Kalendář

15.12.2018 Extraliga: Sportovní hala Kuřim
8:30  Prostějov, SK RG : Brno, KK
15.12.2018 Extraliga: Sportovní hala, Znojmo
18:00  Modří Sloni YMCA Znojmo : České Budějovice, KCC Sokol
16.12.2018 Dorost: Sportovní hala Maloměřice, Brno
10:30  Brno, KK U19 : Prostějov, SK RG U19
12:00  České Budějovice, KCC Sokol U19 : Prostějov, SK RG U19
13:30  Brno, KK U19 : České Budějovice, KCC Sokol U19
16.12.2018 Mladší žáci: MŠ a ZŠ Helsinská
9:30  Tábor, KC SPŠS U13 : Kutná Hora, SK Respo U13
10:15  Kutná Hora, SK Respo U13 : SK Plhov Náchod U13
11:00  Tábor, KC SPŠS U13 : SK Plhov Náchod U13
5.1.2019 Extraliga: Pořadatel České Budějovice, KCC Sokol
České Budějovice, KCC Sokol : Brno, KK
5.1.2019 Extraliga: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo : Prostějov, SK RG
5.1.2019 Dorost: Pořadatel Brno, KK Nový Lískovec
Brno, KK Nový Lískovec U19 : Šenov, KC - ZŠ U19
Brno, KK Nový Lískovec U19 : České Budějovice, KCC Sokol U19
Šenov, KC - ZŠ U19 : České Budějovice, KCC Sokol U19
5.1.2019 Dorost: hala RG a ZŠ Prostějov
9:30  Prostějov, SK RG U19 : Brno, KK U19
11:00  Brno, KK U19 : SK Plhov Náchod U19
12:30  Prostějov, SK RG U19 : SK Plhov Náchod U19
6.1.2019 Extraliga: hala RG a ZŠ Prostějov
15:00  Brno, KK : Modří Sloni YMCA Znojmo
17:00  Prostějov, SK RG : České Budějovice, KCC Sokol
10.-12.1.2019 8:00  IKF EUROPA CUP 2019
53. ročník IKF Europa Cup se uskuteční v Belgii.
12.1.2019 1. liga: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK "B" : Modří Sloni YMCA Znojmo "B"
Sport Club Defenders Korfball Wrocław : Modří Sloni YMCA Znojmo "B"
Brno, KK "B" : Sport Club Defenders Korfball Wrocław
12.1.2019 1. liga: Pořadatel SK Plhov Náchod
SK Plhov Náchod : Brno, KK Nový Lískovec
Brno, KK Nový Lískovec : Tábor, KC SPŠS
SK Plhov Náchod : Tábor, KC SPŠS
12.1.2019 1. liga: Pořadatel Šenov, KC - ZŠ
Šenov, KC - ZŠ : Prostějov, SK RG "B"
Šenov, KC - ZŠ : Kolín, VKC
Kolín, VKC : Prostějov, SK RG "B"
13.1.2019 Starší žáci: Pořadatel SK Plhov Náchod
SK Plhov Náchod U16 : Prostějov, SK RG U16
Prostějov, SK RG U16 : Kolín, VKC U16
Kolín, VKC U16 : Kutná Hora, SK Respo U16
SK Plhov Náchod U16 : Kutná Hora, SK Respo U16
13.1.2019 Starší žáci: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo U16 : Brno, KK U16 B
Modří Sloni YMCA Znojmo U16 : Brno, KK U16 A
Brno, KK U16 A : Brno, KK U16 B
17.1.2019 Minižáci: Pořadatel Prostějov, SK RG
Prostějov, SK RG U11 A : Prostějov, SK RG U11 B
Prostějov, SK RG U11 B : Prostějov, SK RG U11 C
Prostějov, SK RG U11 A : Prostějov, SK RG U11 C
19.1.2019 Extraliga: Pořadatel České Budějovice, KCC Sokol
České Budějovice, KCC Sokol : Modří Sloni YMCA Znojmo
19.1.2019 Extraliga: Sportovní hala Maloměřice, Brno
14:30  Brno, KK : Prostějov, SK RG
