IKF Europa Cup 2018 - rozhovor s trenérem

Dnes Vám přinášíme exkluzivní rozhovor s trenérem KKC SOKOL České Budějovice. Dozvíte se jak hodní organizaci turnaje, vystoupení svého týmu, a další postřehy z 52. ročníku nejprestižnějšího klubového turnaje IKF Europa Cup 2018.

IKF Europa Cup 2018 - den třetí

Poslední den byly na programu zápasy o konečné umístění - tedy poslední den turnaje se hrála celkem 4 utkání, která se kromě finálového duelu netěšila většímu zájmu diváků.

IKF Europa Cup 2018 - svět rozhodčích

Před večerním souhrnem druhého hracího dne Vám přinášíme zajímavé informace ze světa korfbalových rozhodčích.

IKF Europa Cup 2018 - den první

První hrací den nevyšel českobudějovickým podle jejich představ.

IKF Europa Cup 2018 začíná

Zítra začíná 52. ročník finálové turnaje IKF Europa Cup. Ještě než tento turnaj začne, Vám přinášíme složení jednotlivých skupin a přehled zápasů v kterých se představí český mist z Českých Budějovic.