Víte, že.... zítra se potkají veteráni v praze

Již zítra, tedy v sobotu 21.května, se v Praze na Julisce uskuteční první veteránský turnaj který je určen pro starší korfbalové ročníky a mohou se jí účastnit muži starší 40 let a dámy nad 35 let. Do prvního turnaje se nakonec přihlásila čtyři družstva, která se v sobotním programu utkají systémem každý s každým a po odehrání šesti zápasů bude následovat finálový zápas mezi dvojicí nejlépe postavených družstev.

Hrající kapitáni jednotlivých hvězdných týmů jsou Ondřej Fridrich, Vladimír Švík, Radka Čermáková a Eva Čížková a na jejich soupiskách můžeme najít mimo jiné i medailisty z evropských a světových šampionátů z konce minulého století a začátku toho současného, kdy česká korfbalová reprezentace patřila mezi pravidelné sběratele cenných kovů.

Více informací včetně programu a soupisek týmů můžete nalézt na webových stránkách: veterani.korfbal.cz