Česká korfbalová reprezentace U17

REALIZAČNÍ TÝM

Hlavní trenér

Asistent trenéra

Asistent trenéra

Vedoucí týmu, zdravotník,

kondiční trenér

Jakub Máša

Klára Zábojová

Patrik Nguyen

Zuzana Maňáková

VRCHOL SEZONY 2018/2019

 

Světový Pohár, WKC U17 - 26.6. - 30.6. 2019, Nizozemsko

Oficiální stránky turnaje: http://www.u17kwc.com/

Facebookové stránky turnaje: https://www.facebook.com/U17KWC/

 

 

 

HARMONOGRAM PŘÍPRAVY

1. soustředění              14. - 16.9. 2018, Brno

2. soustředění              28. - 30.9. 2018, Kolín

3. soustředění              5. - 7. 4. 2019, Kostelec na Hané

4. soustředění              17. - 19. 5. 2019, Kostelec na Hané

5. soustředění              31.5. - 2. 6. 2019, Kostelec na Hané

6. soustředění              14. - 16. 6. 2019, Kostelec na Hané

Světový Pohár              26. - 30. 6. 2019, Eidhoven, Holandsko

 

 

NOMINOVANÍ HRÁČI A HRÁČKY - 2018 / 2019

Příjmení Jméno Klub   Příjmení Jméno Klub
Čarvaš Dominik KK Brno   Bartošová Vendula SK RG Prostějov
Dušek Martin SK RG Prostějov   Čarvašová Veronika KK Brno
Franzki Samuel KK Brno   Drobníková Anna KK Brno
Kohl Jiří KK Brno   Dvořáková Martina SK RG Prostějov
Kortus Daniel KCC Sokol ČB   Herbstová Zuzana KK Brno
Kortus Rostislav KCC Sokol ČB   Juklová Šárka Kutná Hora
Lorenz Adam KK Brno   Kubů Nela Nový Lískovec
Šťastný  Jakub Kutná Hora   Macková Lenka KC ZŠ Šenov
Štěpánek Marek KCC Sokol ČB   Nevludová Kateřina KCC Sokol ČB
Valenta František SK RG Prostějov   Nováková Klára Náchod - Plhov
Valenta Josef SK RG Prostějov   Pospíšilová Lenka Nový Lískovec
Vlček David TJ Sokol Koblov   Šrůtová Lucie Náchod - Plhov
        Němcová Tereza Kutná Hora
Náhradníci (dle abecedy):        
Dluhoš Jakub TJ Sokol Koblov   Buzková Barbora KCC Sokol ČB
Hasnedl Kryštof VKC Kolín   Krejčiříková Karolína KK Brno
Holek Jakub TJ Sokol Koblov   Pražáková Marie KK Brno
Jankovič Daivd SK RG Prostějov   Schmidtová Tereza Náchod - Plhov
Netolický Martin Náchod - Plhov   Sladká Terezie TJ Sokol Koblov
Novák Matěj Kutná Hora   Štěpánová Jitka Náchod - Plhov
Paťorek Václav TJ Sokol Koblov   Vaclová Ema Náchod - Plhov
Pšenička Adam KCC Sokol ČB        
Schwarz Matěj TKC Děčín        
Teichmann Jan TJ Sokol Koblov        
Zítka Lukáš Náchod - Plhov