Dnes začíná v Náchodě tradiční Český pohár

Korfbalový klub SK Plhov Náchod pořádá tradiční Český pohár, který se bude ve východočeském Náchodě konat již podvanácté. Největší žákovský korfbalový turnaj ve venkovním korfbalu prakticky začíná již dnes, kdy většina družstev dorazí do východních Čech a sobotní dopoledne již bude patřit hráčům ve čtyřech žákovských kategoriích. Celkem se do dvoudenního turnaje zapojí, ve výše zmíněných čtyřech věkových kategoriích od U9 až po U16, více než čtyřicet korfbalových družstev z deseti korfbalových klubů.

Současně s velkým korfbalovým turnajem se bude pod vedením Komise rozhodčích Českého korfbalového svazu konat i školení rozhodčích určené zejména pro nováčky, kteří se chtějí zapojit do nelehké role rozhodčích korfbalových zápasů.