Kalendář

22.10.-31.12.2020 !!! Přerušení soutěží - protiepidemická opatření vlády ČR
Vzhledem k protiepidemickým opatřením jsou do odvolání všechny soutěže přerušeny.
29.11.2020 Starší žáci: Pořadatel Korfbal klub Brno, z.s.
Korfbal klub Brno, z.s. "B" U16 : SK Náchod Plhov U16
Vembloud korfbal club Kolín U16 : SK RG Prostějov U16
SK Náchod Plhov U16 : Modří Sloni YMCA Znojmo U16
Korfbal klub Brno, z.s. "A" U16 : SK RG Prostějov U16
Korfbal klub Brno, z.s. "A" U16 : Vembloud korfbal club Kolín U16
Korfbal klub Brno, z.s. "B" U16 : Modří Sloni YMCA Znojmo U16
29.11.2020 Starší žáci: Pořadatel SK RESPO Kutná Hora, z.s.
KC SPŠS Tábor U16 : Korfbal klub Tj Sokol Koblov U16
Korfbal klub Tj Sokol Koblov U16 : KC SPŠS Tábor U16
5.12.2020 Dorost: Pořadatel SK RG Prostějov
Korfbal klub Brno, z.s. U19 : SK Náchod Plhov U19
SK RG Prostějov U19 : Korfbal klub Brno, z.s. U19
SK RG Prostějov U19 : SK Náchod Plhov U19
5.12.2020 Mladší žáci: Pořadatel Korfbal klub Nový Lískovec Brno, z.s.
SK RG Prostějov "B" U13 : Modří Sloni YMCA Znojmo U13
Korfbal klub Nový Lískovec Brno, z.s. U13 : Sports academy Morava, z.s. U13
Korfbal klub Nový Lískovec Brno, z.s. U13 : SK RG Prostějov "B" U13
SK RG Prostějov "B" U13 : Sports academy Morava, z.s. U13
Sports academy Morava, z.s. U13 : Modří Sloni YMCA Znojmo U13
Korfbal klub Nový Lískovec Brno, z.s. U13 : Modří Sloni YMCA Znojmo U13
6.12.2020 Extraliga: Pořadatel Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice
Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice : SK Náchod Plhov
6.12.2020 Extraliga: Pořadatel Korfbal klub Brno, z.s.
Korfbal klub Brno, z.s. : SK RG Prostějov
6.12.2020 Dorost: Pořadatel Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice
Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice U19 : Modří Sloni YMCA Znojmo U19
Modří Sloni YMCA Znojmo U19 : Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice U19
12.12.2020 Starší žáci: Pořadatel Korfbal klub Tj Sokol Koblov
SK Náchod Plhov U16 : Korfbal klub Tj Sokol Koblov U16
Korfbal klub Brno, z.s. "A" U16 : SK Náchod Plhov U16
Korfbal klub Brno, z.s. "A" U16 : Korfbal klub Tj Sokol Koblov U16
12.12.2020 Starší žáci: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo U16 : SK RG Prostějov U16
SK RG Prostějov U16 : KC SPŠS Tábor U16
Modří Sloni YMCA Znojmo U16 : KC SPŠS Tábor U16
13.12.2020 1. liga: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo "B" : Sport Club Defenders Korfball Wrocław
Sport Club Defenders Korfball Wrocław : Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice "B"
Modří Sloni YMCA Znojmo "B" : Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice "B"
13.12.2020 1. liga: Pořadatel SK RG Prostějov
SK RG Prostějov "B" : Korfbal klub Nový Lískovec Brno, z.s.
SK RG Prostějov "B" : SK Náchod Plhov "B"
SK Náchod Plhov "B" : Korfbal klub Nový Lískovec Brno, z.s.
13.12.2020 1. liga: Pořadatel SK RESPO Kutná Hora, z.s.
