Mistrovství ČR 2018 v beach korfbalu v žákovských kategoriích

V neděli 17.června se v ostravském areálu TJ Ostrava konalo historicky první Mistrovství ČR v beach korfbalu v žákovských kategoriích. Celkem 24 korfbalových družstev soupeřilo o mistrovské tituly ve čtyřech věkových kategoriích a nakonec se v každé kategorii radovalo družstvo z jiného korfbalového klubu.

Školní turnaj tříd v korfbalu na ZŠ Vrbovec

Na této škole je korfbal součástí hodin tělesné výchovy již druhým rokem a místní žáci ukázali, že korfbal je baví a že jsou schopni podávat výborné sportovní výkony ve skvělé atmosféře, která dnešní turnaje provázela, a to jak v hale, kde se hrály zápasy prvního stupně, tak i na venkovním hřišti, kde proti sobě soupeřili žáci z druhého stupně.

U17: Generálka před Eindhovenem

V uplynulém víkendu mladí reprezentanti absolvovali poslední přípravné soustředění před odjezdem na Světový Pohár do 17 let.

Náchodský turnaj proškolil i rozhodčí

Na začátku června proběhl v rámci Českého poháru v Náchodě seminář pro začinající a lehce pokročilé rozhodčí.