19.1.2019 Mladší žáci: Pořadatel Brno, KK Nový Lískovec
Brno, KK Nový Lískovec U13 : SK Plhov Náchod U13
SK Plhov Náchod U13 : Tábor, KC SPŠS U13
Modří Sloni YMCA Znojmo U13 : SK Plhov Náchod U13
Modří Sloni YMCA Znojmo U13 : Tábor, KC SPŠS U13
Brno, KK Nový Lískovec U13 : Modří Sloni YMCA Znojmo U13
Brno, KK Nový Lískovec U13 : Tábor, KC SPŠS U13
19.1.2019 Mladší žáci: Pořadatel Kutná Hora, SK Respo
Kutná Hora, SK Respo U13 : České Budějovice, KCC Sokol U13
České Budějovice, KCC Sokol U13 : Kolín, VKC U13
Prostějov, SK RG U13 : Kolín, VKC U13
Kutná Hora, SK Respo U13 : Prostějov, SK RG U13
Kutná Hora, SK Respo U13 : Kolín, VKC U13
Prostějov, SK RG U13 : České Budějovice, KCC Sokol U13
20.1.2019 Dorost: Pořadatel SK Plhov Náchod
SK Plhov Náchod U19 : Šenov, KC - ZŠ U19
Šenov, KC - ZŠ U19 : Prostějov, SK RG U19
SK Plhov Náchod U19 : Prostějov, SK RG U19
20.1.2019 Dorost: Sportovní hala Maloměřice, Brno
10:30  Brno, KK U19 : Brno, KK Nový Lískovec U19
12:00  Brno, KK U19 : České Budějovice, KCC Sokol U19
13:30  České Budějovice, KCC Sokol U19 : Brno, KK Nový Lískovec U19
20.1.2019 Minižáci: Pořadatel SK Plhov Náchod
SK Plhov Náchod U11 B : SK Plhov Náchod U11 C
SK Plhov Náchod U11 A : SK Plhov Náchod U11 B
SK Plhov Náchod U11 A : SK Plhov Náchod U11 C
24.1.2019 Minižáci: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo U11 A : Modří Sloni YMCA Znojmo U11 C
Modří Sloni YMCA Znojmo U11 A : Modří Sloni YMCA Znojmo U11 B
Modří Sloni YMCA Znojmo U11 B : Modří Sloni YMCA Znojmo U11 C
26.1.2019 Starší žáci: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK U16 A : SK Plhov Náchod U16
Brno, KK U16 B : Kolín, VKC U16
SK Plhov Náchod U16 : Brno, KK U16 B
Brno, KK U16 A : Kolín, VKC U16
26.1.2019 Minižáci: Pořadatel Kutná Hora, SK Respo
Kutná Hora, SK Respo U11 K : Brno, KK Nový Lískovec U11
Kutná Hora, SK Respo U11 K : Kutná Hora, SK Respo U11 T
Brno, KK Nový Lískovec U11 : Kutná Hora, SK Respo U11 T
Kutná Hora, SK Respo U11 T : Kutná Hora, SK Respo U11 K
Kutná Hora, SK Respo U11 T : Brno, KK Nový Lískovec U11
27.1.2019 Dorost: Sportovní hala Žákovská, Havířov
Šenov, KC - ZŠ U19 : Brno, KK Nový Lískovec U19
Brno, KK Nový Lískovec U19 : SK Plhov Náchod U19
Šenov, KC - ZŠ U19 : SK Plhov Náchod U19
27.1.2019 Mladší žáci: Pořadatel SK Plhov Náchod
SK Plhov Náchod U13 : Brno, KK Nový Lískovec U13
SK Plhov Náchod U13 : Kutná Hora, SK Respo U13
Kolín, VKC U13 : Kutná Hora, SK Respo U13
SK Plhov Náchod U13 : Kolín, VKC U13
Kutná Hora, SK Respo U13 : Brno, KK Nový Lískovec U13
Kolín, VKC U13 : Brno, KK Nový Lískovec U13
27.1.2019 Mladší žáci: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK A : Brno, KK C
Brno, KK A : Brno, KK B
Brno, KK B : Brno, KK C
