IKF Europa Cup kvalifikace #02 - první den

První den kvalifikačního turnaje skončil a pro českého zástupce nedopadl vůbec špatně.

IKF Europa Cup 2018 - den třetí

Poslední den byly na programu zápasy o konečné umístění - tedy poslední den turnaje se hrála celkem 4 utkání, která se kromě finálového duelu netěšila většímu zájmu diváků.

IKF Europa Cup 2018 - den první

První hrací den nevyšel českobudějovickým podle jejich představ.

IKF Europa Cup 2018 začíná

Zítra začíná 52. ročník finálové turnaje IKF Europa Cup. Ještě než tento turnaj začne, Vám přinášíme složení jednotlivých skupin a přehled zápasů v kterých se představí český mist z Českých Budějovic.

Český mistr se představí v Katalánsku

JIž jen týden zbývá do zahájení turnaje IKF Europa Cup 2018. Jaká jsou očekávání trenéra mistrovských Českých Budějovic který je zároveň trenérem národního týmu? Kterými zápasy vstoupí do turnaje? Jaké budou ohlasy přímo z místa turnaje? To vše se můžete dozvědět v seriálu článků věnovaných právě právě IKF Europa Cupu. Dnešním článekm začínáme!