Víte, že... začíná nizozemská Korfballeague

Během nadcházejícího víkendu začíná nejkvalitnější ligová soutěž na světě – nizozemská Korfballeague. Stejně jako v loňské sezóně, tak i letos bude dvanáct družstev rozděleno do dvou základních skupin, ve kterých se bude hrát systémem každý s každým dvakrát (doma a venku). Po deseti odehraných zápasech ve skupině pak čeká na nejlepší družstva play-off o titul a na ty chvostech o udržení.

• Skupina A: KZ, Dalto Driebergen, KCC, LDODK, Blauw Wit Amsterdam, Fortuna Delft
  • Skupina B: PKC Papendrecht, DOS´46, Oost Arnhem, Groen Geel Wormer, DVO Bennekom, TOP Sassenheim

Zahajovacím střetnutím bude zápas obhájce titulu PKC proti DOS´46, který se odehraje v sobotu 20.listopadu od 14.30. Nepříjemnou zprávou pro kluby a pro fanoušky je nově oznámená skutečnost, že soutěž bude zahájena bez diváků. Ke sledování korfbalu tak bude nutné použít portál Eyecons.com, kde bude možné sledovat všechny zápasy.