SK RESPO Kutná Hora, z.s. : Vembloud korfbal club Kolín
SK RESPO Kutná Hora, z.s. : Korfbal klub Brno, z.s. "B"
Korfbal klub Brno, z.s. "B" : Vembloud korfbal club Kolín
19.12.2020 Extraliga: Pořadatel Korfbal klub Brno, z.s.
Korfbal klub Brno, z.s. : Modří Sloni YMCA Znojmo
19.12.2020 Mladší žáci: Pořadatel SK RESPO Kutná Hora, z.s.
SK RESPO Kutná Hora, z.s. "T" U13 : SK RESPO Kutná Hora, z.s. "K" U13
SK RESPO Kutná Hora, z.s. "K" U13 : Vembloud korfbal club Kolín U13
SK RESPO Kutná Hora, z.s. "T" U13 : Vembloud korfbal club Kolín U13
SK Náchod Plhov U13 : SK RESPO Kutná Hora, z.s. "K" U13
SK RESPO Kutná Hora, z.s. "T" U13 : SK Náchod Plhov U13
Vembloud korfbal club Kolín U13 : SK Náchod Plhov U13
20.12.2020 Extraliga: Pořadatel SK RG Prostějov
SK RG Prostějov : Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice
20.12.2020 1. liga: Pořadatel SK Náchod Plhov
SK Náchod Plhov "B" : SK RESPO Kutná Hora, z.s.
SK RESPO Kutná Hora, z.s. : Sport Club Defenders Korfball Wrocław
SK Náchod Plhov "B" : Sport Club Defenders Korfball Wrocław
9.1.2021 1. liga: Pořadatel Korfbal klub Brno, z.s.
Korfbal klub Brno, z.s. "B" : Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice "B"
Korfbal klub Brno, z.s. "B" : SK RG Prostějov "B"
SK RG Prostějov "B" : Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice "B"
9.1.2021 1. liga: Pořadatel Korfbal klub Nový Lískovec Brno, z.s.
Korfbal klub Nový Lískovec Brno, z.s. : Vembloud korfbal club Kolín
Korfbal klub Nový Lískovec Brno, z.s. : Modří Sloni YMCA Znojmo "B"
Vembloud korfbal club Kolín : Modří Sloni YMCA Znojmo "B"
10.1.2021 Extraliga: Pořadatel SK RG Prostějov
SK RG Prostějov : SK Náchod Plhov
10.1.2021 Extraliga: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo : Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice
10.1.2021 Starší žáci: Pořadatel Vembloud korfbal club Kolín
Korfbal klub Tj Sokol Koblov U16 : Modří Sloni YMCA Znojmo U16
Vembloud korfbal club Kolín U16 : Korfbal klub Tj Sokol Koblov U16
Vembloud korfbal club Kolín U16 : Modří Sloni YMCA Znojmo U16
16.1.2021 Dorost: Pořadatel Korfbal klub Brno, z.s.
Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice U19 : Korfbal klub Brno, z.s. U19
SK Náchod Plhov U19 : Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice U19
Korfbal klub Brno, z.s. U19 : SK Náchod Plhov U19
16.1.2021 Dorost: Pořadatel SK Náchod Plhov
SK Náchod Plhov U19 : SK RG Prostějov U19
SK RG Prostějov U19 : SK Náchod Plhov U19
16.1.2021 Mladší žáci: Pořadatel SK Náchod Plhov
SK Náchod Plhov U13 : SK RESPO Kutná Hora, z.s. "K" U13
SK Náchod Plhov U13 : Vembloud korfbal club Kolín U13
Vembloud korfbal club Kolín U13 : SK RESPO Kutná Hora, z.s. "T" U13
SK RESPO Kutná Hora, z.s. "K" U13 : SK RESPO Kutná Hora, z.s. "T" U13
Vembloud korfbal club Kolín U13 : SK RESPO Kutná Hora, z.s. "K" U13
SK Náchod Plhov U13 : SK RESPO Kutná Hora, z.s. "K" U13
16.1.2021 Mladší žáci: Pořadatel Sports academy Morava, z.s.
Sports academy Morava, z.s. U13 : SK RG Prostějov "A" U13
Sports academy Morava, z.s. U13 : SK RG Prostějov "B" U13
SK RG Prostějov "A" U13 : SK RG Prostějov "B" U13
16.1.2021 Mladší žáci: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Korfbal klub Brno, z.s. U13 : Korfbal klub Nový Lískovec Brno, z.s. U13
Modří Sloni YMCA Znojmo U13 : Korfbal klub Brno, z.s. U13
Modří Sloni YMCA Znojmo U13 : Korfbal klub Nový Lískovec Brno, z.s. U13
17.1.2021 Extraliga: Pořadatel Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice
Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice : Korfbal klub Brno, z.s.
