EKC2018 #19 - souhrn - den osmý

Osmý den pobytu v Nizozemí byl konečně dnem volna – tedy bez tréninku a bez zápasu. Snídaně byla časově volná, jediným kritériem byl odjezd v 11:00 směr město Groningen. Zde si hráči dali společný oběd a po něm vyrazili na nákupy, na kafíčko, případně na procházku městem. Možná se někde na sociálních sítích objeví velmi zdařilý nákup pánské části týmu, tak uvidíme.

Po návratu byla večeře v podobě zeleninového salátu s vejcem nebo tuňákem, nebo obojím, a jako dezert byly palačinky na mnoho způsobů – s jahodami, šlehačkou, smetanou, marmeládou, nutellou, slaným karamelem, atd. Po večeři polovina týmu jela fandit do haly v Gorredijku slovenské reprezentaci v boji o postup mezi TOP 10 týmů, které by jim zajistilo účast na MS v Jižní Africe v roce 2019. Bohužel tento boj Slováků byl neúspěšný a pro prohře s Irskem nebudou lepší než jedenáctí. Druhá polovina týmu mezitím měla společné promítání filmu na jedné z našich chatek.

V pátek opět fanděte a držte palce, v 16:30 se utkáme s Anglií o právo zahrát si o 5.místo na turnaji. Děkujeme!