Extraliga 2015/2016

AKTUÁLNÍ
VÝSLEDKY

Představovačka extraligových týmů: Modří Sloni Znojmo

Jako první z extraligových týmů představujeme před startem sezony Znojmo.

#TýmZVRPSB
1.Korfbal klub Brno, z.s. 10811263:17717
2.Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice 10712214:17215
3. Modří Sloni YMCA Znojmo 10703220:18514
4.SK RG Prostějov 9405170:1988
5.U23 10208172:1954
6.Vembloud korfbal club Kolín 9009121:2330
DatumKoloČísloDomácíHosté
10.4.201610 E029 Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice SK RG Prostějov 25:15 (15:9)
10.4.201610 E030 Korfbal klub Brno, z.s. Vembloud korfbal club Kolín 21:17 (11:4)
3.4.2016U9 E027 U23 Modří Sloni YMCA Znojmo 15:21 (6:13)
3.4.2016U10 E028 U23 Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice 6:14 (6:9)
2.4.2016U8 E026 U23 Korfbal klub Brno, z.s. 23:28 (9:19)
2.4.2016U7 E025 U23 SK RG Prostějov 15:16 (8:6)
12.3.20167 E016 Korfbal klub Brno, z.s. Modří Sloni YMCA Znojmo 24:13 (9:7)
6.3.20169 E024 Vembloud korfbal club Kolín Modří Sloni YMCA Znojmo 14:31 (3:13)
5.3.20169 E023 SK RG Prostějov Korfbal klub Brno, z.s. 17:30 (8:17)
28.2.2016U5 E021 Korfbal klub Brno, z.s. U23 20:12 (10:7)
27.2.2016U6 E022 U23 Vembloud korfbal club Kolín 28:10 (14:5)
27.2.2016U1 E009 Vembloud korfbal club Kolín U23 17:21 (12:10)
13.2.20168 E020 Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice Korfbal klub Brno, z.s. 21:28 (8:10)
13.2.20168 E019 Modří Sloni YMCA Znojmo SK RG Prostějov 17:15 (12:6)
31.1.2016U4 E018 Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice U23 17:15 (9:8)
30.1.2016U3 E017 Modří Sloni YMCA Znojmo U23 26:20 (10:11)
24.1.20167 E015 Vembloud korfbal club Kolín Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice 17:26 (14:16)
16.1.20166 E014 Modří Sloni YMCA Znojmo Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice 17:16 (9:6)
10.1.20165 E012 Vembloud korfbal club Kolín Korfbal klub Brno, z.s. 10:33 (6:16)
10.1.20165 E011 SK RG Prostějov Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice 21:22 (12:8)
20.12.2015U2 E010 SK RG Prostějov U23 26:17 (15:5)
13.12.20154 E008 Modří Sloni YMCA Znojmo Vembloud korfbal club Kolín 27:10 (16:2)
13.12.20154 E007 Korfbal klub Brno, z.s. SK RG Prostějov 34:15 (18:9)
29.11.20153 E005 SK RG Prostějov Modří Sloni YMCA Znojmo 25:24 (15:12)
29.11.20153 E006 Korfbal klub Brno, z.s. Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice 23:23 (11:9)
22.11.20152 E003 Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice Vembloud korfbal club Kolín 26:12 (13:5)
22.11.20152 E004 Modří Sloni YMCA Znojmo Korfbal klub Brno, z.s. 26:22 (10:11)
14.11.20151 E002 Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice Modří Sloni YMCA Znojmo 24:18 (15:11)
14.11.20151 E001 SK RG Prostějov Vembloud korfbal club Kolín 20:14 (14:7)
#HráčKlubSkóre
1Krejčí VlastimilKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice55
1Bláha JakubKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice55
3Zieglerová EliškaKorfbal klub Brno, z.s.51
4Šedý JanKorfbal klub Brno, z.s.46
5Podzemský Jiří Modří Sloni YMCA Znojmo43
6Žák Ivan Modří Sloni YMCA Znojmo39
7Jonáková ŠtěpánkaKorfbal klub Brno, z.s.38
8Vyroubal U23 AlexandrU2336
9Vyroubal AlexandrSK RG Prostějov34
10Havlová RenataSK RG Prostějov32
11Klacková MartinaKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice30
11Veselý Tomáš Modří Sloni YMCA Znojmo30
13Pešák PetrKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice26
14Malačka Petr Modří Sloni YMCA Znojmo23
14Galíček PetrSK RG Prostějov23
16Vávra IvanKorfbal klub Brno, z.s.22
17Škrobová PetraKorfbal klub Brno, z.s.21
18Čejková DenisaVembloud korfbal club Kolín 20
19Bušík PeterKorfbal klub Brno, z.s.19
20Mostbeková Monika Modří Sloni YMCA Znojmo18
21Čermáková RadkaVembloud korfbal club Kolín 16
21Zábojová Klára Modří Sloni YMCA Znojmo16
21Ziegler JiříKorfbal klub Brno, z.s.16
21Ferkovičová Tereza Modří Sloni YMCA Znojmo16
25Šimek JanVembloud korfbal club Kolín 15
25Nguyen U23 PatrikU2315
25Kolářová U23 DenisaU2315
28Fridrichová EvaKorfbal klub Brno, z.s.14
28Zelinková KateřinaSK RG Prostějov14
28Ambrosová NikolaSK RG Prostějov14
28Marek MichalSK RG Prostějov14
28Šnajdr U23 PetrU2314
33Šnajdr PetrSK RG Prostějov13
34Lorencová KateřinaSK RG Prostějov12
35Novotný JakubVembloud korfbal club Kolín 11
35Drábková U23 DominikaU2311
37Fridrich OndřejKorfbal klub Brno, z.s.10
37Žák Jakub Modří Sloni YMCA Znojmo10
37Hurdálková TerezaVembloud korfbal club Kolín 10
37Havlová U23 RenataU2310
41Galíček U23 PetrU239
41Paďouk JanVembloud korfbal club Kolín 9
41Motáková AnnaVembloud korfbal club Kolín 9
44Procházková HanaKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice8
44Simonidesová Hana Modří Sloni YMCA Znojmo8
44Tichý JanSK RG Prostějov8
44Tsybyktarov U23 AldarU238
44Nguyen Patrik Modří Sloni YMCA Znojmo8
44Drábková DominikaKorfbal klub Brno, z.s.8
50Čierný OndřejKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice7
50Motáková KateřinaVembloud korfbal club Kolín 7
50Šimek U23 JanU237
53Kracík IvoKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice6
53Věžník RomanKorfbal klub Brno, z.s.6
53Paďouková TerezaVembloud korfbal club Kolín 6
53Ambrosová U23 NikolaU236
53Hurdálková DenisaKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice6
53 Veselý U23 TomášU236
53Dvořák FilipVembloud korfbal club Kolín 6
53Mensová MiloslavaKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice6
61Čejková U23 DenisaU235
61Marek U23 MichalU235
61Tlučhoř TomášVembloud korfbal club Kolín 5
64Skála MartinKorfbal klub Brno, z.s.4
64Kovalovský Drahomír Modří Sloni YMCA Znojmo4
64Ferkovičová U23 TerezaU234
64Mensová AnežkaKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice4
64Jemelíková U23 VendulaU234
69Cholava TomášKorfbal klub Brno, z.s.3
69Kozák MichalVembloud korfbal club Kolín 3
69Lužný MartinSK RG Prostějov3
69Kovalovský Petr Modří Sloni YMCA Znojmo3
69Majorský BohuslavKorfbal klub Brno, z.s.3
74Švík OndřejKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice2
74Tvrdíková KateřinaVembloud korfbal club Kolín 2
74Kalová AnetaKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice2
74Hurdálková U23 DenisaU232
74Hurdálková U23 TerezaU232
74Francová GabrielaSK RG Prostějov2
74Filipovszká Gabriela Modří Sloni YMCA Znojmo2
74Štefák U23 DanielU232
74Jemelíková VendulaKorfbal klub Brno, z.s.2
83Uherka MartinSK RG Prostějov1
83Hasnédl MarekVembloud korfbal club Kolín 1
83Kohoutová JanaKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice1
83Tsybyktarov AldarKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice1
83Housková MichaelaKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice1
83Kreiner JiříVembloud korfbal club Kolín 1
89Máša JakubKorfbal klub Brno, z.s.0
89Vaškovský VáclavKorfball Club Crocodile Sokol České Budějovice0
89Weissová MartinaKorfbal klub Brno, z.s.0
89Bušíková ZuzanaKorfbal klub Brno, z.s.0
89Mostbeková U23 MonikaU230
89Lorencová U23 KateřinaU230
89Jenešová AdélaSK RG Prostějov0
89Štefák DanielSK RG Prostějov0

EXTRALIGOVÉ
TÝMY
Archív: 2021/2022, 2020/2021, 2019/2020, 2018/2019, 2018/2019 Play-off, 2017/2018, 2016/2017, 2015/2016, 2015/2016 Play-off, 2014/2015, 2014/2015 Play-off, 2012/2013, 2011/2012, 2010/2011, 2010/2011 Semifinále, 2009/2010, 2009/2010 Semifinále, 2009/2010 Finále, 2008/2009, 2008/2009 Baráž, 2008/2009 Semifinále, 2008/2009 Finále, 2007/2008, 2007/2008 Baráž, 2007/2008 Semifinále, 2007/2008 Finále, 2006/2007, 2006/2007 Baráž, 2006/2007 Semifinále, 2006/2007 Finále, 2005/2006, 2004/2005, 2004/2005 O udržení, 2004/2005 Finálová skupina, 2003/2004, 2003/2004 O udržení, 2003/2004 Finálová skupina, 2003/2004 Finále, 2002/2003 Baráž, 2002/2003 Nadstavba, 2001/2002, 2001/2002 Baráž, 2001/2002 Finálová skupina