Kalendář

3.-4.10.2020 Superliga 2020
Zápasy ve skupinách (Hala RG Prostějov)
9.-11.10.2020 Soustředění reprezentace U22
Příprava širšího výběru (hala VUT Brno)
9.-11.10.2020 Soustředění reprezentace SEN
Příprava širšího výběru (hala VUT Brno)
10.10.2020 Turnaj K8
Korfbalový turnaj (hala VUT Brno)
17.-18.10.2020 Superliga 2020
Semifinálové zápasy a zápasy o konečné umístění (Hala RG Prostějov).
23.-25.10.2020 Školení trenérů C třídy
2. část (Sportovní hala Kostelec na Hané)
23.-25.10.2020 Soustředění talentované mládeže U17
Příprava širšího výběru (Sportovní hala Kostelec na Hané).
30.10.-1.11.2020 Soustředění talentované mládeže U19
Příprava širšího výběru (hala Zruč nad Sázavou).
30.10.-1.11.2020 Soustředění talentované mládeže U15
Příprava širšího výběru (Sportovní hala Kostelec na Hané).
7.11.2020 Dorost: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
SK Plhov Náchod U19 : Modří Sloni YMCA Znojmo U19
Modří Sloni YMCA Znojmo U19 : SK Plhov Náchod U19
7.11.2020 Dorost: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK U19 : České Budějovice, KCC Sokol U19
České Budějovice, KCC Sokol U19 : Prostějov, SK RG U19
Brno, KK U19 : Prostějov, SK RG U19
7.11.2020 Mladší žáci: Pořadatel Prostějov, SK RG
Prostějov, SK RG "A" U13 : Brno, KK U13
Prostějov, SK RG "B" U13 : Brno, KK Nový Lískovec U13
Prostějov, SK RG "A" U13 : Prostějov, SK RG "B" U13
Prostějov, SK RG "A" U13 : Brno, KK Nový Lískovec U13
Brno, KK Nový Lískovec U13 : Brno, KK U13
Prostějov, SK RG "B" U13 : Brno, KK U13
8.11.2020 Extraliga: Pořadatel České Budějovice, KCC Sokol
České Budějovice, KCC Sokol : Modří Sloni YMCA Znojmo
8.11.2020 Extraliga: Pořadatel SK Plhov Náchod
SK Plhov Náchod : Prostějov, SK RG
14.11.2020 Extraliga: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo : SK Plhov Náchod
14.11.2020 Extraliga: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK : České Budějovice, KCC Sokol
14.11.2020 Starší žáci: Pořadatel Prostějov, SK RG
Prostějov, SK RG U16 : Brno, KK "B" U16
Brno, KK "B" U16 : Koblov.KK Sokol U16
Prostějov, SK RG U16 : Koblov.KK Sokol U16
15.11.2020 1. liga: Pořadatel Kolín, VKC
Kolín, VKC : SK Plhov Náchod "B"
Kolín, VKC : České Budějovice, KCC Sokol "B"
SK Plhov Náchod "B" : České Budějovice, KCC Sokol "B"
15.11.2020 1. liga: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo "B" : Prostějov, SK RG "B"
Prostějov, SK RG "B" : Kutná Hora, SK Respo
Modří Sloni YMCA Znojmo "B" : Kutná Hora, SK Respo
15.11.2020 Starší žáci: Pořadatel Brno, KK
Kutná Hora, SK Respo U16 : Modří Sloni YMCA Znojmo U16
Brno, KK "A" U16 : Kutná Hora, SK Respo U16
Brno, KK "A" U16 : Modří Sloni YMCA Znojmo U16
15.11.2020 Starší žáci: Pořadatel Kolín, VKC
Kolín, VKC U16 : SK Plhov Náchod U16
Kolín, VKC U16 : Tábor, KC SPŠS U16