27.1.2019 Minižáci: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK A : Brno, KK B
Brno, KK B : Brno, KK C
Brno, KK A : Brno, KK C
27.1.2019 Přípravka: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK A : Brno, KK D
Brno, KK B : Brno, KK D
Brno, KK B : Brno, KK C
Brno, KK C : Brno, KK D
Brno, KK A : Brno, KK C
Brno, KK A : Brno, KK B
2.2.2019 Extraliga: Sportovní hala Maloměřice, Brno
14:30  Brno, KK : České Budějovice, KCC Sokol
2.2.2019 Extraliga: hala RG a ZŠ Prostějov
17:00  Prostějov, SK RG : Modří Sloni YMCA Znojmo
2.2.2019 Dorost: Pořadatel SK Plhov Náchod
SK Plhov Náchod U19 : Šenov, KC - ZŠ U19
SK Plhov Náchod U19 : České Budějovice, KCC Sokol U19
České Budějovice, KCC Sokol U19 : Šenov, KC - ZŠ U19
2.2.2019 Dorost: Pořadatel Brno, KK Nový Lískovec
Brno, KK Nový Lískovec U19 : Brno, KK U19
Brno, KK Nový Lískovec U19 : Prostějov, SK RG U19
Prostějov, SK RG U19 : Brno, KK U19
2.2.2019 Minižáci: Pořadatel SK Plhov Náchod
SK Plhov Náchod U11 A : SK Plhov Náchod U11 C
SK Plhov Náchod U11 A : SK Plhov Náchod U11 B
SK Plhov Náchod U11 B : SK Plhov Náchod U11 C
2.2.2019 Minižáci: Pořadatel Brno, KK Nový Lískovec
Brno, KK Nový Lískovec U11 : Kutná Hora, SK Respo U11 K
Kutná Hora, SK Respo U11 K : Kutná Hora, SK Respo U11 T
Brno, KK Nový Lískovec U11 : Kutná Hora, SK Respo U11 T
Kutná Hora, SK Respo U11 T : Brno, KK Nový Lískovec U11
3.2.2019 1. liga: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo "B" : SK Plhov Náchod
Modří Sloni YMCA Znojmo "B" : Kolín, VKC
SK Plhov Náchod : Kolín, VKC
3.2.2019 1. liga: Pořadatel Brno, KK Nový Lískovec
Sport Club Defenders Korfball Wrocław : Prostějov, SK RG "B"
Brno, KK Nový Lískovec : Prostějov, SK RG "B"
Brno, KK Nový Lískovec : Sport Club Defenders Korfball Wrocław
3.2.2019 1. liga: Sportovní hala Maloměřice, Brno
10:30  Brno, KK "B" : Šenov, KC - ZŠ
12:00  Šenov, KC - ZŠ : Tábor, KC SPŠS
13:30  Tábor, KC SPŠS : Brno, KK "B"
7.2.2019 Minižáci: Pořadatel Prostějov, SK RG
Prostějov, SK RG U11 A : Prostějov, SK RG U11 B
Prostějov, SK RG U11 A : Prostějov, SK RG U11 C
Prostějov, SK RG U11 B : Prostějov, SK RG U11 C
10.2.2019 1. liga: TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí
12:30  Tábor, KC SPŠS : Sport Club Defenders Korfball Wrocław
14:00  Sport Club Defenders Korfball Wrocław : Kolín, VKC
15:30  Tábor, KC SPŠS : Kolín, VKC
10.2.2019 Dorost: Pořadatel SK Plhov Náchod
Prostějov, SK RG U19 : Brno, KK Nový Lískovec U19
SK Plhov Náchod U19 : Brno, KK Nový Lískovec U19
SK Plhov Náchod U19 : Prostějov, SK RG U19
10.2.2019 Dorost: Sportovní hala Maloměřice, Brno
10:30  Brno, KK U19 : Šenov, KC - ZŠ U19
12:00  Šenov, KC - ZŠ U19 : České Budějovice, KCC Sokol U19
