Europa Shield 2020 - den první

KK Brno vstoupilo do Europa Shield 2020 jasným vítězstvím

Vyšlo 4. číslo Korfbalového zpravodaje

Středeční večer je tu a samozřejmě nesmí chybět tradiční Korfbalový zpravodaj.

Europa Shield 2020 - před turnajem

Přehled soupeřů s kterými se brněnský klub utká v základní skupině.

Pomůže lehčí skupina? Brněnští korfbalisté cílí na Europa Shieldu na medaili

Mají před sebou nezáviděníhodnou pozici. Hráči brněnského Korfbal klubu ve čtvrtek odjíždějí do Německa na turnaj Europa Shield s těžkými úkoly. Za prvé chtějí na druhém nejprestižnějším klubovém turnaji napravit reputaci českého korfbalu, když České Budějovice letos při elitním Europa Cupu zklamaly a obsadily poslední osmé místo. Za druhé čeká aktuálně vedoucí tým české extraligy pomyslná obhajoba bronzu z jeho poslední účasti v roce 2018. „Třetí jsme skončili už v roce 2013 a na podobné umístění chceme nyní navázat. Loni jsme si jako mistr zahráli Europa Cup a nebyli s ním vůbec spokojení,“ připomíná brněnský kouč Jakub Máša poslední představení v Evropě, kdy jeho svěřenci obsadili sedmou pozici.

1. meziškolní korfbalový turnaj v Prostějově

Turnaj pod záštitou náměstka hejtamana Ladislava Hynka.