OZP 1. liga starších žáků pokračovala dohrávkou 6. kola

Nejvyšší soutěž starších žáků OZP 1. liga měla o víkendu na programu 4 zápasy, které se odehrály v brněnských Maloměřicích ve sportovní hale, kde hraje své zápasy i extraligové družstvo KK Brno. K vidění byly velmi dobré výkony, když ve všech týmech byla celá řada reprezentačních nadějí z výběrů talentované mládeže do 15 let či do 17 let.

Zajímavý byl pak zejména zápas mezi brněnskou rezervou a SAM Kozlovice, který nabídl nadprůměrných 34 košů (dosavadní průměr činí za 46 odehraných zápasů 22,91 koše na zápas) a do střeleckých statistik se zapsalo dokonce 17 úspěšných střelců.

Po tomto víkendu je jasné, že místo v play-off si zajistilo, díky dvěma vysokým výhrám, družstvo SAM Kozlovice a připojilo se k již jistým účastníkům, kterými jsou KK Brno a Vosime.cz Korfbal Prostějov. Zajímavý bude ještě souboj o poslední postupové místo do play-off, na které mohou dosáhnout SK RESPO Kutná Hora, KK Sokol Koblov a teoreticky ještě rezerva KK Brno, a to pouze v případě, že oba výše uvedené soupeře porazí a současně tyto týmy nezískají v zbývajících zápasech ani bod.

SAM Kozlovice vs KK Nový Lískovec Brno - 22:4     (poločas 9:1)

Koše: Filipová 7, Rozehnalová 5, Dudek 2, Petrů E. 2, Škrobal 2, Petrů L. 1, Žabenský 1, Pavlát J. 1, Krpcová 1 – Frantová A. 2, Císař 1, Leznar 1

SAM Kozlovice vs KK Brno „B“ -  22:12    (poločas 12:7)

Koše: Petrů E. 5, Dudek 3, Krpcová 3, Pavlát J. 3, Filipová 2, Petrů L. 2, Škrobal 2, Žabenský 2 – Moláčková 3, Holíková 2, Franc 1, Havel 1, Němeček 1, Ráčková 1, Sotolářová 1, Telecký 1, Šubrtová 1