Články

SUPERLIGA 2019

V květnu 2019 začne první ročník SUPERLIGY a vy máte jedinečnou příležitost stát se kapítánem týmu a sestavit si svůj tým snů.

Vyšlo 49. číslo Korfbalového zpravodaje

I včera, kdy chodil po domácnostech v celé republice Mikuláš doprovázen čerty a andělským sborem, jsme Vám přinesli další vydání Korfbalového Zpravodaje, které drží svou tradici středečního večera, kdy jeho výtisky spatřují světlo světa.

Vyšlo 48. číslo Korfbalového zpravodaje

48. vydání Korfbalového zpravodaje v tomto kalendářním roce je tu a nezadržitelně se blížíme k padesátce, což se v novodobé historii "KáZetka" v rámci jednoho roku povedlo pouze v roce 2017, kdy bylo za kalendářní rok vydáno celkem 52 vydání. Na druhém místě prozatím figuruje rok 2016 se 44 vydáními a bronzová příčka patří roku 2014, kdy bylo vydáno 42 "KáZetek".

Seminář pro začínající trenéry cvičitele

O uplynulém víkendu proběhl seminář pro začínající trenéry korfbalu (cvičitele). Jak probíhal a co se účastníci mohli naučit se dozvíte v našem článku.

Vyšlo 47. číslo Korfbalového zpravodaje

47.vydání Korfbalového Zpravodaje v tomto kalendářním roce je opět naplněno novinkami z domácího i světového korfbalového prostředí.