Články

Školní turnaj tříd v korfbalu na ZŠ Vrbovec

Na této škole je korfbal součástí hodin tělesné výchovy již druhým rokem a místní žáci ukázali, že korfbal je baví a že jsou schopni podávat výborné sportovní výkony ve skvělé atmosféře, která dnešní turnaje provázela, a to jak v hale, kde se hrály zápasy prvního stupně, tak i na venkovním hřišti, kde proti sobě soupeřili žáci z druhého stupně.

Den obce Háj ve Slezsku - i s korfbalem

Dnes odpoledne se Háji ve Slezsku konal den obce a náplní byl i korfbal., který je už několik let součástí výuky tělesné výchovy na místní základní škole.

2.ročník Mistrovství Moravskoslezského kraje škol v beach korfbalu

Dnes se v ostravském areálu TJ Ostrava konalo druhé Mistrovství Moravskoslezského kraje škol v beach korfbalu, kterého se zúčastnilo celkem 31 školních korfbalových družstev, což je historické číslo – jednalo se největší plážový turnaj v historii českého korfbalu, který se hrál na čtyřech písečných hřištích. Celkem bylo ve čtyřech věkových kategoriích odehráno šedesát korfbalových utkání, do kterých se zapojilo více než 230 mladých korfbalistů.

Korfbalový den na Bílé v Beskydech

Druhý korfbalový turnaj v obci Bílá v Beskydech aneb prazdniny za rohem a začala naše "Beskyd Tour 2018".Po roce se konal historicky druhý korfbalový turnaj ...

2.celoškolní korfbalový turnaj na ZŠ Háj ve Slezsku v sezóně 2017-2018

Dnes bylo sehráno celkem 12 utkání, ve kterých padlo celkem 129 košů.