Víte, že… korfbalový turnaj škol v kategorii minižáků vyhrála ZŠ Kozlovice

Ve čtvrtek 1.prosince se na Základní škole Tichá uskutečnil první korfbalový turnaj v tomto školním roce pro kategorii minižáků. Žáci ze tří sousedních škol se sešli v tradičním složení a opět byl k vidění výborný korfbal a skvělé sportovní výkony naplněné maximální snahou a úsilím.

Z celkového vítězství se radovali žáci ZŠ Kozlovice, kteří dokázali vyhrát všechna utkání. V zápase neporažených družstev mezi ZŠ Tichá a ZŠ Kozlovice sice domácí sportovci z Tiché šli rychle do vedení, když po dvou koších Tomáše Kundráta to bylo 2:0, ale zkušenější družstvo z Kozlovic postupně vyrovnalo hru a do poločasové přestávky již šlo s jednokošovým náskokem. Ve druhé půli si pak kozlovičtí korfbalisté vypracovali výraznější náskok a do konce hrací doby bylo možné sledovat utkání velmi vysoké úrovně a konečné vítězství 18:13 ve prospěch ZŠ Kozlovice bylo skvělým vyvrcholením tohoto školního turnaje.

ZŠ Tichá - ZŠ Palkovice           26:4     (poločas 10:1)

Koše: Geryková 6, Vykydal 6, Piskoř 3, Knoll 2, Bok 2, Ondračka 2, Kundrát 1, Petrová 1, Švrčková 1, Mikesková 1, Trinkiewitz 1 -  Wiej 2, Vyvialová 1, Seidlerová 1

ZŠ Kozlovice – ZŠ Palkovice   27:3     (poločas 9:1)

Koše: Rozehnalová 4, Filip 4, Gola 4, Holub 3, Krpec 3, Hanko 3, Ermisová 2, Košař 2, Dylová 1, Lovasová 1 – Kašínský 1, Vyvial 1, Wiej 1

ZŠ Tichá – ZŠ Kozlovice          13:18    (poločas 6:7)

Koše: Kundrát 3, Geryková 2, Piskoř 2, Bok 1, Knoll 1, Ondračka 1, Ondryášová 1, Vykydal 1, Trinkiewitz 1 – Rozehnalová 5, Filip 5, Gola 3, Dylová 2, Vlčková 1, Holub 1, Hanko 1