1. Veteránský turnaj v Praze na Julisce

O víkendu proběhl na pražské Julisce první veteránský korfbalový den, do něhož se zapojila čtyři veteránská družstva, aby se utkala o první turnajové vítězství ve Veteránské lize.

V základní části turnaje čekala na všechna družstva výzva v podobě tří utkání, z nichž si dva nejlepší týmy vybojovaly postup do finálového zápasu. Nejlepší formu prokázalo družstvo Korfbal Stars složené z mnoha bývalých reprezentačních opor a legend českého korfbalu, které pod vedením kapitánky Radky Čermákové postoupilo do finále z prvního místa. Ve finále se pak její tým utkal s veteránským výběrem Českých Budějovic sestaveným kapitánem Vladimírem Švíkem, který v základní části podlehl Korfbal Stars pouze rozdílem jediného koše.

Finálový zápas přinesl výraznější rozdíl ve skóre a Korfbal Stars se stal vítězem prvního turnaje Veteránské ligy po výsledku 8:3 a mohl slavit zasloužené vítězství.

Celkové pořadí prvního turnaje Veteránské ligy:

1. Korfbal Stars
  2. České Budějovice