Poslední soustředění před ME v Belgii

Reprezentační tým odjelo na ME do Belgie v sobotu 23.10. ráno. Výjimečné na tomto odjezdu oproti minulým rokům bylo to, že odjezd byl společný, a to z Kolína. A proč z Kolína? Tým si zde totiž vytvořil jakousi „covidovou bublinu“. Hráči se zde sešli už ve čtvrtek 21.10. těsně před obědem. Po společném obědě a antigenních testech následoval odpolední trénink. Večer byla na programu regenerace v podobě sauny a dalších procedur wellness místního hotelu. Druhý den v pátek měli hráči dopolední trénink a poté po obědě došlo na fasování reprezentačního vybavení (dresy, soupravy, bundy, atd.). Velký dík patří místnímu klubu a jeho hráčům z VKC Kolín. Večer totiž proběhl přípravný zápas právě s místním klubem VKC Kolín, který doplnili hráči z Kutné Hory. Všichni hráči se opět před zápasem otestovali, a výsledky testů dovolily hrát. Utkání trvalo 5x10 minut hrubého času a výsledek 25:12 napovídá, že kolínští a kutnohorští hráči dokázali reprezentanty potrápit. Po tréninku proběhla opět sauna a další formy regenerace. A v sobotu 23.10. v 7:30 odjezd směr Antverpy.