Prostějov1
71Motáková AnnaVembloud korfbal club Kolín 1
80Dvořáková BarboraKorfbal klub Brno, z.s.0
80Dvořáková AdélaKorfbal klub Brno, z.s.0
80Kalová AnetaKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice0
80Majorský BohuslavKorfbal klub Brno, z.s.0
80Nováková Michaela Modří Sloni YMCA Znojmo0
Příští zápasy

EXTRALIGOVÉ
TÝMY
Archív: 2023/2024 základní část, 2023/2024 Semifinále, 2023/2024 Finále, 2022/2023 Semifinále, 2022/2023, 2022/2023 Finále, 2021/2022, 2021/2022 Finálový zápas, 2021/2022 semifinále, 2020/2021, 2019/2020, 2018/2019, 2018/2019 Play-off, 2017/2018, 2016/2017, 2015/2016, 2015/2016 Play-off, 2014/2015, 2014/2015 Play-off, 2012/2013, 2011/2012, 2010/2011, 2010/2011 Semifinále, 2009/2010, 2009/2010 Semifinále, 2009/2010 Finále, 2008/2009, 2008/2009 Baráž, 2008/2009 Semifinále, 2008/2009 Finále, 2007/2008, 2007/2008 Baráž, 2007/2008 Semifinále, 2007/2008 Finále, 2006/2007, 2006/2007 Baráž, 2006/2007 Semifinále, 2006/2007 Finále, 2005/2006, 2004/2005, 2004/2005 O udržení, 2004/2005 Finálová skupina, 2003/2004, 2003/2004 O udržení, 2003/2004 Finálová skupina, 2003/2004 Finále, 2002/2003 Baráž, 2002/2003 Nadstavba, 2001/2002, 2001/2002 Baráž, 2001/2002 Finálová skupina