17.1.2021 Extraliga: Pořadatel SK Náchod Plhov
SK Náchod Plhov : Modří Sloni YMCA Znojmo
23.1.2021 Extraliga: Pořadatel Korfbal klub Brno, z.s.
Korfbal klub Brno, z.s. : SK Náchod Plhov
23.1.2021 Extraliga: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo : SK RG Prostějov
23.1.2021 Starší žáci: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo U16 : Korfbal klub Brno, z.s. "A" U16
Korfbal klub Brno, z.s. "A" U16 : Modří Sloni YMCA Znojmo U16
23.1.2021 Starší žáci: Pořadatel SK Náchod Plhov
SK Náchod Plhov U16 : Vembloud korfbal club Kolín U16
KC SPŠS Tábor U16 : Vembloud korfbal club Kolín U16
SK Náchod Plhov U16 : KC SPŠS Tábor U16
24.1.2021 Starší žáci: Pořadatel Korfbal klub Tj Sokol Koblov
Korfbal klub Tj Sokol Koblov U16 : SK RG Prostějov U16
Korfbal klub Brno, z.s. "B" U16 : SK RG Prostějov U16
Korfbal klub Tj Sokol Koblov U16 : Korfbal klub Brno, z.s. "B" U16
6.2.2021 Dorost: Pořadatel SK RG Prostějov
SK RG Prostějov U19 : Modří Sloni YMCA Znojmo U19
Modří Sloni YMCA Znojmo U19 : Korfbal klub Brno, z.s. U19
SK RG Prostějov U19 : Korfbal klub Brno, z.s. U19
6.2.2021 Dorost: Pořadatel SK Náchod Plhov
Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice U19 : SK Náchod Plhov U19
SK Náchod Plhov U19 : Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice U19
6.2.2021 Mladší žáci: Pořadatel SK RG Prostějov
Sports academy Morava, z.s. U13 : Korfbal klub Brno, z.s. U13
Sports academy Morava, z.s. U13 : Korfbal klub Nový Lískovec Brno, z.s. U13
Modří Sloni YMCA Znojmo U13 : SK RG Prostějov "B" U13
Korfbal klub Brno, z.s. U13 : SK RG Prostějov "B" U13
Korfbal klub Nový Lískovec Brno, z.s. U13 : SK RG Prostějov "A" U13
Modří Sloni YMCA Znojmo U13 : SK RG Prostějov "A" U13
7.2.2021 1. liga: Pořadatel SK RESPO Kutná Hora, z.s.
SK RG Prostějov "B" : Modří Sloni YMCA Znojmo "B"
SK RESPO Kutná Hora, z.s. : Modří Sloni YMCA Znojmo "B"
SK RESPO Kutná Hora, z.s. : SK RG Prostějov "B"
7.2.2021 1. liga: Pořadatel Korfbal klub Brno, z.s.
Korfbal klub Brno, z.s. "B" : Korfbal klub Nový Lískovec Brno, z.s.
Korfbal klub Brno, z.s. "B" : Sport Club Defenders Korfball Wrocław
Sport Club Defenders Korfball Wrocław : Korfbal klub Nový Lískovec Brno, z.s.
7.2.2021 1. liga: Pořadatel Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice
Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice "B" : SK Náchod Plhov "B"
Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice "B" : Vembloud korfbal club Kolín
SK Náchod Plhov "B" : Vembloud korfbal club Kolín
13.2.2021 Extraliga: Pořadatel SK Náchod Plhov
SK Náchod Plhov : Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice
13.2.2021 Extraliga: Pořadatel SK RG Prostějov
SK RG Prostějov : Korfbal klub Brno, z.s.
