U15 EKC Budapešť - den třetí

Třetí den začal velmi brzy a to už v 7 hodin snídaní. Autobus nás pak dovezl na místo, kde celý den probíhal turnaj U15 A a Rising Stars na umělé trávě. První zápas byla hned zkouška ohněm, a to zápas proti Portugalsku, kteří jsou známí pro jejich rychlost a dravost. Naše lvíčata zvládla zatěžkávací zápas na jedničku a tak vstoupila do turnaje jak nejlépe mohla. Náš mladší tým Rising Stars započal svůj debut na mezinárodní scéně proti mladému týmu z Polska. Začátek nebyl podle představ, ale během druhé poloviny už šlo vidět zlepšení a nakonec na počítadle byl výsledek 6:4 pro český tým. Po zápasech ve skupině, skončili oba naše týmy bez jediné porážky a tak šli do finále z prvního místa. Nejprve hráli RS proti Maďarsku, které předtím porazilo 9:4, ale bohužel pro naši smůlu se nám nepodařilo tento úspěch zopakovat a prohráli jsme 4:6. Druhý tým měl stejné vyhlídky, ale bohužel také prohráli ve finále s Maďarskem a to v poměru 3:5. Autobus nás poté odvezl na ubytování, kde reprezentanty čekala večeře a překvapení v podobě promluvy od předsedy ČKS Daniela Valeše, po kterém následoval rozbor zápasů. I Když jsme oba finálové souboje prohráli, tak by se tento den dal považovat úspěšný, jelikož druhé místo je taktéž velký úspěch.

Výsledky týmu RS:
  • CZE - POL 6 - 4
  • CZE - POR 9 - 0
  • CZE - HUN 9 - 4
  • CZE - SVK 3 - 1
  • CZE - HUN 4 - 6 FINÁLE
Výsledky týmů A:
  • CZE - POR 5 - 3
  • CZE - HUN 8 - 7
  • CZE - SVK 5 - 2
  • CZE - POL 14 - 0
  • CZE - HUN 3 - 5 FINÁLE
Nezapomeňte nás sledovat na Facebooku a Instagramu.

I dnes bude živé vysílání z místa: