Mladí Vembloudi zakončili prázdniny korfbalovým kempem

Nová multifunkční sportovní hala Borky Kolín se stala po celý třetí srpnový týden domovem pro mladé korfbalisty, kteří zde absolvovali již tradiční přípravu před nadcházející sezónou. Celkem 36 hráčů kolínského korfbalového klubu VKC Kolín čekalo pod dohledem pěti trenérů absolvování více než dvaceti hodin korfbalového tréninku za týden. Ve dnech nabitých korfbalem se však vždy našel čas i na  společné soutěže, povídání, hry a také potřebný odpočinek. Když se ke každodenním zajištěným svačinám, ovoci, zelenině a pitnému režimu přidaly ještě napečené dobroty od rodinných příslušníků, nemohla být nálada lepší. Navíc příjemné a útulné prostředí s konstantní teplotou uvnitř haly zajistily ideální podmínky pro korfbal i při tak vysokých teplotách, které v Kolíně vydržely po celý týden probíhajícího korfbalového kempu. Mnoho nových zážitků, zkušeností, dovedností, ale i kamarádství. To je ve zkratce výsledek skončeného korfbalového týdne. Jak se říká, vše jednou končí. V tomto případě to však platí pouze o skončeném kempu. Korfbal pokračuje dál a společně všichni vstupujeme do nové sezóny 2023/2024, která bude opět plná nových zkušeností, kamarádství a snad také úspěchů. Chcete být součástí korfbalové rodiny? Rádi přivítáme děti všech věkových kategorií do našich týmů.