Tábor, KC SPŠS U16 : SK Plhov Náchod U16
21.11.2020 Extraliga: Pořadatel Prostějov, SK RG
Prostějov, SK RG : Modří Sloni YMCA Znojmo
21.11.2020 1. liga: Pořadatel Brno, KK Nový Lískovec
Brno, KK Nový Lískovec : Sport Club Defenders Korfball Wrocław
Sport Club Defenders Korfball Wrocław : Brno, KK "B"
Brno, KK Nový Lískovec : Brno, KK "B"
22.11.2020 Extraliga: Pořadatel SK Plhov Náchod
SK Plhov Náchod : Brno, KK
22.11.2020 Mladší žáci: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK U13 : SPORTS ACADEMY MORAVA, z.s. U13
Modří Sloni YMCA Znojmo U13 : SPORTS ACADEMY MORAVA, z.s. U13
Brno, KK U13 : Prostějov, SK RG "A" U13
Brno, KK U13 : Modří Sloni YMCA Znojmo U13
Prostějov, SK RG "A" U13 : SPORTS ACADEMY MORAVA, z.s. U13
Prostějov, SK RG "A" U13 : Modří Sloni YMCA Znojmo U13
22.11.2020 Mladší žáci: Pořadatel Kolín, VKC
Kolín, VKC U13 : Kutná Hora, SK Respo "T" U13
Kolín, VKC U13 : Kutná Hora, SK Respo "K" U13
SK Plhov Náchod U13 : Kutná Hora, SK Respo "K" U13
Kolín, VKC U13 : SK Plhov Náchod U13
SK Plhov Náchod U13 : Kutná Hora, SK Respo "T" U13
Kutná Hora, SK Respo "K" U13 : Kutná Hora, SK Respo "T" U13
28.11.2020 1. liga: Pořadatel Kutná Hora, SK Respo
Kutná Hora, SK Respo : České Budějovice, KCC Sokol "B"
České Budějovice, KCC Sokol "B" : Brno, KK Nový Lískovec
Kutná Hora, SK Respo : Brno, KK Nový Lískovec
28.11.2020 1. liga: Pořadatel SK Plhov Náchod
SK Plhov Náchod "B" : Modří Sloni YMCA Znojmo "B"
SK Plhov Náchod "B" : Brno, KK "B"
Modří Sloni YMCA Znojmo "B" : Brno, KK "B"
28.11.2020 1. liga: Pořadatel Prostějov, SK RG
Kolín, VKC : Sport Club Defenders Korfball Wrocław
Prostějov, SK RG "B" : Sport Club Defenders Korfball Wrocław
Prostějov, SK RG "B" : Kolín, VKC
29.11.2020 Starší žáci: Pořadatel Kutná Hora, SK Respo
Kutná Hora, SK Respo U16 : Koblov.KK Sokol U16
Tábor, KC SPŠS U16 : Koblov.KK Sokol U16
Kutná Hora, SK Respo U16 : Tábor, KC SPŠS U16
29.11.2020 Starší žáci: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK "B" U16 : SK Plhov Náchod U16
SK Plhov Náchod U16 : Modří Sloni YMCA Znojmo U16
Brno, KK "A" U16 : Kolín, VKC U16
Brno, KK "B" U16 : Modří Sloni YMCA Znojmo U16
Brno, KK "A" U16 : Prostějov, SK RG U16
Kolín, VKC U16 : Prostějov, SK RG U16
5.12.2020 Dorost: Pořadatel Prostějov, SK RG
Brno, KK U19 : SK Plhov Náchod U19
Prostějov, SK RG U19 : Brno, KK U19
Prostějov, SK RG U19 : SK Plhov Náchod U19
5.12.2020 Mladší žáci: Pořadatel Brno, KK Nový Lískovec
Brno, KK Nový Lískovec U13 : Prostějov, SK RG "B" U13
Brno, KK Nový Lískovec U13 : Modří Sloni YMCA Znojmo U13
Prostějov, SK RG "B" U13 : Modří Sloni YMCA Znojmo U13
Prostějov, SK RG "B" U13 : SPORTS ACADEMY MORAVA, z.s. U13
SPORTS ACADEMY MORAVA, z.s. U13 : Modří Sloni YMCA Znojmo U13
Brno, KK Nový Lískovec U13 : SPORTS ACADEMY MORAVA, z.s. U13