13.2.2021 Starší žáci: Pořadatel SK RG Prostějov
Vembloud korfbal club Kolín U16 : Korfbal klub Brno, z.s. "A" U16
SK RG Prostějov U16 : Korfbal klub Brno, z.s. "A" U16
SK RG Prostějov U16 : Vembloud korfbal club Kolín U16
14.2.2021 Extraliga: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo : Korfbal klub Brno, z.s.
14.2.2021 Extraliga: Pořadatel SK RG Prostějov
SK RG Prostějov : Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice
14.2.2021 Starší žáci: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo U16 : Korfbal klub Brno, z.s. "B" U16
SK Náchod Plhov U16 : Korfbal klub Brno, z.s. "B" U16
Modří Sloni YMCA Znojmo U16 : SK Náchod Plhov U16
27.2.2021 Extraliga: Pořadatel SK Náchod Plhov
SK Náchod Plhov : SK RG Prostějov
27.2.2021 Extraliga: Pořadatel Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice
Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice : Modří Sloni YMCA Znojmo
27.2.2021 Mladší žáci: Pořadatel SK RESPO Kutná Hora, z.s.
SK RESPO Kutná Hora, z.s. "K" U13 : SK RESPO Kutná Hora, z.s. "T" U13
SK RESPO Kutná Hora, z.s. "K" U13 : Vembloud korfbal club Kolín U13
SK Náchod Plhov U13 : Vembloud korfbal club Kolín U13
SK RESPO Kutná Hora, z.s. "T" U13 : SK Náchod Plhov U13
SK RESPO Kutná Hora, z.s. "K" U13 : SK Náchod Plhov U13
Vembloud korfbal club Kolín U13 : SK RESPO Kutná Hora, z.s. "T" U13
28.2.2021 Dorost: Pořadatel Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice
SK Náchod Plhov U19 : Korfbal klub Brno, z.s. U19
Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice U19 : Korfbal klub Brno, z.s. U19
Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice U19 : SK Náchod Plhov U19
28.2.2021 Dorost: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
SK RG Prostějov U19 : Modří Sloni YMCA Znojmo U19
Modří Sloni YMCA Znojmo U19 : SK RG Prostějov U19
6.3.2021 Starší žáci: Pořadatel KC SPŠS Tábor
KC SPŠS Tábor U16 : Korfbal klub Brno, z.s. "A" U16
KC SPŠS Tábor U16 : Korfbal klub Brno, z.s. "B" U16
Korfbal klub Brno, z.s. "A" U16 : Korfbal klub Brno, z.s. "B" U16
7.3.2021 1. liga: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Korfbal klub Brno, z.s. "B" : SK Náchod Plhov "B"
Modří Sloni YMCA Znojmo "B" : SK Náchod Plhov "B"
Modří Sloni YMCA Znojmo "B" : Korfbal klub Brno, z.s. "B"
7.3.2021 1. liga: Pořadatel Korfbal klub Nový Lískovec Brno, z.s.
Korfbal klub Nový Lískovec Brno, z.s. : Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice "B"
Korfbal klub Nový Lískovec Brno, z.s. : SK RESPO Kutná Hora, z.s.
Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice "B" : SK RESPO Kutná Hora, z.s.
7.3.2021 1. liga: Pořadatel Vembloud korfbal club Kolín
Vembloud korfbal club Kolín : SK RG Prostějov "B"
Sport Club Defenders Korfball Wrocław : SK RG Prostějov "B"
Vembloud korfbal club Kolín : Sport Club Defenders Korfball Wrocław
13.3.2021 Extraliga: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo : SK Náchod Plhov
13.3.2021 Extraliga: Pořadatel Korfbal klub Brno, z.s.
Korfbal klub Brno, z.s. : Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice
13.3.2021 Starší žáci: Pořadatel KC SPŠS Tábor
KC SPŠS Tábor U16 : SK RG Prostějov U16
SK RG Prostějov U16 : Modří Sloni YMCA Znojmo U16
KC SPŠS Tábor U16 : Modří Sloni YMCA Znojmo U16
13.3.2021 Starší žáci: Pořadatel Korfbal klub Brno, z.s.
SK Náchod Plhov U16 : Korfbal klub Tj Sokol Koblov U16
Korfbal klub Brno, z.s. "B" U16 : Vembloud korfbal club Kolín U16
Korfbal klub Brno, z.s. "A" U16 : Korfbal klub Tj Sokol Koblov U16
Vembloud korfbal club Kolín U16 : Korfbal klub Brno, z.s. "B" U16
Korfbal klub Brno, z.s. "A" U16 : SK Náchod Plhov U16
14.3.2021 Extraliga: Pořadatel SK Náchod Plhov
SK Náchod Plhov : Korfbal klub Brno, z.s.
