Kalendář

21.2.2019 Přípravka: Pořadatel KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá
8:00  KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá U9 A : KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá U9 C
8:00  KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá U9 A : KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá U9 B
8:00  KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá U9 A : KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá U9 B
8:00  KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá U9 B : KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá U9 C
23.2.2019 1. liga: hala RG a ZŠ Prostějov
9:30  Prostějov, SK RG "B" : Modří Sloni YMCA Znojmo "B"
11:00  Tábor, KC SPŠS : Modří Sloni YMCA Znojmo "B"
12:30  Prostějov, SK RG "B" : Tábor, KC SPŠS
23.2.2019 1. liga: Sportovní hala Kuřim
15:35  Brno, KK Nový Lískovec : Kolín, VKC
16:55  Brno, KK "B" : Kolín, VKC
18:15  Brno, KK Nový Lískovec : Brno, KK "B"
23.2.2019 1. liga: Sportovní hala University Pardubice,
16:15  SK Plhov Náchod : Sport Club Defenders Korfball Wrocław
17:45  Sport Club Defenders Korfball Wrocław : Šenov, KC - ZŠ
19:00  SK Plhov Náchod : Šenov, KC - ZŠ
23.2.2019 Dorost: Pořadatel Brno, KK Nový Lískovec
Brno, KK Nový Lískovec U19 : České Budějovice, KCC Sokol U19
23.2.2019 Dorost: Tatran Bohunice - stará hala, Brno
0:00  České Budějovice, KCC Sokol U19 : Brno, KK Nový Lískovec U19
10:50  Brno, KK U19 : České Budějovice, KCC Sokol U19
13:30  Brno, KK U19 : České Budějovice, KCC Sokol U19
23.2.2019 Starší žáci: Tatran Bohunice - stará hala, Brno
9:30  Brno, KK U16 A : Kutná Hora, SK Respo U16
12:10  Brno, KK U16 B : Kutná Hora, SK Respo U16
23.2.2019 Starší žáci: OA Kolín
11:00  Kolín, VKC U16 : Prostějov, SK RG U16
12:15  SK Plhov Náchod U16 : Modří Sloni YMCA Znojmo U16
13:30  Modří Sloni YMCA Znojmo U16 : Prostějov, SK RG U16
14:45  Kolín, VKC U16 : SK Plhov Náchod U16
23.2.2019 Minižáci: Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora
11:15  Brno, KK Nový Lískovec U11 : Kutná Hora, SK Respo U11 K
12:00  Kutná Hora, SK Respo U11 T : Brno, KK Nový Lískovec U11
12:45  Kutná Hora, SK Respo U11 K : Brno, KK Nový Lískovec U11
24.2.2019 Dorost: hala RG a ZŠ Prostějov
10:15  Prostějov, SK RG U19 : SK Plhov Náchod U19
11:45  SK Plhov Náchod U19 : České Budějovice, KCC Sokol U19
13:15  Prostějov, SK RG U19 : České Budějovice, KCC Sokol U19
24.2.2019 Dorost: Sportovní hala Žákovská, Havířov
14:30  Šenov, KC - ZŠ U19 : Brno, KK U19
16:00  Brno, KK Nový Lískovec U19 : Brno, KK U19
17:30  Šenov, KC - ZŠ U19 : Brno, KK Nový Lískovec U19
24.2.2019 Mladší žáci: Pořadatel Kolín, VKC
0:00  Tábor, KC SPŠS U13 : SK Plhov Náchod U13
0:00  Kolín, VKC U13 : SK Plhov Náchod U13
0:00  SK Plhov Náchod U13 : Prostějov, SK RG U13
10:00  Tábor, KC SPŠS U13 : Kolín, VKC U13
10:50  Tábor, KC SPŠS U13 : Prostějov, SK RG U13
11:40  Kolín, VKC U13 : Prostějov, SK RG U13
12:30  Kolín, VKC U13 : Tábor, KC SPŠS U13
24.2.2019 Mladší žáci: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK B : Brno, KK C
Brno, KK A : Brno, KK B
Brno, KK A : Brno, KK C
24.2.2019 Mladší žáci: Tělocvična výchovný ústav
14:15  Modří Sloni YMCA Znojmo U13 : Kutná Hora, SK Respo U13
15:00  Brno, KK Nový Lískovec U13 : Kutná Hora, SK Respo U13
15:45  Modří Sloni YMCA Znojmo U13 : Brno, KK Nový Lískovec U13
24.2.2019 Minižáci: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK A : Brno, KK C
Brno, KK B : Brno, KK C
Brno, KK A : Brno, KK B
24.2.2019 Přípravka: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK B : Brno, KK D
Brno, KK B : Brno, KK C
Brno, KK A : Brno, KK D
Brno, KK C : Brno, KK D
Brno, KK A : Brno, KK C
Brno, KK A : Brno, KK B
26.2.2019 Starší žáci: Sportovní hala Mendelu - Tauferovy koleje, Brno
18:00  Brno, KK U16 A : Brno, KK U16 B
26.2.2019 Mladší žáci: Sportovní hala BOSPOR
ZŠ a MŠ Bohumín Skřečoň U13 A : ZŠ a MŠ Bohumín Skřečoň U13 C
