Český mistr se představí v Katalánsku

Již příští týden v pondělí odlétá tým KKC SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE na IKF EUROPA CUP 2018. 52. ročník nejprestižnějšího korfbalového klubového turnaje světa se letos odehraje v katalánském Platja d'Aro. Samotný turnaj začíná ve čtvrtek 11. ledna 2017 a končí v sobotu 13. ledna 2017, tým tak bude mít čas aklimatizovat se v hlavním městě Katalánska, v Barceloně. V základní skupině se český mistr utká v zahajovacím zápase od 9:00 s německým mistrem SG Pegasus Rommerscheid 1991 e. V. Ještě týž den od 21:00 hráče Českých Budějovic čeká zápas s Trojans Korfball Club z Velké Británie. Druhý den turnaje a v druhém zápase dne svedou boj s holandským mistrem Top/Solar Compleet. Dle vyjádření českobudějovického hráče a trenéra v jedné osobě Iva Kracíka má tým medailové ambice: "Ambice máme medailové, ale jak se popereme se zápasem v 9.00 ráno proti německému Pegasus a pak v 21.00 proti anglickým Trojans je trochu otázka. Na druhou stranu nám jejich styl hry vyhovuje víc než katalanský a portugalský"

Sledujte nás nejen na webu, ale i na sociálních sítích. Budeme Vám přinášet aktuální výsledky, komentáře a další zajímavosti.