Víte, že... začíná CZECH OPEN 2022

Dnes večer začíná v Ostravě soustředění reprezentačního výběru talentované mládeže České republiky U17 a hlavní náplní této přípravné akce je turnaj CZECH OPEN 2022 U17,kterého se zúčastní čtyři družstva. Hlavním lákadlem pro fanoušky je účast českého reprezentačního výběru do 17 let pod vedením trenéra Lukáše Filipa, pro něž se jedná o zápasovou zkoušku před nadcházejícím Světovým pohárem 2022 , který se bude konat v Nizozemsku na začátku července.

Program reprezentačního výběru zahrnuje páteční tréninkovou jednotku a celkem čtyři utkání, kdy v sobotu čeká v zahajovacím utkání turnaje na český výběr družstvo Sportovního centra mládeže z Ostravy a odpoledne pak reprezentační výběr Maďarska. V neděli dopoledne se Češi střetnou s reprezentací Slovenska a odpoledne je, podle předchozích výsledků, bude čekat o bojo konečné umístění.

Více informací můžete nalézt na webových stránkách ostrava2022.korfbal.cz, a to včetně odkazů na live-streamové vysílání všech zápasů.