Historické okénko – první vítězem Superligy se stalo družstvo Alligators

První ročník soutěže s názvem Superliga poznal svého vítěze, kterým se družstvo Alligators pod vedením trenéra Ivo Kracíka, a to před třemi lety – v červnu 2019. Vítězným družstvem se stal Alligators Team vedený reprezentačním trenérem Ivo Kracíkem, který ve skvělém finále zdolal PRO Bananas 15:11. Třetí místo vybojovalo družstvo MS Team po vítězství až v prodloužení nad Hooks Teamem, když Golden Goal vstřelila Lucie Šebelová. Nejlepším střelcem nové soutěže byl člen reprezentačního družstva Patrik Nguyen s 32 koši před svým spoluhráčem Ivanem Žákem. Nejlepší dámskou střelkyní pak byla Denisa Kolářová s 22 koši před Miloslavou Mensovou. Celkem bylo v nové soutěži během měsíce a půl odehráno 24 zápasů a do zápasů se zapojila více než stovka hráčů z České republiky, Slovenska, Maďarska a Nizozemska.