6.12.2020 Extraliga: Pořadatel České Budějovice, KCC Sokol
České Budějovice, KCC Sokol : SK Plhov Náchod
6.12.2020 Extraliga: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK : Prostějov, SK RG
6.12.2020 Dorost: Pořadatel České Budějovice, KCC Sokol
Modří Sloni YMCA Znojmo U19 : České Budějovice, KCC Sokol U19
České Budějovice, KCC Sokol U19 : Modří Sloni YMCA Znojmo U19
12.12.2020 Starší žáci: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo U16 : Prostějov, SK RG U16
Modří Sloni YMCA Znojmo U16 : Tábor, KC SPŠS U16
Prostějov, SK RG U16 : Tábor, KC SPŠS U16
12.12.2020 Starší žáci: Pořadatel Koblov.KK Sokol
Brno, KK "A" U16 : SK Plhov Náchod U16
Brno, KK "A" U16 : Koblov.KK Sokol U16
SK Plhov Náchod U16 : Koblov.KK Sokol U16
13.12.2020 1. liga: Pořadatel Kutná Hora, SK Respo
Kutná Hora, SK Respo : Brno, KK "B"
Brno, KK "B" : Kolín, VKC
Kutná Hora, SK Respo : Kolín, VKC
13.12.2020 1. liga: Pořadatel Prostějov, SK RG
Prostějov, SK RG "B" : Brno, KK Nový Lískovec
Prostějov, SK RG "B" : SK Plhov Náchod "B"
SK Plhov Náchod "B" : Brno, KK Nový Lískovec
13.12.2020 1. liga: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo "B" : Sport Club Defenders Korfball Wrocław
Sport Club Defenders Korfball Wrocław : České Budějovice, KCC Sokol "B"
Modří Sloni YMCA Znojmo "B" : České Budějovice, KCC Sokol "B"
13.12.2020 Starší žáci: Pořadatel Kutná Hora, SK Respo
Kutná Hora, SK Respo U16 : Brno, KK "B" U16
Kutná Hora, SK Respo U16 : Kolín, VKC U16
Kolín, VKC U16 : Brno, KK "B" U16
19.12.2020 Extraliga: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK : Modří Sloni YMCA Znojmo
19.12.2020 Mladší žáci: Pořadatel Kutná Hora, SK Respo
SK Plhov Náchod U13 : Kutná Hora, SK Respo "K" U13
Kutná Hora, SK Respo "K" U13 : Kolín, VKC U13
Kutná Hora, SK Respo "T" U13 : Kutná Hora, SK Respo "K" U13
Kolín, VKC U13 : SK Plhov Náchod U13
Kutná Hora, SK Respo "T" U13 : Kolín, VKC U13
Kutná Hora, SK Respo "T" U13 : SK Plhov Náchod U13
20.12.2020 Extraliga: Pořadatel Prostějov, SK RG
Prostějov, SK RG : České Budějovice, KCC Sokol
20.12.2020 1. liga: Pořadatel SK Plhov Náchod
SK Plhov Náchod "B" : Sport Club Defenders Korfball Wrocław
SK Plhov Náchod "B" : Kutná Hora, SK Respo
Kutná Hora, SK Respo : Sport Club Defenders Korfball Wrocław
20.12.2020 Starší žáci: Pořadatel Tábor, KC SPŠS
Tábor, KC SPŠS U16 : Brno, KK "A" U16
Tábor, KC SPŠS U16 : Brno, KK "B" U16
Brno, KK "B" U16 : Brno, KK "A" U16
9.1.2021 1. liga: Pořadatel Brno, KK
Prostějov, SK RG "B" : České Budějovice, KCC Sokol "B"
Brno, KK "B" : Prostějov, SK RG "B"
Brno, KK "B" : České Budějovice, KCC Sokol "B"
9.1.2021 1. liga: Pořadatel Brno, KK Nový Lískovec
Brno, KK Nový Lískovec : Kolín, VKC
Brno, KK Nový Lískovec : Modří Sloni YMCA Znojmo "B"
Kolín, VKC : Modří Sloni YMCA Znojmo "B"