14.3.2021 Extraliga: Pořadatel SK RG Prostějov
SK RG Prostějov : Modří Sloni YMCA Znojmo
21.3.2021 1. liga: Pořadatel Korfbal klub Brno, z.s.
Vembloud korfbal club Kolín : SK RESPO Kutná Hora, z.s.
Korfbal klub Brno, z.s. "B" : Vembloud korfbal club Kolín
Korfbal klub Brno, z.s. "B" : SK RESPO Kutná Hora, z.s.
21.3.2021 1. liga: Pořadatel Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice
Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice "B" : Modří Sloni YMCA Znojmo "B"
Sport Club Defenders Korfball Wrocław : Modří Sloni YMCA Znojmo "B"
Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice "B" : Sport Club Defenders Korfball Wrocław
21.3.2021 1. liga: Pořadatel SK Náchod Plhov
SK Náchod Plhov "B" : SK RG Prostějov "B"
Korfbal klub Nový Lískovec Brno, z.s. : SK RG Prostějov "B"
SK Náchod Plhov "B" : Korfbal klub Nový Lískovec Brno, z.s.
27.3.2021 Dorost: Pořadatel SK RG Prostějov
SK RG Prostějov U19 : Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice U19
Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice U19 : SK RG Prostějov U19
27.3.2021 Dorost: Pořadatel Korfbal klub Brno, z.s.
SK Náchod Plhov U19 : Modří Sloni YMCA Znojmo U19
Korfbal klub Brno, z.s. U19 : Modří Sloni YMCA Znojmo U19
Korfbal klub Brno, z.s. U19 : SK Náchod Plhov U19
28.3.2021 Extraliga: Pořadatel Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice
Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice : SK Náchod Plhov
28.3.2021 Extraliga: Pořadatel Korfbal klub Brno, z.s.
Korfbal klub Brno, z.s. : SK RG Prostějov
28.3.2021 Starší žáci: Pořadatel SK Náchod Plhov
SK Náchod Plhov U16 : SK RG Prostějov U16
SK RG Prostějov U16 : SK Náchod Plhov U16
28.3.2021 Starší žáci: Pořadatel Vembloud korfbal club Kolín
Modří Sloni YMCA Znojmo U16 : Vembloud korfbal club Kolín U16
Modří Sloni YMCA Znojmo U16 : Korfbal klub Tj Sokol Koblov U16
Korfbal klub Tj Sokol Koblov U16 : Vembloud korfbal club Kolín U16
28.3.2021 Starší žáci: Pořadatel Korfbal klub Brno, z.s.
Korfbal klub Brno, z.s. "A" U16 : KC SPŠS Tábor U16
Korfbal klub Brno, z.s. "B" U16 : KC SPŠS Tábor U16
Korfbal klub Brno, z.s. "A" U16 : Korfbal klub Brno, z.s. "B" U16
2.4.2021 IKF U19 WKC 2021
Mistrovství světa v korfbalu ve věkové kategorii do 19 let.
17.4.2021 Extraliga: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo : Korfbal klub Brno, z.s.
17.4.2021 Extraliga: Pořadatel Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice
Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice : SK RG Prostějov
25.4.2021 1. liga: Pořadatel Vembloud korfbal club Kolín
Modří Sloni YMCA Znojmo "B" : Korfbal klub Nový Lískovec Brno, z.s.
Vembloud korfbal club Kolín : Modří Sloni YMCA Znojmo "B"
Vembloud korfbal club Kolín : Korfbal klub Nový Lískovec Brno, z.s.
25.4.2021 1. liga: Pořadatel Sport Club Defenders Korfball Wrocław
Sport Club Defenders Korfball Wrocław : SK Náchod Plhov "B"
SK RESPO Kutná Hora, z.s. : SK Náchod Plhov "B"
Sport Club Defenders Korfball Wrocław : SK RESPO Kutná Hora, z.s.
25.4.2021 1. liga: Pořadatel SK RG Prostějov
Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice "B" : Korfbal klub Brno, z.s. "B"
SK RG Prostějov "B" : Korfbal klub Brno, z.s. "B"
SK RG Prostějov "B" : Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice "B"