13:30  Brno, KK U19 : České Budějovice, KCC Sokol U19
17.2.2019 Extraliga: Pořadatel České Budějovice, KCC Sokol
České Budějovice, KCC Sokol : Prostějov, SK RG
17.2.2019 Extraliga: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo : Brno, KK
17.2.2019 Starší žáci: hala RG a ZŠ Prostějov
10:15  Prostějov, SK RG U16 : SK Plhov Náchod U16
11:15  SK Plhov Náchod U16 : Kutná Hora, SK Respo U16
12:15  Prostějov, SK RG U16 : Kutná Hora, SK Respo U16
21.2.2019 Minižáci: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo U11 A : Modří Sloni YMCA Znojmo U11 B
Modří Sloni YMCA Znojmo U11 A : Modří Sloni YMCA Znojmo U11 C
Modří Sloni YMCA Znojmo U11 B : Modří Sloni YMCA Znojmo U11 C
23.2.2019 1. liga: Pořadatel Brno, KK Nový Lískovec
Brno, KK "B" : Kolín, VKC
Brno, KK Nový Lískovec : Brno, KK "B"
Brno, KK Nový Lískovec : Kolín, VKC
23.2.2019 1. liga: Pořadatel SK Plhov Náchod
SK Plhov Náchod : Šenov, KC - ZŠ
Sport Club Defenders Korfball Wrocław : Šenov, KC - ZŠ
SK Plhov Náchod : Sport Club Defenders Korfball Wrocław
23.2.2019 1. liga: hala RG a ZŠ Prostějov
9:30  Prostějov, SK RG "B" : Modří Sloni YMCA Znojmo "B"
11:00  Tábor, KC SPŠS : Modří Sloni YMCA Znojmo "B"
12:30  Prostějov, SK RG "B" : Tábor, KC SPŠS
23.2.2019 Starší žáci: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK U16 A : Kutná Hora, SK Respo U16
Brno, KK U16 B : Kutná Hora, SK Respo U16
Brno, KK U16 A : Brno, KK U16 B
23.2.2019 Starší žáci: Pořadatel Kolín, VKC
Kolín, VKC U16 : SK Plhov Náchod U16
Kolín, VKC U16 : Prostějov, SK RG U16
SK Plhov Náchod U16 : Modří Sloni YMCA Znojmo U16
Modří Sloni YMCA Znojmo U16 : Prostějov, SK RG U16
24.2.2019 Dorost: Pořadatel Prostějov, SK RG
SK Plhov Náchod U19 : České Budějovice, KCC Sokol U19
Prostějov, SK RG U19 : SK Plhov Náchod U19
Prostějov, SK RG U19 : České Budějovice, KCC Sokol U19
24.2.2019 Dorost: Pořadatel Šenov, KC - ZŠ
Šenov, KC - ZŠ U19 : Brno, KK U19
Šenov, KC - ZŠ U19 : Brno, KK Nový Lískovec U19
Brno, KK Nový Lískovec U19 : Brno, KK U19
24.2.2019 Mladší žáci: Pořadatel Kolín, VKC
Tábor, KC SPŠS U13 : Prostějov, SK RG U13
Kolín, VKC U13 : Prostějov, SK RG U13
Kolín, VKC U13 : SK Plhov Náchod U13
SK Plhov Náchod U13 : Prostějov, SK RG U13
Kolín, VKC U13 : Tábor, KC SPŠS U13
Tábor, KC SPŠS U13 : SK Plhov Náchod U13
24.2.2019 Mladší žáci: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Brno, KK Nový Lískovec U13 : České Budějovice, KCC Sokol U13
Brno, KK Nový Lískovec U13 : Kutná Hora, SK Respo U13
Modří Sloni YMCA Znojmo U13 : Kutná Hora, SK Respo U13
Modří Sloni YMCA Znojmo U13 : České Budějovice, KCC Sokol U13
České Budějovice, KCC Sokol U13 : Kutná Hora, SK Respo U13
Modří Sloni YMCA Znojmo U13 : Brno, KK Nový Lískovec U13