10.1.2021 Extraliga: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo : České Budějovice, KCC Sokol
10.1.2021 Extraliga: Pořadatel Prostějov, SK RG
Prostějov, SK RG : SK Plhov Náchod
10.1.2021 Starší žáci: Pořadatel Kolín, VKC
Kolín, VKC U16 : Koblov.KK Sokol U16
Koblov.KK Sokol U16 : Modří Sloni YMCA Znojmo U16
Kolín, VKC U16 : Modří Sloni YMCA Znojmo U16
10.1.2021 Starší žáci: Pořadatel Prostějov, SK RG
Prostějov, SK RG U16 : Kutná Hora, SK Respo U16
Prostějov, SK RG U16 : SK Plhov Náchod U16
Kutná Hora, SK Respo U16 : SK Plhov Náchod U16
16.1.2021 Dorost: Pořadatel Brno, KK
České Budějovice, KCC Sokol U19 : Brno, KK U19
Brno, KK U19 : SK Plhov Náchod U19
SK Plhov Náchod U19 : České Budějovice, KCC Sokol U19
16.1.2021 Dorost: Pořadatel SK Plhov Náchod
SK Plhov Náchod U19 : Prostějov, SK RG U19
Prostějov, SK RG U19 : SK Plhov Náchod U19
16.1.2021 Mladší žáci: Pořadatel SPORTS ACADEMY MORAVA, z.s.
Prostějov, SK RG "A" U13 : Prostějov, SK RG "B" U13
SPORTS ACADEMY MORAVA, z.s. U13 : Prostějov, SK RG "A" U13
SPORTS ACADEMY MORAVA, z.s. U13 : Prostějov, SK RG "B" U13
16.1.2021 Mladší žáci: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo U13 : Brno, KK U13
Modří Sloni YMCA Znojmo U13 : Brno, KK Nový Lískovec U13
Brno, KK U13 : Brno, KK Nový Lískovec U13
16.1.2021 Mladší žáci: Pořadatel SK Plhov Náchod
Kolín, VKC U13 : Kutná Hora, SK Respo "K" U13
SK Plhov Náchod U13 : Kutná Hora, SK Respo "K" U13
SK Plhov Náchod U13 : Kolín, VKC U13
SK Plhov Náchod U13 : Kutná Hora, SK Respo "K" U13
Kolín, VKC U13 : Kutná Hora, SK Respo "T" U13
Kutná Hora, SK Respo "K" U13 : Kutná Hora, SK Respo "T" U13
17.1.2021 Extraliga: Pořadatel České Budějovice, KCC Sokol
České Budějovice, KCC Sokol : Brno, KK
17.1.2021 Extraliga: Pořadatel SK Plhov Náchod
SK Plhov Náchod : Modří Sloni YMCA Znojmo
23.1.2021 Extraliga: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK : SK Plhov Náchod
23.1.2021 Extraliga: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo : Prostějov, SK RG
23.1.2021 Starší žáci: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo U16 : Brno, KK "A" U16
Modří Sloni YMCA Znojmo U16 : Kutná Hora, SK Respo U16
Kutná Hora, SK Respo U16 : Brno, KK "A" U16
23.1.2021 Starší žáci: Pořadatel SK Plhov Náchod
Tábor, KC SPŠS U16 : Kolín, VKC U16
SK Plhov Náchod U16 : Tábor, KC SPŠS U16
SK Plhov Náchod U16 : Kolín, VKC U16
24.1.2021 Starší žáci: Pořadatel Koblov.KK Sokol
Brno, KK "B" U16 : Prostějov, SK RG U16
Koblov.KK Sokol U16 : Brno, KK "B" U16
Koblov.KK Sokol U16 : Prostějov, SK RG U16
6.2.2021 Dorost: Pořadatel Prostějov, SK RG
Modří Sloni YMCA Znojmo U19 : Brno, KK U19
Prostějov, SK RG U19 : Modří Sloni YMCA Znojmo U19
Prostějov, SK RG U19 : Brno, KK U19
6.2.2021 Dorost: Pořadatel SK Plhov Náchod
SK Plhov Náchod U19 : České Budějovice, KCC Sokol U19
České Budějovice, KCC Sokol U19 : SK Plhov Náchod U19
6.2.2021 Mladší žáci: Pořadatel Prostějov, SK RG
Brno, KK U13 : Prostějov, SK RG "B" U13
Modří Sloni YMCA Znojmo U13 : Prostějov, SK RG "B" U13
Modří Sloni YMCA Znojmo U13 : Prostějov, SK RG "A" U13
Brno, KK Nový Lískovec U13 : Prostějov, SK RG "A" U13
SPORTS ACADEMY MORAVA, z.s. U13 : Brno, KK U13
SPORTS ACADEMY MORAVA, z.s. U13 : Brno, KK Nový Lískovec U13
