Přihlásit
O korfbalu
Historie
Korfbalové vybavení
Pravidla
ČT: Žijme sportem! Korfbal
Jak začít s korfbalem?
Soutěže
Extraliga
1. liga
Dorost
OZP Starší žáci
Mladší žáci
Minižáci
Přípravka
IKF Europa Cup
IKF Europa Shield
Výsledkové listiny
Reprezentace
Svaz
Činnost
Organizační struktura
Zprávy z jednání
Komise ČKS
Korfbalový zpravodaj - archiv
30 let s korfbalem
Aplikace
Partneři
Dokumenty
Adresář
Svazové orgány
Rozhodčí
Kluby
Nejnovější články
více
Halová sezóna 2023/2024 vrcholí
11. a 12.5. se v Otrokovicích koná druhý ročník ASKA CUP
Kalendář
více
4.5.2024
Extraliga:
hala RG a ZŠ Prostějov
17:00
Vosíme.cz Korfbal Prostějov : Modří Sloni YMCA Znojmo
4.5.2024
OZP 1. liga starší žáci:
hala RG a ZŠ Prostějov
13:15
Korfbal klub Brno, z.s. U16 "A" : Sports academy Morava, z.s. U16
15:00
Vosíme.cz Korfbal Prostějov U16 "A" : Korfbal klub Tj Sokol Koblov U16
4.5.2024
Přípravka:
Sportovní hala České Budějovice
10:30
ALL SPORT KIDS academy, z.s. U9 : Korfbal klub Brno, z.s. U9
10:30
Vosíme.cz Korfbal Prostějov U9 : Vembloud korfbal club Kolín U9
10:30
KC SPŠS Tábor U9 : Korfbal club Dobrá Voda u Českých Budějovic U9
11:00
Korfbal Club Vlci Lišov, z.s. U9 : KC SPŠS Tábor U9
11:00
Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice U9 : ALL SPORT KIDS academy, z.s. U9
11:00
Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice U9 "Loučovice" : TJJ, KK Třeboň U9
11:30
Vembloud korfbal club Kolín U9 : KC SPŠS Tábor U9
11:30
Korfbal klub Brno, z.s. U9 : TJJ, KK Třeboň U9
11:30
Korfbal club Dobrá Voda u Českých Budějovic U9 : Vosíme.cz Korfbal Prostějov U9
12:00
Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice U9 : Korfbal klub Brno, z.s. U9
12:00
Korfbal Club Vlci Lišov, z.s. U9 : Vosíme.cz Korfbal Prostějov U9
12:00
Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice U9 "Loučovice" : ALL SPORT KIDS academy, z.s. U9
12:30
KC SPŠS Tábor U9 : Vosíme.cz Korfbal Prostějov U9
12:30
TJJ, KK Třeboň U9 : ALL SPORT KIDS academy, z.s. U9
12:30
Korfbal club Dobrá Voda u Českých Budějovic U9 : Vembloud korfbal club Kolín U9
13:00
Korfbal Club Vlci Lišov, z.s. U9 : Korfbal club Dobrá Voda u Českých Budějovic U9
13:00
Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice U9 "Loučovice" : Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice U9
5.5.2024
Extraliga:
Pořadatel
Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo : Vosíme.cz Korfbal Prostějov
5.5.2024
Dorost Extraliga:
SPŠ Elektroniky a informatiky
15:00
Korfbal klub Tj Sokol Koblov U19 : Vosíme.cz Korfbal Prostějov U19
11.5.2024
Minižáci:
Pořadatel
Vosíme.cz Korfbal Prostějov
Extraliga
Školní korfbal
Reprezentace
Trenérský web
Superliga
Korfbalový zpravodaj
Korfbalová akademie
Síň slávy
Beach korfbal
Nejnovější fotky
Juniorské Mistrovství Evropy 2024 - den čtvrtý
Zápis CZE x HKG
Nejnovější video
více