Česká korfbalová reprezentace U17

REALIZAČNÍ TÝM

Hlavní trenér

Asistent trenéra

Asistent trenéra

Vedoucí týmu, zdravotník,

kondiční trenér

Jakub Máša

Klára Zábojová

Patrik Nguyen

Zuzana Maňáková

VRCHOL SEZONY 2018/2019

 

Světový Pohár, WKC U17 - 26.6. - 30.6. 2019, Nizozemsko

Oficiální stránky turnaje: http://www.u17kwc.com/

Facebookové stránky turnaje: https://www.facebook.com/U17KWC/

 

 

 

HARMONOGRAM PŘÍPRAVY

1. soustředění              14. - 16.9. 2018, Brno

2. soustředění              28. - 30.9. 2018, Kolín

3. soustředění              5. - 7. 4. 2019, Kostelec na Hané

4. soustředění              17. - 19. 5. 2019, Kostelec na Hané

5. soustředění              31.5. - 2. 6. 2019, Kostelec na Hané

6. soustředění              14. - 16. 6. 2019, Kostelec na Hané

Světový Pohár              26. - 30. 6. 2019, Eidhoven, Holandsko

 

 

NOMINOVANÍ HRÁČI A HRÁČKY - 2018 / 2019

 

Příjmení Jméno Klub   Příjmení Jméno Klub
Cejpek Martin MS Znojmo   Bartošová Vendula SK RG Prostějov
Čarvaš Dominik KK Brno   Buzková Barbora KCC Sokol ČB
Dluhoš Jakub korfbal Klub Tj Sokol Koblov   Čarvašová Veronika KK Brno
Dušek Martin SK RG Prostějov   Drobníková Anna KK Brno
Franzki Samuel KK Brno   Herbstová Zuzana KK Brno
Hasnedl Kryštof VKC Kolín   Juklová Šárka SK RESPO Kutná Hora, z.s.
Holek Jakub Korfbal Klub Tj Sokol Koblov   Krejčiříková Karolína KK Brno
Jankovič David SK RG Prostejov   Kubů Nela KK Nový Lískovec Brno
Kohl Jiří KK Brno   Macková Lenka KC -ZŠ Šenov
Kortus Rostislav KCC Sokol ČB   Němcová Tereza SK RESPO Kutná Hora, z.s.
Kortus Daniel KCC Sokol ČB   Nevludová Kateřina KCC Sokol ČB
Křupal Patrik MS Znojmo   Nováková Klára Plhov - Náchod
Lorenz Adam KK Brno   Palušáková Romana korfbal Klub Tj Sokol Koblov
Netolický Martin Plhov - Náchod   Pospíšilová Lenka KKNLB
Novák Matěj SK RESPO Kutná Hora, z.s.   Pražáková Marie KK Brno
Paťorek Václav Korfbal Klub Tj Sokol Koblov   Schmidtová Tereza Plhov - Náchod
Pšenička Adam KCC Sokol ČB   Sladká Terezie korfbal Klub Tj Sokol Koblov
Schwarz Matěj SK TKC Děčín   Slavíková Aneta VKC Kolín
Smetana Lukáš KKNLB   Šrůtová Lucie Plhov - Náchod
Šťastný Jakub SK RESPO Kutná Hora, z.s.   Štěpánová Jitka Plhov - Náchod
Štěpánek Marek KCC Sokol ČB   Vanclová Ema Plhov - Náchod
Teichmann Jan korfbal Klub Tj Sokol Koblov        
Valenta Josef SK RG Prostějov        
Valenta František SK RG Prostějov        
Vlček David Korfbal Klub Tj Sokol Koblov        
Zítka Lukáš Plhov - Náchod