Zhodnocení ME 2017 v beachkorfalu

Parádní akce a hlavně na úrovni. Tak hodnotí hlavní trenér reprezentace, Ivo Kracík, historicky prvním otevřeném ME v beachkorfbale. Ivo nejen že sestavil všechny tři týmy, ale i na místě je i jako jediný trenér vedl.

Ivo Kracík, 20.8.2017 17:24, 0 komentářů

ME 2017 v beach korfbalu

O víkendu 19.-20. srpna se v nizozemském Haagu konalo historicky první Mistrovství Evropy v beach korfbalu. Hrálo se v elitní kategorii seniorů, kde měla Česká republika dvě družstva, které soupeřila v konkurenci 16 týmů a současně i kategorii juniorské (tedy do 19let), kde se o cenné kovy střetlo šest družstev. A česká reprezentace hrála na tomto šampionátu v obou kategoriích jednu z hlavních rolí, ale nakonec obsadila příčky hned pod stupni vítězů.

Lukáš Filip, 20.8.2017, 0 komentářů

Seniorka absolvovala první ostré zápasy v novém složení

Pro první zkušenosti v novém složení si národní tým odletěl do Anglie do Norwiche, kde se střetl s týmem Velké Británie, který se připravuje na Světové hry, a výběrem Holandska do 21 let.

Ivo Kracík, 3.7.2017 13:17, 0 komentářů

Narodní tým poprvé pod vedením Wima Bakkera.

Společně s U17 cestovali do Schijdelu i dospělí reprezentanti, kteří zde absolvovali šest tréninků pod vedením  Wima Bakkera.

Ivo Kracík, 28.6.2017 21:50, 0 komentářů

Dřina v písku. Korfbalové mocnosti zbrojí na plážové mistrovství republiky

V sobotu se v Ostravě odehraje první oficiální mistrovství České republiky v beach korfbalu.

Jan Pařík, 30.5.2017 21:54, 0 komentářů