První přípravné soustředění U21

První přípravné soustředění reprezentace U21 na ME proběhlo o tomto víkendu 9-11.6. v Kolíně v hale, kde se uskuteční i červencové ME hráčů do 21 let. Trenér Ivo Kracík pozval do širší nominace 8+8 hráčů a hráček , ze kterých nakonec vybere 6+6, které se zúčastní závěrečného turnaje.

Obsahem prvního soustředění bylo pilování základních herních činností a budování souhry mezi jednotlivými hráči. Velká část kádru letošní rok absolvovala turnaj U19, takže nebylo složité najít společnou řeč na hřišti. V pátek proběhl i přátelský zápas s domácím VKC Kolín, který reprezentanti vyhráli. Další akci mají mladí talenti již příští víkend a také v nové kolínské hale na Borkách, aby si zvykli na místní halu a měli tak při ME výhodu prostředí.