Korfbal zažil rekordní návštěvu Olympijského festivalu v Brně

V průběhu uplynulého víkendu se během 4 dní korfbal stal součástí Olympijského festivalu v Brně na výstavišti.

Korfbal jako součást Olympijského Festivalu v Brně

Dnes se poprvé představil korfbal v rámci Olympijského Festivalu, které se u příležitosti Zimních olympijských her 2018 konají letos v Brně a v Ostravě.

Korfbal Klub Tj Sokol Koblov

Jsme korfbalový klub ze Slezské Ostravy !!!

Vítězem Poháru svazu 2017 v korfbalu4 je Znojmo

Historicky první turnaj ve čtyřkovém korfbalu v seniorské kategorii se dnes konal v Brně Bohunicích, kam se sjelo devět družstev, která usilovala o Pohár svazu 2017. První koš turnaje vstřelila domácí hráčka Martina Weissová v zápase KK Brno proti Kutné Hoře a de facto tak odstartovala celý korfbalový den ve znamení korfbal4.

Pohár svazu 2017 – korfbal4

V sobotu 30.09.2017 se ve sportovní hale v Brně Bohunicích bude konat historicky první Pohár svazu ve variantě korfbal4. Tato korfbalová modifikace získává v posledních letech v celosvětovém měřítku stále větší prostor, když například na asijském kontinentu hrají juniorské kontinentální šampionáty výhradně v korfbal4. Český korfbalový svaz v roce 2017 před letními prázdninami uspořádal úspěšně velký turnaj v mládežnických kategoriích a nyní je na programu i turnaj pro kategorii elitní – tedy seniorskou.