24.2.2019 Mladší žáci: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK B : Brno, KK C
Brno, KK A : Brno, KK B
Brno, KK A : Brno, KK C
24.2.2019 Minižáci: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK A : Brno, KK C
Brno, KK A : Brno, KK B
Brno, KK B : Brno, KK C
24.2.2019 Přípravka: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK A : Brno, KK B
Brno, KK A : Brno, KK D
Brno, KK C : Brno, KK D
Brno, KK A : Brno, KK C
Brno, KK B : Brno, KK C
Brno, KK B : Brno, KK D
28.2.2019 Minižáci: Pořadatel Prostějov, SK RG
Prostějov, SK RG U11 A : Prostějov, SK RG U11 B
Prostějov, SK RG U11 A : Prostějov, SK RG U11 C
Prostějov, SK RG U11 B : Prostějov, SK RG U11 C
2.3.2019 Extraliga: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo : České Budějovice, KCC Sokol
2.3.2019 Extraliga: hala RG a ZŠ Prostějov
17:00  Prostějov, SK RG : Brno, KK
2.3.2019 Mladší žáci: Pořadatel Tábor, KC SPŠS
České Budějovice, KCC Sokol U13 : Modří Sloni YMCA Znojmo U13
Tábor, KC SPŠS U13 : Modří Sloni YMCA Znojmo U13
Tábor, KC SPŠS U13 : České Budějovice, KCC Sokol U13
Tábor, KC SPŠS U13 : Prostějov, SK RG U13
Prostějov, SK RG U13 : Modří Sloni YMCA Znojmo U13
České Budějovice, KCC Sokol U13 : Prostějov, SK RG U13
9.3.2019 1. liga: Pořadatel Šenov, KC - ZŠ
Šenov, KC - ZŠ : Modří Sloni YMCA Znojmo "B"
Šenov, KC - ZŠ : Brno, KK Nový Lískovec
Modří Sloni YMCA Znojmo "B" : Brno, KK Nový Lískovec
9.3.2019 1. liga: Pořadatel Kolín, VKC
Kolín, VKC : Sport Club Defenders Korfball Wrocław
Kolín, VKC : Tábor, KC SPŠS
Sport Club Defenders Korfball Wrocław : Tábor, KC SPŠS
9.3.2019 1. liga: Sportovní hala Kuřim
14:00  Brno, KK "B" : SK Plhov Náchod
15:30  Prostějov, SK RG "B" : SK Plhov Náchod
17:00  Brno, KK "B" : Prostějov, SK RG "B"
10.3.2019 Mladší žáci: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK B : Brno, KK C
Brno, KK A : Brno, KK C
Brno, KK A : Brno, KK A
10.3.2019 Minižáci: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK A : Brno, KK B
Brno, KK B : Brno, KK C
Brno, KK A : Brno, KK C
10.3.2019 Přípravka: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK A : Brno, KK C
Brno, KK A : Brno, KK B
Brno, KK B : Brno, KK C
Brno, KK C : Brno, KK D
Brno, KK B : Brno, KK D
Brno, KK A : Brno, KK D
17.3.2019 Starší žáci: Pořadatel Brno, KK
Prostějov, SK RG U16 : Brno, KK U16 A
Brno, KK U16 B : SK Plhov Náchod U16
Brno, KK U16 B : Prostějov, SK RG U16
Brno, KK U16 A : SK Plhov Náchod U16
17.3.2019 Starší žáci: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo U16 : Kutná Hora, SK Respo U16
Kutná Hora, SK Respo U16 : Kolín, VKC U16
Modří Sloni YMCA Znojmo U16 : Kolín, VKC U16
27.4.2019 10:00  Korfbal 4 - Brno - minižáci a mladší žáci
28.4.2019 10:00  Korfbal 4 - Brno - starší žáci a dorostenci