Druhé semifinále ovládl jasně domácí Vosíme.czKorfbal Prostějov

Odvetu semifinále dnes v Prostějově jasně ovládl domácí celek, když předčil hostující MS YMCA Znojmo rozdílem devíti košů. Domácí družstva zatím využila naplno výhody vlastních palubovek a po prvním vítězství ve Znojmě se nyní naopak radoval Vosíme.cz Korfbal Prostějov,  který do domácího zápasu před zaplněnou halou vstoupil výborně a nikdy během utkání neprohrával. Skvělou střeleckou formou se prezentoval zejména prostějovský kapitán Šnajdr, který byl se šesti koši nejlepším střelcem utkání.

Po poločase vedli domácí 13:9 a ve druhé půli dokázali náskok ještě navýšit a s přehledem vyrovnali stav semifinálové série na 1:1. Rozhodující utkání je tak na programu zítra od 15.00, kdy se obě družstva představí ve Znojmě a výhodu domácího prostředí bude tak mít v posledním utkání série MS YMCA Znojmo.

Vosíme.cz Korfbal Prostějov - MS YMCA Znojmo 27:18 (poločas 13:9)
Koše: Šnajdr 6, Faltýnková 5, Vyroubal  5, Nováková 3, Tichý 2, Kubů 2, Valenta 1, Ošťádal 1, Křížková 1, Dušek 1 - Podzemský 4, Nguyen 4, Žák 3, Kočková 2, Pavlíčková 2, Chrástová 2, Křupal 1