Pořadatelství Mistrovství ČR 2019 v beach korfbalu

I přes prvotní nezájem klubů o pořadatelství beach korfbalových turnajů se povedlo zajistit termíny a sportoviště na Mistrovství ČR v beach korfbalu 2019 v žákovských kategoriích a na Mistrovství ČR v beach korfbalu pro kategorii elite a juniorskou.

V neděli 9.června se v ostravském areálu Várenská (stejně jako v minulém roce) bude konat Mistrovství ČR 2019 v žákovských kategoriích, kdy se do plážového turnaje zapojí děti ve čtyřech věkových kategoriích, a to:

• U9 přípravka
  • U11 minižáci
  • U13 mladší žáci
  • U16 starší žáci

Tento žákovský šampionát se bude konat podruhé v historii a pořádán Českým korfbalovým svazem.

V neděli 23.června se pak v Kutné Hoře bude konat třetí Mistrovství ČR v plážovém korfbalu dospělých a juniorů, tedy v kategorii elite a v kategorii U19, kde budu loňské tituly obhajovat junioři SK Plhov Náchod a dospělý tým SK RG Prostějov.

Detailní informace obdrží všechny kluby v průběhu měsíce dubna a do 10.května se budou moci na tyto turnaje přihlásit a bojovat o mistrovské tituly v plážovém korfbalu za rok 2019.