Česká reprezentace odletěla do Thajska

Česká beachkorfbalová reprezentace včera odpoledne odletěla z Vídně na Mistrovství světa v beach korfbalu 2024, které se během nadcházejícího víkendu bude konat v Thajsku. Osmnáct družstev ze čtyř kontinentů se utká nejprve v šestičlenných skupinách, ze kterých osm nejlepších postoupí do play-off, kde je čeká čtvrtfinále, semifinále a finále, které bude jako poslední zápas MS 2024 zahájeno v neděli 28.dubna v 17:40 místního času (12:40 našeho času).České reprezentační družstvo bylo nalosováno do základní skupiny A, kde se v náročném pátečním programu postupně utká s úřadujícími mistry světa z Polska, s Portugalskem, Skotskem a Austrálií. V sobotu narazí v posledním utkání skupiny na Indii a následovat budou i dvě kola play-off. Nedělní zkrácený program již nabídne pouze zápasy o konečné umístění včetně výše zmíněného finále, které bude současně i kvalifikačním zápasem o postup na World Games 2025, kam si přímý postup zajistí pouze vítěz MS 2024.

Sestava české reprezentace: Vlastimil Krejčí, Rostislav Kortus, Petr Šnajdr, Jakub Bláha, Aldar Tsybyktarov, Kristýna Holubčíková, Hana Šimková, Martina Klacková Jindrová, Jitka Pavlíčková a manager týmu Ondřej Švík.

Rozpis českých zápasů:

Všechny zápasy je možné sledovat zde.