ZŠ a MŠ Bohumín Skřečoň U13 B : ZŠ a MŠ Bohumín Skřečoň U13 C
ZŠ a MŠ Bohumín Skřečoň U13 A : ZŠ a MŠ Bohumín Skřečoň U13 B
27.2.2019 Mladší žáci: Pořadatel TKC Děčín
15:00  TKC Děčín A : TKC Děčín B
15:30  TKC Děčín C : TKC Děčín A
16:00  TKC Děčín B : TKC Děčín C
27.2.2019 Minižáci: Pořadatel TKC Děčín
15:15  TKC Děčín A : TKC Děčín B
15:45  TKC Děčín C : TKC Děčín A
16:15  TKC Děčín B : TKC Děčín C
28.2.2019 Minižáci: Pořadatel Prostějov, SK RG
Prostějov, SK RG U11 B : Prostějov, SK RG U11 C
Prostějov, SK RG U11 A : Prostějov, SK RG U11 B
Prostějov, SK RG U11 A : Prostějov, SK RG U11 C
2.3.2019 Extraliga: Sportovní hala, Znojmo
13:30  Modří Sloni YMCA Znojmo : České Budějovice, KCC Sokol
2.3.2019 Extraliga: hala RG a ZŠ Prostějov
17:00  Prostějov, SK RG : Brno, KK
2.3.2019 Mladší žáci: MŠ a ZŠ Helsinská
11:30  Tábor, KC SPŠS U13 : Prostějov, SK RG U13
12:15  Prostějov, SK RG U13 : Modří Sloni YMCA Znojmo U13
13:00  Tábor, KC SPŠS U13 : Modří Sloni YMCA Znojmo U13
3.3.2019 Extraliga: hala RG a ZŠ Prostějov
Prostějov, SK RG : Modří Sloni YMCA Znojmo
7.3.2019 Starší žáci: Pořadatel ZŠ Masarykova Bohumín
ZŠ Masarykova Bohumín U16 A : ZŠ Masarykova Bohumín U16 B
ZŠ Masarykova Bohumín U16 A : ZŠ Masarykova Bohumín U16 C
7.3.2019 Starší žáci: Pořadatel ZŠ Vratimov Masarykova
ZŠ Masarykova Bohumín U16 B : ZŠ Masarykova Bohumín U16 C
9.3.2019 1. liga: Pořadatel Kolín, VKC
0:00  Kolín, VKC : Tábor, KC SPŠS
0:00  Sport Club Defenders Korfball Wrocław : Tábor, KC SPŠS
0:00  Kolín, VKC : Sport Club Defenders Korfball Wrocław
9.3.2019 1. liga: Sportovní hala Žákovská, Havířov
10:30  Šenov, KC - ZŠ : Modří Sloni YMCA Znojmo "B"
12:00  Modří Sloni YMCA Znojmo "B" : Brno, KK Nový Lískovec
13:30  Šenov, KC - ZŠ : Brno, KK Nový Lískovec
9.3.2019 1. liga: Sportovní hala Kuřim
14:00  Brno, KK "B" : SK Plhov Náchod
15:30  Prostějov, SK RG "B" : SK Plhov Náchod
17:00  Brno, KK "B" : Prostějov, SK RG "B"
10.3.2019 Mladší žáci: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK A : Brno, KK A
Brno, KK A : Brno, KK C
Brno, KK B : Brno, KK C
10.3.2019 Minižáci: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK A : Brno, KK B
Brno, KK B : Brno, KK C
Brno, KK A : Brno, KK C
10.3.2019 Přípravka: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK A : Brno, KK B
Brno, KK B : Brno, KK C
Brno, KK C : Brno, KK D
Brno, KK A : Brno, KK C
Brno, KK B : Brno, KK D
Brno, KK A : Brno, KK D
13.3.2019 Starší žáci: Pořadatel ZŠ Orlová-Lutyně, Mládí
ZŠ Orlová-Lutyně, Mládí U16 A : ZŠ Orlová-Lutyně, Mládí U16 C
ZŠ Orlová-Lutyně, Mládí U16 B : ZŠ Orlová-Lutyně, Mládí U16 C
ZŠ Orlová-Lutyně, Mládí U16 A : ZŠ Orlová-Lutyně, Mládí U16 B
17.3.2019 Starší žáci: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK U16 B : SK Plhov Náchod U16
Brno, KK U16 A : SK Plhov Náchod U16
Brno, KK U16 B : Prostějov, SK RG U16
Prostějov, SK RG U16 : Brno, KK U16 A
17.3.2019 Starší žáci: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo U16 : Kolín, VKC U16
Modří Sloni YMCA Znojmo U16 : Kutná Hora, SK Respo U16
Kutná Hora, SK Respo U16 : Kolín, VKC U16
18.3.2019 Starší žáci: Pořadatel Základní škola Rychvald
Základní škola Rychvald U16 A : Základní škola Rychvald U16 C
Základní škola Rychvald U16 A : Základní škola Rychvald U16 B
Základní škola Rychvald U16 B : Základní škola Rychvald U16 C
18.3.2019 Mladší žáci: Pořadatel Základní škola Rychvald
Základní škola Rychvald U13 C : Základní škola Rychvald U13 B
Základní škola Rychvald U13 B : Základní škola Rychvald U13 C
Základní škola Rychvald U13 A : Základní škola Rychvald U13 C
20.3.2019 Mladší žáci: Pořadatel TKC Děčín
TKC Děčín A : TKC Děčín B
TKC Děčín C : TKC Děčín A
TKC Děčín B : TKC Děčín C
20.3.2019 Minižáci: Pořadatel TKC Děčín
TKC Děčín B : TKC Děčín C
TKC Děčín C : TKC Děčín A
TKC Děčín A : TKC Děčín B
27.4.2019 10:00  Korfbal 4 - Brno - minižáci a mladší žáci
28.4.2019 10:00  Korfbal 4 - Brno - starší žáci a dorostenci