7.2.2021 1. liga: Pořadatel Kutná Hora, SK Respo
Kutná Hora, SK Respo : Prostějov, SK RG "B"
Prostějov, SK RG "B" : Modří Sloni YMCA Znojmo "B"
Kutná Hora, SK Respo : Modří Sloni YMCA Znojmo "B"
7.2.2021 1. liga: Pořadatel České Budějovice, KCC Sokol
České Budějovice, KCC Sokol "B" : Kolín, VKC
SK Plhov Náchod "B" : Kolín, VKC
České Budějovice, KCC Sokol "B" : SK Plhov Náchod "B"
7.2.2021 1. liga: Pořadatel Brno, KK
Sport Club Defenders Korfball Wrocław : Brno, KK Nový Lískovec
Brno, KK "B" : Brno, KK Nový Lískovec
Brno, KK "B" : Sport Club Defenders Korfball Wrocław
13.2.2021 Extraliga: Pořadatel SK Plhov Náchod
SK Plhov Náchod : České Budějovice, KCC Sokol
13.2.2021 Extraliga: Pořadatel Prostějov, SK RG
Prostějov, SK RG : Brno, KK
13.2.2021 Starší žáci: Pořadatel Prostějov, SK RG
Kolín, VKC U16 : Brno, KK "A" U16
Prostějov, SK RG U16 : Kolín, VKC U16
Prostějov, SK RG U16 : Brno, KK "A" U16
14.2.2021 Extraliga: Pořadatel Prostějov, SK RG
Prostějov, SK RG : České Budějovice, KCC Sokol
14.2.2021 Extraliga: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo : Brno, KK
14.2.2021 Starší žáci: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
SK Plhov Náchod U16 : Brno, KK "B" U16
Modří Sloni YMCA Znojmo U16 : SK Plhov Náchod U16
Modří Sloni YMCA Znojmo U16 : Brno, KK "B" U16
27.2.2021 Extraliga: Pořadatel SK Plhov Náchod
SK Plhov Náchod : Prostějov, SK RG
27.2.2021 Extraliga: Pořadatel České Budějovice, KCC Sokol
České Budějovice, KCC Sokol : Modří Sloni YMCA Znojmo
27.2.2021 Mladší žáci: Pořadatel Kutná Hora, SK Respo
SK Plhov Náchod U13 : Kolín, VKC U13
Kutná Hora, SK Respo "K" U13 : Kolín, VKC U13
Kutná Hora, SK Respo "K" U13 : Kutná Hora, SK Respo "T" U13
Kutná Hora, SK Respo "K" U13 : SK Plhov Náchod U13
Kutná Hora, SK Respo "T" U13 : SK Plhov Náchod U13
Kolín, VKC U13 : Kutná Hora, SK Respo "T" U13
28.2.2021 Dorost: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo U19 : Prostějov, SK RG U19
Prostějov, SK RG U19 : Modří Sloni YMCA Znojmo U19
28.2.2021 Dorost: Pořadatel České Budějovice, KCC Sokol
SK Plhov Náchod U19 : Brno, KK U19
České Budějovice, KCC Sokol U19 : Brno, KK U19
České Budějovice, KCC Sokol U19 : SK Plhov Náchod U19
28.2.2021 Starší žáci: Pořadatel Kutná Hora, SK Respo
Koblov.KK Sokol U16 : Tábor, KC SPŠS U16
Koblov.KK Sokol U16 : Kutná Hora, SK Respo U16
Tábor, KC SPŠS U16 : Kutná Hora, SK Respo U16
7.3.2021 1. liga: Pořadatel Kolín, VKC
Sport Club Defenders Korfball Wrocław : Prostějov, SK RG "B"
Kolín, VKC : Sport Club Defenders Korfball Wrocław
Kolín, VKC : Prostějov, SK RG "B"
7.3.2021 1. liga: Pořadatel Brno, KK Nový Lískovec
Brno, KK Nový Lískovec : Kutná Hora, SK Respo
Brno, KK Nový Lískovec : České Budějovice, KCC Sokol "B"
České Budějovice, KCC Sokol "B" : Kutná Hora, SK Respo
7.3.2021 1. liga: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Brno, KK "B" : SK Plhov Náchod "B"
Modří Sloni YMCA Znojmo "B" : Brno, KK "B"
Modří Sloni YMCA Znojmo "B" : SK Plhov Náchod "B"
13.3.2021 Extraliga: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK : České Budějovice, KCC Sokol
13.3.2021 Extraliga: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo : SK Plhov Náchod
