#1 Mistrovství Evropy – před turnajem

V neděli 24.9.2021 se tým probudil do slunečného dne, v blízkosti města Antverpy. Po snídani jsme se sbalili a vyrazili do místa dění Mistrovství Evropy. Proběhly nákupy potravin na snídani v místním nákupním centru. Poté jsme si dali oběd v rychloobslužné jídelně Lunch Garden. Korfbalový den začal odpoledním přípravným zápasem s reprezentací U19. Hrálo se v hale místního klubu Boeckenberg, ve které bude probíhat většina zápasů turnaje. Cílem přípravného zápasu byla jednak jakási generálka na 1. zápas oficiálního turnaje, ale také protažení a rozproudění těla po náročném cestování. Obé splnilo svůj účel a navíc Čeští reprezentanti zvítězili 19:17. Po zápase se hráči a realizační tým přesunuli do konečného místa ubytování v centru Antwerp, kde bude mít zázemí po celou dobu turnaje. V pondělí je první hrací den a v 19:45 česká reprezentace zahájí svoji účast na Mistrovství Evropy zápasem s domácím týmem Belgie.