Korfbal zažil rekordní návštěvu Olympijského festivalu v Brně

V průběhu uplynulého víkendu se během 4 dní korfbal stal součástí Olympijského festivalu v Brně na výstavišti.

Korfbal jako součást Olympijského Festivalu v Brně

Dnes se poprvé představil korfbal v rámci Olympijského Festivalu, které se u příležitosti Zimních olympijských her 2018 konají letos v Brně a v Ostravě.

Korfbal Klub Tj Sokol Koblov

Jsme korfbalový klub ze Slezské Ostravy !!!

První představení korfbalu na Základní škole Zátor

Dnes představitelé Českého korfbalového svazu zavítali na Základní školu Zátor / http://www.zszator.com/ , která se nachází nedaleko polských hranic. Zátor se stal druhou školou v okrese Bruntál, kde následoval ZŠ Lichnov, která se již minulém školním roce aktivně zapojila například do velkého turnaje škol v plážovém korfbalu

Vítězem Poháru svazu 2017 v korfbalu4 je Znojmo

Historicky první turnaj ve čtyřkovém korfbalu v seniorské kategorii se dnes konal v Brně Bohunicích, kam se sjelo devět družstev, která usilovala o Pohár svazu 2017. První koš turnaje vstřelila domácí hráčka Martina Weissová v zápase KK Brno proti Kutné Hoře a de facto tak odstartovala celý korfbalový den ve znamení korfbal4.