MS U19 Gent – den první

Reprezentanti kategorie U19 se ve středu před 23. hodinou sjeli na pražském autobusovém nádraží, aby vyrazily na dlouhou cestu směr Gent – Belgie. Sjeli se v počtu 14 hráčů, kdy nemocného Reného Křupala zastoupil náhradník Filip Šupík. Náhradníka za také nemocného asistenta trenéra Petra Galíčka však najít nelze, takže z realizačního týmu odcestovali jen hlavní trenér David Konečný a jeho asistentka Sára Sahatciu, doprovázeni lékařem týmu Jakubem Novotným.

Lvíčata úspěšně zvládla všech 11 zastávek autobusu a po šestnácti hodinách vystoupila v Gentu. Po příjezdu následoval odpočinek, večerní procházka na znovu rozhýbání dolních končetin zakončená večeří.

Po večeři brzy do postele, protože už zítra v 9:30 čeká lvíčata první zápas turnaje proti Hongkongu. Další a poslední zápas skupiny sehrají s výběrem Taiwanu v 15:30. Tak držte palce a fanděte!