ME U19 Katalánsko – den pátý - máme evropský BRONZ!

Finálový den začal pro lvíčata procházkou za deště na snídani. Další procházka už směřovala na semifinále proti Nizozemsku, které nás čekalo v 9:30.

Do zápasu s Nizozemskem nastoupila základní sestava odhodlaná úřadujícím mistrům co nejvíc znepříjemnit jejich jinak pohotové útoky a splnit si předem stanovené individuální cíle. Po bojovném výkonu jsme podlehli v semifinále 23:7.

Dále už nás tedy čekal jen jeden úkol, malé finále o bronz proti Anglii. Trenér Konečný a jeho tým na tento zápas hráče předem takticky připravili už v sobotu večer. Proto jsme do zápasu vletěli s vervou a rychle se ujali vedení. V poločase svítilo na tabuli skóre 7:3 a rozhodnuto ještě nebylo. Ovšem po výborném výkonu v druhém poločase, jak v obraně, kde jsme dovolili soupeři jen 3 koše, tak v útoku kde jsme skórovali hned 14krát. Výsledek tak mluvil za vše, 21:6…máme bronz!!

Teď už zbývá jen poslední večeře v deštivé Vilanově, oslavy a v pondělí cesta domů.

Děkujeme za podporu během celého turnaje! My Vám ty medaile teda přivezeme!

Více na webu repre.korfbal.cz a sociálních sítích #korfbalcz.