Články

Vyšlo 49. číslo Korfbalového zpravodaje

I včera, kdy chodil po domácnostech v celé republice Mikuláš doprovázen čerty a andělským sborem, jsme Vám přinesli další vydání Korfbalového Zpravodaje, které drží svou tradici středečního večera, kdy jeho výtisky spatřují světlo světa.

Vyšlo 48. číslo Korfbalového zpravodaje

48. vydání Korfbalového zpravodaje v tomto kalendářním roce je tu a nezadržitelně se blížíme k padesátce, což se v novodobé historii "KáZetka" v rámci jednoho roku povedlo pouze v roce 2017, kdy bylo za kalendářní rok vydáno celkem 52 vydání. Na druhém místě prozatím figuruje rok 2016 se 44 vydáními a bronzová příčka patří roku 2014, kdy bylo vydáno 42 "KáZetek".

Vyšlo 47. číslo Korfbalového zpravodaje

47.vydání Korfbalového Zpravodaje v tomto kalendářním roce je opět naplněno novinkami z domácího i světového korfbalového prostředí.

Vyšlo 46. číslo Korfbalového zpravodaje

Jako každý středeční večer, tak samozřejmě i dnes, Vám přinášíme další vydání Korfbalového zpravodaje, které nese v tomto roce pořadové číslo 46.

Vyšlo 45. číslo Korfbalového zpravodaje

První listopadovou středou samozřejmě nesmí chybět ani další vydání Korfbalového Zpravodaje, které je tu připraveno právě pro Vás.