Čtvrtý den KCL, Brno prohrálo s Barcelonou

Čtvrtek přinesl poobědový zápas mezi katalánským KC Barcelona a českým KK Brno. Úvodní část zápasu se nevyvíjela podle brněnských představ, kdy už od začátku museli dotahovat katalánský tým, který do konce první čtvrtiny odskočil Brnu o 6 košů. První část tak skončila za stavu 9:3. Do poločasu se týmu Brna bohužel nepodařilo zpřesnit svoje útoky a náskok Katalánců narůstal na poločasové skóre 14:6. Třetí čtvrtina nebyla příliš košová a tým z Barcelony si připsal pouze 3 koše a tým z Brna 2. Do poslední desetiminutovky tak vstupují za stavu 16:9, ve které se Brno ještě snaží dotáhnout soupeře a padne v ní i žlutá karta na straně Barcelony. Brnu se však stav zápasu nedařilo překlopit na svou stranu, a tak v prohrává o 5 košů za stavu 20:15. Nejúspěšnějším střelci Brna byli Peter Bušík a Veronika Čarvašová se 3 koši, na straně Barcelony to byl se 7 koši Miquel Gil Maeso.

KC Barcelona – KK Brno 20:15 (poločas 14:6)

Koše: Maeso 7, Sanchez 4, Delgado A. 4, Margaix 2, Tena 1, Aparicio A. 1, Aparicio P. 1, Čarvašová š, Bušík 3, Holík L. 2, Zieglerová 2, Jemelíková 2, Sahatciu 1, Holík V. 1, Havlová 1