Volný den reprezentace v Antverpách

Po zápasech ve skupinách došlo i na volný den. Ranní a dopolední hodiny byly pro náš tým úplně volné. Hráči hráli na PS hokejové zápasy, případně si četli a nebo sledovali naše utkání s Německem. I přes volný den měl tým trénink, a to ve 12:45. Trénink trval hodinu a opět se řešil zápas s Německem. Po tréninku jsme se vraceli na oběd, který zatím uvařili Wilda, Terka a Domča (šetřili svá zranění ze skupinových zápasů). Povedlo se jim náramné rizoto, a dokonce připravili i zmrzlinový dezert s banánem. Odpoledne pozvolna uteklo a večer se vydal celý tým do centra Antverp na waffle a belgické hranolky s majonézou. Po návratu si hráči ještě splnili svůj domácí úkol a nastudovali si hru maďarského týmu.