Víte, že… pokračuje nejvyšší tuzemská soutěž

O víkendu je naplánováno další kolo naší nejvyšší soutěže, když diváci se mohou těšit mimo jiné i na přímý souboj o čelo extraligové tabulky. Právě zápas KK Brno – SK RG Prostějov, který je opakováním loňského finále, bude hlavním tahákem šestého kola. Oba týmy jsou totiž aktuálně figurují se shodným počtem šesti bodů na prvním a druhém místě tabulky a vítěz s jistotou půjde na první pozici. Duel bude zahájen v neděli 22.ledna v 17.00 v brněnské hale v Bohunicích.

Druhé utkání nabídne souboj domácího KCC Sokol České Budějovice, když se na jeho palubovce představí poslední družstvo tabulky SK Plhov Náchod, které se bude snažit získat první body v této sezóně, a to rovněž v neděli od 11.30 v hale TJ Lokomotiva.