IKF Europa Cup kvalifikace #03 - druhé zápasy skupin

Po první polovině druhého hracího dne se pořadí v základních skupinách nezměnilo a je jasné, že neporažená družstva obou skupin se v dnešním odpoledním programu utkají mezi sebou o vítězství ve skupinách a o lepší pozici do zítřejšího ranní semifinále, které rozhodne o dvou postupujících na lednový finálový turnaj Europa Cupu.

Český mistr KCC Sokol České Budějovice v dopoledním programu porazil domácí FJEP Bonson 15:9, když začátek utkání patřil francouzskému mistrovskému celku, který vedl ještě v páté minutě zápasu 3:2, ale po vyrovnání z rukou nejlepšího střelce Jihočechů Vlastimila Krejčího už český mistr převzal kontrolu nad vývojem utkání a v poločase vedli českobudějovičtí 7:5. Ve druhé půli pak své vedení postupně navyšovali a bezpečně získali další povinné tři body do tabulky skupiny A. Tradičně nejvíce košů v českobudějovickém dresu zaznamenali Vlastimil Krejčí a Petr Pešák, kteří si shodně připsali po pěti koších a Vlastimil Krejčí se v průběžné tabulce střelců dokonce vyšvihl na druhou pozici s celkem 10 vstřelenými koši.