Mistrovství ČR 2018 v beach korfbalu v žákovských kategoriích

V neděli 17.června se v ostravském areálu TJ Ostrava konalo historicky první Mistrovství ČR v beach korfbalu v žákovských kategoriích. Celkem 24 korfbalových družstev soupeřilo o mistrovské tituly ve čtyřech věkových kategoriích a nakonec se v každé kategorii radovalo družstvo z jiného korfbalového klubu.

Školní turnaj tříd v korfbalu na ZŠ Vrbovec

Na této škole je korfbal součástí hodin tělesné výchovy již druhým rokem a místní žáci ukázali, že korfbal je baví a že jsou schopni podávat výborné sportovní výkony ve skvělé atmosféře, která dnešní turnaje provázela, a to jak v hale, kde se hrály zápasy prvního stupně, tak i na venkovním hřišti, kde proti sobě soupeřili žáci z druhého stupně.

Den obce Háj ve Slezsku - i s korfbalem

Dnes odpoledne se Háji ve Slezsku konal den obce a náplní byl i korfbal., který je už několik let součástí výuky tělesné výchovy na místní základní škole.

Český pohár v žákovských kategoriích 2018

O uplynulém víkendu (2.-3.6.2018) se konal tradiční Český korfbalový pohár v žákovských kategoriích. Turnaje se zúčastnilo celkem devatenáct týmů. O průběhu turnaje a konečném pořadí týmu se můžete dočíst v dnešním článku.

2.ročník Mistrovství Moravskoslezského kraje škol v beach korfbalu

Dnes se v ostravském areálu TJ Ostrava konalo druhé Mistrovství Moravskoslezského kraje škol v beach korfbalu, kterého se zúčastnilo celkem 31 školních korfbalových družstev, což je historické číslo – jednalo se největší plážový turnaj v historii českého korfbalu, který se hrál na čtyřech písečných hřištích. Celkem bylo ve čtyřech věkových kategoriích odehráno šedesát korfbalových utkání, do kterých se zapojilo více než 230 mladých korfbalistů.