Soustředění talentované mládeže U15

Den první: Po letní pauze od korfbalu jsme zpět u trénování nejmladší reprezentace. První soustředění se koná v Kostelci na Hané, kde proběhnou i další soustředění během přípravy na turnaj, jenž bude příští rok. Jakmile hráči dorazili, byla pro ně nachystaná večeře, která proběhla na dvě etapy, jelikož přijelo 39 reprezentantů. Po krátké pauze následovalo úvodní slovo hlavní reprezentačního trenéra U15 Martina Šnévajse, představení realizačního týmu, dále hráči byli stručně obeznámeni s cíli pro tuto sezónu a pravidly. První trénink byl turnaj ve stylu korfbal 4, při kterém hráli týmy 4 proti 4. Zítra nás čeká trénink v Prostějově a extraligový zápas Prostějova proti Znojmu. Nezapomeňte nás sledovat na Facebooku a Instagramu.

Den druhý: Sobotní den byl zahájen snídaní v podobě švédského stolu, po které se celý tým vydal do Prostějova na kondiční trénink. Při něm si mohla lvíčata odcvičit takzvaný odznak všestrannosti, který se skládá z několika různých cvičení, které prověří velkou škálu schopností. Následně měli reprezentanti oběd a dostali úkol, během zápasu české korfbalové extraligy mezi Prostějovem a Znojmem sledovat hru vybraného hráče. Hráčské poznatky jsme si sdělili během následujícího tréninku, který byl opět v Kostelci na Hané. Trénink byl zaměřen na správnou techniku provedení střelby, dvojtaktů a penalt. Po krátké pauze a večeři byl další a poslední trénink dnešního dne. Ten byl v zápasovém duchu, kde se proti sobě utkaly 4 týmy. Na závěr se několik odvážlivců utkalo proti trenérům v zápase. Nezapomeňte nás sledovat na Facebooku a Instagramu.

Den třetí: Třetí a zároveň poslední den tohoto soustředění začal jako obvykle snídaní, po které následoval poslední trénink, jenž byl opět zaměřen na techniku zakončení, hru kolem koše a sledování prostoru kolem něj. Po tréninku dostali reprezentanti na další soustředění úkol zlepšit se v odznaku všestrannosti olympijských vítězů, zkráceně OVOV. Následně se lvíčata mohla vydat na oběd a po něm se všichni mohli začít balit a odjíždět. Na všechny se budeme těšit na dalším soustředěni. Nezapomeňte nás sledovat na Facebooku a Instagramu.

Další foto a informace na webu repre.korfbal.cz.


Komentáře

komentáře Disqus