FINÁLOVÝ DEN ČESKÉ KORFBALOVÉ EXTRALIGY

Český korfbalový svaz a Korfbal klub Brno  zvou všechny bývalé, současné i budoucí korfbalové nadšence a fanoušky na FINÁLOVÝ DEN ČESKÉ KORFBALOVÉ EXTRALIGY.
V sobotu 2. května se o medaile utká čtveřice nejlepších českých týmů sezóny 2014/2015. Po napínavých semifinálových bojích, kdy Brno porazilo Kolín a České Budějovice porazily Znojmo, čeká diváky úchvatná korfbalová podívaná a vrcholný sportovní zážitek.

Program:
        14:00 - Utkání o 3. místo ČKE - TJ Znojmo MS YMCA - VKC Kolín

16:00 - Finálové utkání ČKE - Korfbal klub Brno - KCC Sokol České Budějovice

17:30 - Slavnostní vyhlášení a ocenění nejlepších hráček, hráčů, trenérů a rozhodčích uplynulé sezóny

Zápasy se odehrají ve sportovní hale v Brně - Bohunicích na ulici Neužilova (MHD linky 6, 8 - zastávka Švermova).

Večer od 19:00 čeká na všechny účastníky i fanoušky afterparty v baru Ratejna (Dvořákova 13, Brno). Vstup na party je zdarma.

V případě zájmu je možné sjednat ubytování v areálu Tauferových kolejí Mendelovy univerzity. Pro rezervaci pište na e-mail [email protected], rezervaci je nutné učinit do pátku 25. dubna. Cena 330 Kč/osoba.