Turnaj K4 žáků ovládlo Brno a Kozlovice

Dnes se odehrál další turnaje K4 v Kutné Hoře, tentokrát v žákovských kategoriích U16, U13 a U11. V kategorii minižáků (U11) se utkalo celkem 6 družstev (Znojmo A, Znojmo B, Náchod, Brno, Kutna Hora, Kozlovice) a odehrálo se celkem 11 zápasů. Z vítězství se nakonec radoval tým z Kozlovic, který ve finále porazil tým Náchoda. Bronzový pohár pak zůstal v Kutné Hoře, když tým domácích zvítězil v zápase o 3.místo nad týmem z Brna. V kategorii mladších žáků se utkalo celkem 10 týmů - Prostějov, Brno A, Brno B, Brno C, Koblov, Rožnov, Kozlovice, Náchod, Děčín a Znojmo a po odehrání 28 zápasů byl vyhlášen vítězem tým Brno A, který ve finále přehrál Brno B. Z třetího místa se pak radoval tým Kozlovic, který porazil korfbalisty z Rožnova. Nejvíce zápasů bylo odehráno v kategorii starších žáků - celkem 28. Této kategorie se také zúčastnilo nejvíce týmů, a to hned 11 - Prostějov, Brno A, Brno B, Brno C, Koblov A, Koblov B, Kutná Hora, Kozlovice, Znojmo, Náchod a Děčín. Po finále se radoval tým Brno A, který si poradil s týmem Koblov A a na třetím místě skončil tým Znojma po vítězství nad týmem Brno B. Překvapením pro hráče pak mohlo být předávání pohárů vítězům, kterého se ujali členové české a holandské seniorské reprezentace.

Konečné pořadí kategorie U11:

1.Kozlovice

2.Náchod

3.Kutná Hora

4. Brno

5.Znojmo B

6.Znojmo A

Konečné pořadí kategorie U13:

1.Brno A

2.Brno B

3.Kozlovice

4.Rožnov