13.3.2021 Starší žáci: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK "A" U16 : Koblov.KK Sokol U16
Brno, KK "B" U16 : Kutná Hora, SK Respo U16
Brno, KK "B" U16 : Kolín, VKC U16
Kolín, VKC U16 : Kutná Hora, SK Respo U16
Brno, KK "A" U16 : SK Plhov Náchod U16
SK Plhov Náchod U16 : Koblov.KK Sokol U16
13.3.2021 Starší žáci: Pořadatel Tábor, KC SPŠS
Tábor, KC SPŠS U16 : Prostějov, SK RG U16
Prostějov, SK RG U16 : Modří Sloni YMCA Znojmo U16
Tábor, KC SPŠS U16 : Modří Sloni YMCA Znojmo U16
14.3.2021 Extraliga: Pořadatel Prostějov, SK RG
Prostějov, SK RG : Modří Sloni YMCA Znojmo
14.3.2021 Extraliga: Pořadatel SK Plhov Náchod
SK Plhov Náchod : Brno, KK
21.3.2021 1. liga: Pořadatel České Budějovice, KCC Sokol
České Budějovice, KCC Sokol "B" : Modří Sloni YMCA Znojmo "B"
České Budějovice, KCC Sokol "B" : Sport Club Defenders Korfball Wrocław
Sport Club Defenders Korfball Wrocław : Modří Sloni YMCA Znojmo "B"
21.3.2021 1. liga: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK "B" : Kutná Hora, SK Respo
Kolín, VKC : Kutná Hora, SK Respo
Brno, KK "B" : Kolín, VKC
21.3.2021 1. liga: Pořadatel SK Plhov Náchod
SK Plhov Náchod "B" : Prostějov, SK RG "B"
Brno, KK Nový Lískovec : Prostějov, SK RG "B"
SK Plhov Náchod "B" : Brno, KK Nový Lískovec
27.3.2021 Dorost: Pořadatel Prostějov, SK RG
Prostějov, SK RG U19 : České Budějovice, KCC Sokol U19
České Budějovice, KCC Sokol U19 : Prostějov, SK RG U19
27.3.2021 Dorost: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK U19 : Modří Sloni YMCA Znojmo U19
Brno, KK U19 : SK Plhov Náchod U19
SK Plhov Náchod U19 : Modří Sloni YMCA Znojmo U19
28.3.2021 Extraliga: Pořadatel České Budějovice, KCC Sokol
České Budějovice, KCC Sokol : SK Plhov Náchod
28.3.2021 Extraliga: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK : Prostějov, SK RG
28.3.2021 Starší žáci: Pořadatel Kolín, VKC
Modří Sloni YMCA Znojmo U16 : Kolín, VKC U16
Modří Sloni YMCA Znojmo U16 : Koblov.KK Sokol U16
Koblov.KK Sokol U16 : Kolín, VKC U16
28.3.2021 Starší žáci: Pořadatel SK Plhov Náchod
SK Plhov Náchod U16 : Kutná Hora, SK Respo U16
Kutná Hora, SK Respo U16 : Prostějov, SK RG U16
SK Plhov Náchod U16 : Prostějov, SK RG U16
28.3.2021 Starší žáci: Pořadatel Brno, KK
Brno, KK "A" U16 : Brno, KK "B" U16
Brno, KK "A" U16 : Tábor, KC SPŠS U16
Brno, KK "B" U16 : Tábor, KC SPŠS U16
2.-4.4.2021 IKF U19 WKC 2021
Mistrovství světa v korfbalu ve věkové kategorii do 19 let.
17.4.2021 Extraliga: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo : Brno, KK
17.4.2021 Extraliga: Pořadatel České Budějovice, KCC Sokol
České Budějovice, KCC Sokol : Prostějov, SK RG
25.4.2021 1. liga: Pořadatel Sport Club Defenders Korfball Wrocław
Sport Club Defenders Korfball Wrocław : SK Plhov Náchod "B"
Kutná Hora, SK Respo : SK Plhov Náchod "B"
Sport Club Defenders Korfball Wrocław : Kutná Hora, SK Respo
25.4.2021 1. liga: Pořadatel Kolín, VKC
Kolín, VKC : Brno, KK Nový Lískovec
Modří Sloni YMCA Znojmo "B" : Brno, KK Nový Lískovec
Kolín, VKC : Modří Sloni YMCA Znojmo "B"
25.4.2021 1. liga: Pořadatel Prostějov, SK RG
Prostějov, SK RG "B" : Brno, KK "B"
Prostějov, SK RG "B" : České Budějovice, KCC Sokol "B"
České Budějovice, KCC Sokol "B" : Brno, KK "B"