Sdílejte, Soutěžte, Sledujte!!!

Na konec tohoto týdne je připravena jedinečná korfbalová událost. Na HbbTv a webu ČT SPORT bude možné sledovat již v sobotu 17.4.2021 od 15:45 přímý přenos finále nizozemské Korfbal League, které nabídne souboj dvou historicky nejúspěšnějších klubů Nizozemska. Ve finále se představí PKC a Fortuna.

Pro české fanoušky je připraveno několik soutěží. První běží už nyní, když stačí sdílet na sociálních sítích tuto událost se svými přáteli a rázem jste ve slosování o korfbalový míč Mikasa. Druhá soutěž začne zítra v poledne a soutěžní otázka se bude týkat počtu košů, které nejlepší korfbalistky a korfbalisté nastřílí během velkého finále a pro vítěze je připraven dárkový poukaz na sportovní vybavení v hodnotě 5 000 Kč. Poslední pak bude soutěžní otázka, kterou v poločase finálového zápasu zveřejní v Korfbalovém studiu a bude se týkat hostů ve studiu a nápověda pak zazní při komentování druhého poločasu.

Proto jsou tady tři víkendová S ... Sdílejte, Soutěžte,  Sledujte !!!

Odkazy pro sledování:

Soutěžit můžete na našich sociálních sítích: