Články

Jak hodnotí trenéři soustředění U17?

Poslední soustředění U17 proběhlo a nyní nás čeká Světový Pohár v Eindhovenu. Jak hodnotí trenéři souboj U17 A a U17 B v Superlize? A jaká jsou slova hlavního trenéra? Co očekává od týmu v Eindhovenu?

U17: Nominační soustředění

Naposled před odjezdem na Světový pohár v Eindhovnu se reprezentace do 17 let setkala na soustředění v Kostelci na Hané. Současně s tím také probíhaly finálové souboje Superligy. Na závěr se všech 21 účastníků dozvědělo, kterých 8 dívek a 8 chlapců pojede do Eindhovenu reprezentovat Českou republiku.

U17: soustředění a superliga #2

Na přelomu května a června proběhlo další soustředění reprezentace U17. Stejně jako před dvěma týdny reprezentanti absolvovali ještě v pátek večer úvodní trénink, aby v sobotu ráno mohli vyjet do Znojma na poslední kolo superligy.

U17: Soustředění se superligou #1

V pátek 17. května začal koloběh několika soustředění před následným odjezdem na MS do Eindhovenu. Mladé reprezentanty čekal náročný víkend plný tréninků a zápasů v superlize.

U17: První soustředění v roce 2019

O víkendu 5. – 7. dubna 2019 proběhlo první soustředění reprezentace U17 v novém roce. Jelikož to bylo poprvé od září, co trenéři své svěřence viděli, chtěli vidět, jak se v průběhu celé sezóny zlepšili a na co je potřeba se zaměřit.