Svéráznost a kontroverze korfbalu

I když je korfbal hra stará sto let, stále se tohoto krásného a uchvacujícího sportu nemůžeme nabažit. Dobrý trenér, tak jako šéfkuchař špičkové restaurace, vynakládá velké úsilí, aby každý den tvořil něco nového. Korfbal se mění právě díky zásahům a tvořivé práci trenéra.

KORFBAL 4 v Brně - 41 týmů, 131 utkání, 1414 košů

V Brně se o víkendu konaly velké korfbalové turnaje ve variantě Korfbal 4. Celkem se ze dvou zemí přihlásilo 41 týmů (16x minižáci, 11x mladší žáci, 7x starší žáci a 7x dorostenci), které mezi sebou odehrály 131 utkání a nastřílely 1414 košů! Komu se dařilo nejvíce?

Korfbal zažil rekordní návštěvu Olympijského festivalu v Brně

V průběhu uplynulého víkendu se během 4 dní korfbal stal součástí Olympijského festivalu v Brně na výstavišti.

Korfbal jako součást Olympijského Festivalu v Brně

Dnes se poprvé představil korfbal v rámci Olympijského Festivalu, které se u příležitosti Zimních olympijských her 2018 konají letos v Brně a v Ostravě.

Korfbal Klub Tj Sokol Koblov

Jsme korfbalový klub ze Slezské Ostravy !!!