Přípravné soustředění U15 z pohledu reprezentantů

Po pátečním příjezdu jsme se ubytovali na penzionu. Hned poté následovala dobrá večeře, která nás posilnila na večerní trénink. Fotbal byl zpestření tréninku. Trénink jsme zakončili korfbal4. Ráno jsme se pořádně nasnídali a vyrazili do Prostějova na polední trénink, který proběhl venku na trávě. Na oběd jsme měli pizzu a následoval odpočinek a zápas proti reprezentaci U17. Vratili jsme se zpět večer a nachystali se na večerní trénink, a pak následoval rozbor zápasu, kde jsme se poučili a rozebrali herní situace. Ráno jsme oslavili narozeniny trenéra a balónky, které jsme pro něj nafoukli, jsme využili k tréninku. Po tréninku jsme se sbalili, najedli a odjeli domů. Čau!

Autoři: Klára Vajdečková, Vendula Rozkošná, Barbora Havlová, Kateřina Malinová, Simona Siňorová, Klára Cholavová.